První neúspěšná IUI v Gynemu / zkušenosti s IVF v CAR Gynem

9.7.20 17:02

První neúspěšná IUI v Gynemu / zkušenosti s IVF v CAR Gynem

Zdravím spolubojovnice :kytka:

od června jsem začala s manželem chodit do Gynemu. S manželem se snažíme o miminko od října 2019 (je mi čerstvě 28 let)..Na gynekologii a všemožných vyšetřeních mi nic nezjistili. Prý jsem byla dle nich úplně v pořádku.. Až když jsem změnila gynekoložku (chodím teď do Gynemu - Praha 8), zaslala nás právě do CAR Gynem s tím ale, že si myslí, že chyba bude spíše na manželově straně.
Bohužel asi po čtvrté kontrole v CAR (kdy jsem stále docházela na kontrolní ultrazvuky kvůli folikulům) mi byly zjistěny PCO, naštěstí tedy bez cyst, ale k ovulaci u mě nedocházelo :/ Nechápu, proč mi to nikdo neuměl zjistit dříve :nevim:
Manžel měl spermiogram v pořádku, až na množství, které měl prý na hraně, ale spermiogram se bral celkově za normální. Proto jsem souhlasila s tím, že zkusíme IUI. Stimulovala jsem Pregnylem (jelikož na Clostilbegyt bylo již pozdě v tomto cyklu) v malých dávkách (50) a večer v den před IUI jsem si píchal Ovitrelle na vyvolání ovulace..
Po 14 ti dnech po IUI mi vyšel falešně pozitivní MAMA TEST, takže jsme zažili velké zklamání, když další dva testy od jiných značek vyšly negativně.. dnes jsem dostala menstruaci.. doma mám již vyzvednutý Clostibelgyt, tak tento cyklus začnu užívat a zkusíme s manželem druhý pokus IUI ;) Moc tomu nějak ale šance nedávám:/ Lékařka se mě ptala, zda chci zkusit další IUI nebo rovnou hned IVF…Dohodli jsme se, že po třetím pokusu IUI už bychom šli do IVF..
Je tu nějaká z Vás, která byla na IVF právě v Gynemu? Vyšlo Vám to na poprvé? Jaká je Vaše zkušenost?
Přeji všem hezký den :mavam: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.7.20 17:13

Napíše ti sem 20 ženských a ty budou mít 20 různých zkušeností…
Moje zkušenost - jiný car - 4× IUI 1× ET a teď v červnu 1×KET.
Stále bez výsledku.
Hodně štěstí, důležité je se nevzdát :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
13980
9.7.20 17:14

V gynemu jsem nebyla, ale vřele doporučuji, aby ses podívala na statistiku úspěšnosti IUI, je to jen o malinko větší než styk.

Měla jsem IUI 6× a nic, prostě bych se na to moc nevázala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.20 17:33

@jizvíková Dekuji :) Ja si prave rikala, ze pokud nevyjde 3 IUI, tak radeji pujdu na IVF, aby se to neprodluzovalo:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7371
9.7.20 18:00

Vždyť se snazite jen pár měsíců a už běhate po carech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.20 18:07

@karkarka Tak ja hlavne chtela zjistit, kde je problem, jelikoz lekarka se divila, ze jsem v poradku, ze je to divne, zaslala nas do CAR, aby se zjistilo, zda je partner plodny..a hak mi tam zjistili PCO, tak bohuzel pry prirozene bez prasku ci injekci neotehotnim… prijde mi to resit lepsi po 8mi mesicu nez pak treba po tricitce:/ miminko si oba dva hodne prejeme :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
10.7.20 14:42

@Martina.Bell
Kup si Nosifol- výborný na PCO. Nebo koukni zatím na diskuze ohledně nej. Já mám taky PCO a nakonec jsem otehotnela prirozene:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 11:33

@sofie1974 děkuji za typ :) Zítra si ho hned koupím ;) a gratuluji k otěhotnění :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
11.7.20 14:00

@Martina.Bell
Já už mám 5. Letého loupeznika doma:) Kdyžtak pisknete sz, jsem po 3. Ivf a řadě iui, tak ať neztracite peníze a cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 14:33

@sofie1974 dekuji, napisi Vam 8) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie