První pohyby - první těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dracula-s
Kecalka 178 příspěvků 10.06.19 10:42
První pohyby - první těhotenství

Ahoj. Je možné že kolem začátku 17tt cítím pohyby v prvním těhu? takové dívné pocity v břiše + bříško ještě pořádně ani nemám, nějaké menší jen, spíš špěky, ale tvaruje se mi :)
Občas cítím takový nevýznamný tlak + když ho citím, v podbříšku mi občas na kousku ztrvrdne a pak zase povolí - co to může být? občas je bříško měkké, obačas tvrdé - dole. Problémy nemám, občas mě šimrá pupík dole, jsem z toho vykulená :D :lol: snad je to v pořádku :mavam:

Reakce:
warita
Extra třída :D 10949 příspěvků 10.06.19 10:48

Kolem 17tt by klidne mohlo byt. zalezi na tom, kde mas placentu. Ja mela placentu na predni strane a prvni pohyby jsem citila az tak kolem 19tt. Necitila jsem zadne bublinky, naraz jsem ucitila nezny dloubanecek. Naprosto nezamenitelny s nicim jinym. Ucitila jsem ho a pak dalsi 2 tydny jsem necitila zadny dalsi. Az jsem si myslela, ze to asi nebylo to, kdyz jsem pak naraz ucitila to stejne znova a pak uz teda pravidelne.

dracula-s
Kecalka 178 příspěvků 10.06.19 10:58

@warita stává se mi často, že mám dole v podbříšku najednou tvrdší bouli a pak zmizí, ale dopodud jsem si nemyslela, že by to mohlo být ono :) myslela jsem spíš růst dělohy nebo stahy, ale tohle fakt nějak nebolí :nevim:

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 10.06.19 11:07

@dracula-s To je dítě ta vypouklina. Pohyby jsou, jak když máš v břiše hada. To zaručeně poznáš, až to přijde.

Kajka9
Závislačka 4623 příspěvků 10.06.19 11:15

@dracula-s Já jsem cítila 15+4 a taky první těhu takže jo je to možné

moncicak123456
Kecalka 147 příspěvků 10.06.19 12:11

Já začala první pohyby cítit asi v 16tt a je to mé první tehu 8)

Váš příspěvek
Reklama