První náznaky těhotenství?

169
16.2.21 20:58

První náznaky těhotenství?

Děvčátka, jaké ste měli první,,příznaky” těhotenství? Sice mám spozdeni teprve 3dny, ale vždy to mám přesně jak hodiny (snad na minutu)..týden mě bolí bricho, tak jinak…a poslední dva dny mě hrozne,,pálí” bradavky, a dnes i něco vytéká 😁 🙊 ale test neg…tak nvm zda si to jen moc nepreju abych byla 😁 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4109
16.2.21 21:10

No když jsou příznaky, tak je pozitivní i test, takže to asi příznaky nebudou, když je test negativní… Je to tady pořád dokola ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
16.2.21 21:17

Není lepší se podívat do starších témat a diskuzí než zakládat pořád nové a nové? :nevim:
Jinak pokud o dítě opravdu stojíš, tak si ty příznaky můžeš vsugerovat nebo spolu nemusí souviset. Jednou jsem měla cca týden zpoždění MS a zničehonic jsem jeden den 2× zvracela. Za další 3 dny jsem to dostala a byla to zřejmě jen žaludeční chřipka nebo jsem asi snědla něco, co mi nesedlo. Ale že bych si hned běžela pro test, mě ani nenapadlo (sexuální život mám, klidně se to mohlo stát). ;)

• Citovat
  • Nahlásit
17355
16.2.21 21:29

Jo, moc si to přeješ a blbnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
17.2.21 11:04

Ještě počkej pár dní, pak testuj znova. Měla sem MS pravidelnou, pak dítě a byla pak zase pravidelně. Takže mi pak po týdnu zpoždění test ukázal jasně pozitivní výsledek. Pokud MS nedorazí a test bude negativní, tak se objednej na gyndu. Jinak příznaky no… velmi oblíbená je u snažilek vsugerovaná bolest prsou, břicha atd atd. Pokud budeš těhotná, tak se během pár dní nic nestane ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat