První pohyby miminka, druhé těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 19:23
První pohyby miminka, druhé těhotenství

Maminky, vy co jste po druhé těhotné, už cítíte pohyby? Jsem v 19 týdnu a stále nic. Občas mě něco zasimra ale je to jen výjimečně. :roll:
Prý to má být dříve u druhého tehu. Mimo jiné si vůbec nepřijdu těhotná. Nemám snad žádné příznaky, snad jen po sprše mi teče mlezivo z prsou. Mám se obávat? Nebo je to ještě v normě? Na ultrazvuk jdu až za 14 dní a vůbec nic o miminku nevím. Nedává o sobě vědět. Jak mám uloženou placentu nevím

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 29.04.19 19:28

Normalni, krom týdnu a počtu těhotenství taky záleží kde máš placentu, jak je mimčo aktivní, jestli máš nějakou nadváhu atd.. V 19tt bych se zatím ničeho nedesila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 19:29

@Kriss Tina nadváhu nemám. Mám 54 kilo :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10239 příspěvků 1 inzerát 29.04.19 19:33

U druhého jsem pohyby cítila brzy už někdy v 15tt, ale samozřejmě velmi nepravidelně..

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 29.04.19 19:40

Já jsem ve 13tt a občas mi přijde jako by mi dalo zevnitř pěstí :lol: pohyby to nejsou, ale někdy mi tam pěkně píchne

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 29.04.19 19:40

Já jsem v 18tt, druhé těhotenství a taky zatím nic, docela už bych je brala, ať vím, ze je vse ok, ale zatím necítím nic ani c klidu :? Ale tak co jsem četla tak není vůbec pravidlo, ze to musí být dřív jak u prvního…

monzaj
Ukecaná baba ;) 2150 příspěvků 29.04.19 19:47

První až po 20tt teď u druhého od 16tt nepravidelně a od 18-19tt kope o sto šest. Mám, ale kamarádky které u druhého cítili později než v prvním tehu. Nedesila bych se.

Taky jedna
Extra třída :D 11988 příspěvků 29.04.19 20:14

První těhotenství pohyby 16 tt, druhé těhotenství až ve 20 tt a byla jsem fakt nervozní, ale to jsem byla nervozní celé těhotenství :lol: Nevím proč, asi že jak už člověk má jedno dítě, tak se víc bojí i o to druhé, aby bylo vše v pořádku. Furt jsem se jen modlila, aby už byl na světě :lol: Takže ve druhém těhotenství můžou být první pohyby později než v prvním (a ani v jednom jsem neměla nadváhu, naopak) a příznaky jsem neměla vůbec žádné, naprosto pohodové těhotenství (oboje) ale u druhého mě to prostě stresovalo, jestli je vše v pořádku, pokaždé jsem šla na UTZ se staženým žaludkem, jestli bude vše OK. A bylo :kytka:

Aduš8
Závislačka 4495 příspěvků 29.04.19 20:16

Tak já i teď u druhého cítila pohyby až po 20.tt týdnu. Mám placentu vepředu, je to normální. Nedělej si z toho starosti. A příznaky nemám od začátku těhotenství, jen nechuť k jídlu. Ale neměla jsem jich moc ani u prvního. Myslím, že za to můžeme být rády :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 22:06

Holky moc děkuji za Vaše zkušenosti. Já teda při prvním dítěti tehotenstvi doslova problila :mrgreen: pět měsíců, 7 X i víckrát denně. Teď nemám žádné problémy tak snad se povedl klucik :mrgreen:

Michaela02993
Závislačka 2630 příspěvků 01.05.19 01:10

U prvního žádné příznaky nic, kromě rostoucího břicha a pohyby od 21tt. Teď u druhého pohyby od 16tt nepravidelně a od 18-19tt pravidelně, a až do 15tt jsem měla nejlepší kámoše záchod a kýbl :D :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 09:30

Holky díky. Já už dnes v noci, když jsem ležela na zádech cítila jak se tam prcek kroutí a dokonce si aj kopl. Asi věděl, že ma maminka strach :mavam:

Váš příspěvek
Reklama