První návštěva v CAR Apolinář

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.1.22 20:38

První návštěva v CAR Apolinář

Ahoj, 8.3. Jdeme na první konzultaci do CAR do Apolináře. Už jedno dítko spolu máme (ne plánované překvapení před 12 lety 🙂), ale rádi bychom druhé. Snažíme se spoustu let, ale přítel jezdí turnusově do zahraničí, tak je to složitější. Můžete mi prosím poradit, co nás čeká a jak bude probíhat první návštěva? Děkuji Veronika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1534
4.1.22 21:50

@Verčule09 asi to bude v každém caru stejné. Zavoláš tam první den ms, objednají tě na krev, potom objednají přítele na spermiogram. Pak proběhne první konzultace, kde proberou na základě výsledků v čem je problém a jak se bude řešit. Třeba u mě se přešlo rovnou na IUI, takže s dalším cyklem sem začala brát clostilbegyt, první den ms volala a objednala se na utz, kde sledovali ovulaci. Poté podle velikosti folikulu naplánovali kdy si píchnout injekci na vyvolání ovulace a za dva dny proběhne samotné IUI. No a pak to nejhorší a to je čekání jestli to vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.22 22:06

@Nikky121 děkuji, řekli mi, že chlap půjde na spermiogram hned, 8. Docela jste mě uklidnila. Jsem z toho dost nervózní. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1534
4.1.22 22:09

@Verčule09 taky sem byla nervní, ale stojí to za to, já teda dojíždím do Kolína, ale vesměs si myslím, že ty cary jsou dost podobný. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat