Prvni ocni kontakt mimi a usmev

Anonymní
21.2.10 00:03

Prvni ocni kontakt mimi a usmev

Dobry vecer.Zajimalo by mne,odkdy miminka navozuji prvni ocni kontakt(ze na ne mluvite a oni koukaji primo na vas)a kdy ocekavat prvni usmev(ten opravdovy,ne ze spani,nechteny).Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

381
21.2.10 00:55

ahoj,tak moje slunicko se smalo jiz prvni hodiny po porodu,coz me prekvapilo,ale prvni usmev na me jsem zaznamenala po 1 a pul mesici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.10 09:04

Lukášek se na nás začal culit úderem 4 týdnů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
21.2.10 09:05

ahoj dříve než po měsíci nečekej jakýkoliv oční kontakt, sice si často maminky myslí, že se na ně děti smějí,ale je to jenom reflex. neboj dočkáš se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
21.2.10 09:09

Tak naše Anežka se začala usmívat 5. týden, teď už se směje nahlas. Krátkodobý oční kontakt asi taktéž, od 2 měsíců spolehlivě, nyní ho vyžaduje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3987
21.2.10 10:43

úsměv 3.týden, smích hlasitej 3 měsíc, a kontakt?musim říct, že tak od 1,5 měsíce se koukala a koukala:-) teď už je to s ksiftíkem:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
21.2.10 10:44

u nás taky cca 5 - 6 týden :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
21.2.10 10:51

Nase dcera byla vyjimka - prvni usmev venovany nekomu z nas probehl az 13.tyden!! Uz jsem z toho silela, ale nakonec to vse dobre dopadlo :-) jak vidis, muze to byt vpodstate kdykoli. Ocni kontakt tam byl v normalni dobe, ale usmev ne a ne. No a ted se smeje jak pometlo porad :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
902
22.2.10 08:02

Kája v sedmi týdnech :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
22.2.10 08:32

Úsměv u obou dětí stejně - měsíc a jeden den po porodu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
3.3.10 12:20

ahoj,tak moji holcicce bude 8 týdnu a at se pitvorim jak chci,usmev na jeji tvari nevyloudim :-( Jedine na co se smeje je kolotoc nad postylkou a obcas nase ruce,kdyz ji s nima na dalku mavame. Uz jsem z toho trochu zoufala,usmev je pro me znamka spokojenosti a nekdy me napada,ze me ani nema rada.Ocni kontakt navazat dokaze,i kdyz casto kouka kde co lita..nebo ze by existovaly vazna miminka?mate s tim nekdo zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8621
3.3.10 12:24

Jako cileny usmev na neco asi v 9 tydnech - teda nejcasteji ne na me, ale bud na hraciho medveda nebo cinkaciho psa :mrgreen: A usmev po kojeni hned 4.den po porodu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama