První návštěva u psychiatra

Anonymní
22.3.20 08:05

Prvni návštěva u psychiatra

Ahoj holky, vim ze je tu hodně témat na psychiatra ale na tu svoji otazku jsem tu nikde nenasla odpověď. Byla jsem u obvodního lékaře s tím ze jsem se psychicky zhroutila, ta me vyslechla a napsala AD a dala mi zadanku k psychiatrovi. Nicméně jsem uz objednana a za tyden jdu na první návštěvu ale budu dal pod vlivem AD, ono to asi bude hodne naprd kdyz je beru a jdu na prvni návštěvu… Mam je vysadit? Ja nevim… Aby mi nerekla ze mi nic neni… Ja jsem ted totiž díky AD docela v pohode :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28198
22.3.20 08:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vim ze je tu hodně témat na psychiatra ale na tu svoji otazku jsem tu nikde nenasla odpověď. Byla jsem u obvodního lékaře s tím ze jsem se psychicky zhroutila, ta me vyslechla a napsala AD a dala mi zadanku k psychiatrovi. Nicméně jsem uz objednana a za tyden jdu na první návštěvu ale budu dal pod vlivem AD, ono to asi bude hodne naprd kdyz je beru a jdu na prvni návštěvu… Mam je vysadit? Ja nevim… Aby mi nerekla ze mi nic neni… Ja jsem ted totiž díky AD docela v pohode :-(

AD rozhodně bez lékaře nevysazuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
22.3.20 08:15

Nevysazuj, jestli jsi v pohode, tak snad tim lip :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.20 08:21

Holky ja vím ze je to dobře ze funguje ale me jde o tu prvni návštěvu, přeci jen uz nebudu tak v prdelce jak prvně :-( nemate s tim nekdo zkušenost? :(

• Citovat
  • Nahlásit
34832
22.3.20 08:24

Doktor bude rad, ze na AD reagujes. Cilem preci neni byt pred psychiatrem v riti, ale byt v pohode pri spravne zvolene medikaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.20 08:26

@vodolejka ach děkuji :-) ted uz to chápu a nebo jim se podceňování mého stavu :-) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
22.3.20 08:52

A jak dlouho to bereš? AD obvykle zabírají až po delší době, taky to u tebe může být placebo efekt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.20 08:54

@Beckyttine5 no AD beru jen 2 týdny ale k tomu mam brát Lexaurin než jak řekne psychiatr

• Citovat
  • Nahlásit
22.3.20 09:24

Prostě řekneš psychiatrovi, jak se cítíš a jak jsi se cítila. Že bereš takové a makové léky. Psychiatr pak sám posoudí, jak dávkovat a zdali je třeba to upravovat. A sám posoudí, zdali jsi na správném místě, nebo zdali budeš potřebovat psychoterapeuta nebo psychologa. Neboj se toho. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6608
22.3.20 11:13

Nevysazuj je, to je dobře, že ti zabírají. Řekneš psychiatrovi, co se ti stalo, jak ses cítila a jak se cítíš teď. Bude ti hlídat medikaci a dávkování a domluvíš se třeba na sezení u psychologa. Přeju psychickou pohodu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34832
22.3.20 11:16
@LenkaBrno1 píše:
@vodolejka ach děkuji :-) ted uz to chápu a nebo jim se podceňování mého stavu :-) :srdce:

Neboj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama