První pohyby - jak často je cítíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 25.10.18 14:05
První pohyby - jak často je cítíte?

Ahoj,
dnes jsem 15+6 a od 15+0 cítím první pohyby (jsem druhorodička, hubená). První 3 dny jsem je cítila několikrát za den, celkem intenzivně, potom celý den a půl ani ťuk a včera odpoledne zase jo. Tak mě to uklidnilo, ale dnes už zase necítím nic a místo abych se poučila, že po dni a půl se mimčo zase ozvalo, tak už zase přemýšlím, jestli žije :-( Proto bych se Vás chtěla zeptat, kdo je zhruba v tomto týdnu a cítí pohyby, jestli to máte taky tak, že třeba celý den necítíte nic? Už si nepamatuji, jak to bylo u prvního, ale tehdy jsem cítila první pohyby až na začátku 19.tt.
Děkujii :)

Reakce:
P4ja
Kelišová 7095 příspěvků 1 inzerát 25.10.18 14:06

@PaFi No, na začátku je ještě miminko malé na to, abys cítila každý pohyb. Takže se může stát, že opravdu delší dobu nic neucítíš. Já takhle šla vystresovaná ve 21 tt a doktorka mně říkala, že je to zatím ještě normální. A opravdu na utz se mimčo hýbalo a já nic necítila.

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 25.10.18 14:10

@PaFi Měla jsem to stejně, cítila jsem pohyby od 16tt, ale nepravidelně, někdy den dva nic, pak zase jo. Je to normální, mimčo má ještě dost místa.

PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 25.10.18 14:29

Holky díky, tak snad se malá brzy zase ozve :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >