První neúspěšný ET, KET co dál?

779
23.5.16 10:15

První neúspěšný ET, KET co dál?

Ahoj holky, zakládám novou diskuzi pro ty, které mají za sebou první neúspěšný transfér embrya. Navštěvujeme s partnerem CAR Pronatal. Měli jsme 3 zamražené embrya z 12 oplodněných. 4.5. jsem byla na svém prvním KETu. K ET u mě nemohlo dojít z důvodu mírného hyperstimuláku. V pátek jsem si dělala test a bohužel byl negativní. Vysadila jsem léky (Estrofem, Utrogestan, Prednison) a dnes dorazila i mens. Jsem z toho špatná a hrozně moc se bojím, že to příště zase nevýjde. Sliznici jsem měla ukázkouvou, embryo bylo top kvality a stejně to nevyšlo. Tak teď přemýšlím, že si příště nechám dát obě dvě embrya, která nám v CAR zůstaly. Jsou zamražená spolu a přijde mi líto, jedno nechat zlikvidovat. Sice mi v CAR řekli, že by mohli to druhé znovu zamrazit, ale že pak už nezaručí, že by po druhém rozmražení bylo dostatečně kvalitní. Co vy? Jak jste postupovali při druhém KETU? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1969
23.5.16 13:11

Nechala bych si zavést dvě. Bude větší pravděpodobnost a pokud nemáte zásadní překážku kdyby vyšla dvojčata, šla bych do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
28.5.16 18:42

Ahoj holky, v životě bych si nemyslela, že se někdy přidám k diskuzi o ivf a pod. Ráda jsem příspěvky četla, ale některé mě i trochu děsily (špatné konce) a moc jsem pak na ně myslela… O miminko se snažíme 6 let…Loni mi zjistili neprůchodné vejcovody a endometriózu. Během tohoto roku jsme jednou zkusili minimální stimulaci - z toho byly dvě embryjka, ale žádné se nechytlo…byla jsem asi naivní, že to bez hormonů půjde tak nějak líp… :,( Pak jsme změnili centrum a teď na jaře jsem byla těhotná z 1. IVF (ET), ale ve dvanáctém týdnu jsem musela na revizi.Od začátku se lékařům něco nezdálo a já každých pár dnů lítala na ultrazvuk, krev a pod…Pořád ve mě vyvolávali pocit, že ještě není nic ztraceno…bohužel bylo a nervy, které jsem mezi těma vyšetřeníma měla, Vám asi nemusím popispovat. Nejhorší pak bylo všem říkat, že to nedopadlo - snažíme se už tak dlouho, že se o naší situaci samozřejmě všichni kamarádi a známí intenzivně zajímají… :,(
Po dvou měsících (a doporučení lékaře) jsme zkusili 1. KET a dnes jsem si volala na výsledky z krve a zase jsem se dozvěděla, že si musím přijít znovu, protože je moje hcg hodně nízké (23 jednotek)…Nemám o tom s kým mluvit, jelikož nikdo neví, že jsme byli na pokusu a já šílím…Promiňte, že jsem se tak rozepsala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama