První pohyby - jak často je cítíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PaFi
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 25.10.18 14:05
První pohyby - jak často je cítíte?

Ahoj,
dnes jsem 15+6 a od 15+0 cítím první pohyby (jsem druhorodička, hubená). První 3 dny jsem je cítila několikrát za den, celkem intenzivně, potom celý den a půl ani ťuk a včera odpoledne zase jo. Tak mě to uklidnilo, ale dnes už zase necítím nic a místo abych se poučila, že po dni a půl se mimčo zase ozvalo, tak už zase přemýšlím, jestli žije :-( Proto bych se Vás chtěla zeptat, kdo je zhruba v tomto týdnu a cítí pohyby, jestli to máte taky tak, že třeba celý den necítíte nic? Už si nepamatuji, jak to bylo u prvního, ale tehdy jsem cítila první pohyby až na začátku 19.tt.
Děkujii :)

Reakce:

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 25.10.18 14:06

@PaFi No, na začátku je ještě miminko malé na to, abys cítila každý pohyb. Takže se může stát, že opravdu delší dobu nic neucítíš. Já takhle šla vystresovaná ve 21 tt a doktorka mně říkala, že je to zatím ještě normální. A opravdu na utz se mimčo hýbalo a já nic necítila.

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 25.10.18 14:10

@PaFi Měla jsem to stejně, cítila jsem pohyby od 16tt, ale nepravidelně, někdy den dva nic, pak zase jo. Je to normální, mimčo má ještě dost místa.

PaFi
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 25.10.18 14:29

Holky díky, tak snad se malá brzy zase ozve :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >