První navsteva u gynekologa

19.3.17 17:53

první navsteva u gynekologa

Ahoj nevím jestli to sem uplně patří ale chtěla bych jsem se zeptat chystam se na prvni prohlidku ke gynekologovi a nevim co ocekavat prosím dej te mi vedět jak to probíhá dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4194
19.3.17 17:58

Jsi panna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 17:59

Uz ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4194
19.3.17 18:03
@baby.699 píše:
Uz ne

Tak přijdeš tam, založíte spolu kartu (bude se tě ptát na rodinnou anamnézu, jestli bereš nějaké léky, na menstruaci), pak ti změří tlak. Pak bude samotné vyšetření, lehneš na kozu, doktor tě zkoukne zrcadly, vezme stěr a jdeš domů.) Minule jsem to měřila a v ordinaci jsem byla necelých 10 minut, čili i s tím založením karty to máš asi na 20 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 18:06

Děkuji jsem docela z toho vyklepaná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
19.3.17 18:07

Já si vybrala doktorku, vzhledem k tomu že mě předtím ještě žádný kluk ani neviděl, prostě jsem se před chlapem styděla. Nejdřív sme si popovídali, pak jsem se šla svléknout. styděla jsem se trochu, ale nedala to znát. si myslím teda :-D dále dr. řekla
„Posaďte se na křeslo..ták..nohy sem.. a pojďte blíž. blíž. ještě blíž.“ :-D bylo to vtipný, musím říct. A říká mi to vlastně pořád. vždycky si sednu tak nějak blbě. Jak jsem seděla na tom křesle seděla jsem prostě moc vzadu a musela jsem se jakoby víc položit. udělala ultrazvuk přes břicho, a myslím že vevnitř zkontrolovala pouze pohmatem prstem. Už ani nevím. Nechávala jsem si předepsat antikoncepci..
Byla to moc milá dr. škoda že teď už nepůsobí, přešla na genetiku. :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4194
19.3.17 18:08
@baby.699 píše:
Děkuji jsem docela z toho vyklepaná

Jasný, to je každá..ale opravdu je to rychlovka. Já sama první návštěvu odkládala, jak jsem se bála a styděla a musím říct, že dobrý, představy byly horší jak pak skutečnost:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 18:11

Já se právě že taky hrozně stydim sice sex uz jsem měla ale jenom s jednim klukem tak ze nejsem moc zkusena tak ze se jeste stydim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 18:11

Ale jinak moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 18:13

A to se svlékáš celá neb jenom spodek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4194
19.3.17 18:17
@baby.699 píše:
A to se svlékáš celá neb jenom spodek

jenom spodek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 18:19

Tak ze mas normalně tricko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4194
19.3.17 18:24
@baby.699 píše:
Tak ze mas normalně tricko

Nejlepší je vzít si sukni, to si sundáš jenom kalhotky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
19.3.17 18:24

Jo vem si třeba nějaké delší, at aspon tu cestu ke koze nemusis jít s holým zadkem :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 18:28

Jo děkuji sukně moc nenosim :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie