První pokušení v začátku vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 19:38
První pokušení v začátku vztahu

Asi si řeknete, že jsem úplně blbá…ale nemůžu to vyhnat z hlavy. Ne že by o mě chlapi vůbec neměli zájem - ale posledních pár roků to byly buď takové ty vztahy - nevztahy, chvilkové flirty, které nikam nevedly anebo prostě mi ti dotyční nic neříkali. Už mě to takhle moc nebavilo, chtěla jsem zase vedle sebe nějakého parťáka do života. Nakonec jsem ze zvědavosti vlezla na seznamku, jeden chlapík mě tam zaujal, tak jsem mu napsala. Jediný kontakt, jedno setkání a vida, nakonec se z toho křeše něco pěkného. Nemůžu říct, že jsem zamilovaná až po uši, ale cítím, jak do toho postupně padám víc a víc úměrně tomu, čím víc ho poznávám. Je pohledný, hodný, pracovitý, otevřený společenskému dění (ač je dost introvertní), má moc rád svoji práci. Je chytrý a má rozhled, jediné, co mě mrzí, že neudělal žádnou VŠ, i když by na to měl (já jí mám), ale zas to narovná tím svým rozhledem. A hlavně cítím, že mě má rád.
Táhneme to spolu asi dva měsíce. Říkala jsem si, že je to v pohodě - ale asi není. Dnes jsem na ulici potkala pohledného mladého muže, nakonec jsme se dali do řeči a nakonec mi na sebe nechal kontakt, spěchal do práce. Já si ho pak vyhledala a nestačím zírat - je vzdělaný, dost společensky aktivní, pohledný (ale ne prvoplánově prostě normální kluk) a dost na sobě maká. A já mám neskutečné nutkání ho kontaktovat a nejraději bych si za to dala pár facek, jelikož ho neznám a mohl by to být za se totální provar, jako dříve, a vedle toho bych musela pustit možná svoje životní štěstí. Na paralelní vztah nemám žaludek a ani bych to tomu prvnímu nedokázala udělat. Jsem neskutečně rozpolcená a nevím, co dělat - s tím prvním je mi neskutečně dobře a snad je to i dobrý člověk (alespoň dle dosavadního zdání), ten druhý mě ale ukrutně zajímá. Co mám dělat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 16.09.18 19:42

Jooo holka, tomto nikdo nezaruci a ani neřekne …

sucuba
Kecalka 219 příspěvků 16.09.18 19:46

Udržuje kontakt s oběma-čisté kamarádsky!! Rande a tak. Ale nic víc, až je oba pořádně poznáš, tak si vyber :)

Russet
Extra třída :D 12162 příspěvků 16.09.18 19:49
@Anonymní píše:
Asi si řeknete, že jsem úplně blbá…ale nemůžu to vyhnat z hlavy. Ne že by o mě chlapi vůbec neměli zájem - ale posledních pár roků to byly buď takové ty vztahy - nevztahy, chvilkové flirty, které nikam nevedly anebo prostě mi ti dotyční nic neříkali. Už mě to takhle moc nebavilo, chtěla jsem zase vedle sebe nějakého parťáka do života. Nakonec jsem ze zvědavosti vlezla na seznamku, jeden chlapík mě tam zaujal, tak jsem mu napsala. Jediný kontakt, jedno setkání a vida, nakonec se z toho křeše něco pěkného. Nemůžu říct, že jsem zamilovaná až po uši, ale cítím, jak do toho postupně padám víc a víc úměrně tomu, čím víc ho poznávám. Je pohledný, hodný, pracovitý, otevřený společenskému dění (ač je dost introvertní), má moc rád svoji práci. Je chytrý a má rozhled, jediné, co mě mrzí, že neudělal žádnou VŠ, i když by na to měl (já jí mám), ale zas to narovná tím svým rozhledem. A hlavně cítím, že mě má rád.
Táhneme to spolu asi dva měsíce. Říkala jsem si, že je to v pohodě - ale asi není. Dnes jsem na ulici potkala pohledného mladého muže, nakonec jsme se dali do řeči a nakonec mi na sebe nechal kontakt, spěchal do práce. Já si ho pak vyhledala a nestačím zírat - je vzdělaný, dost společensky aktivní, pohledný (ale ne prvoplánově prostě normální kluk) a dost na sobě maká. A já mám neskutečné nutkání ho kontaktovat a nejraději bych si za to dala pár facek, jelikož ho neznám a mohl by to být za se totální provar, jako dříve, a vedle toho bych musela pustit možná svoje životní štěstí. Na paralelní vztah nemám žaludek a ani bych to tomu prvnímu nedokázala udělat. Jsem neskutečně rozpolcená a nevím, co dělat - s tím prvním je mi neskutečně dobře a snad je to i dobrý člověk (alespoň dle dosavadního zdání), ten druhý mě ale ukrutně zajímá. Co mám dělat?

Neznáš ani jednoho. Number two teda vůbec. Zůstala bych s prvním. Jestli ti teda časem jeho rozhled bez VŠ nebude vadit. Ale ty prahneš spíš po týpcích, co se nebojí oslovit ženu na ulici a tváří se nedostupně. Asi ještě nejsi zralá na opravdový vztah. Po dvou měsících vztahu jsem měla klapky a jiné muže vůbec neregistrovala :nevim:

awesomeone
Kecalka 144 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 20:03

My s manželem dělali oba školu při práci. Já skončila na bakaláři a manza ještě pokračuje. . . Třeba nemá tu školu jen proto, že vedle sebe neměl tu správnou ženu ;)

Mimochodem moje kolegyně dokončila školu a brzy na to zemřela. Ono to o tom vzdělání uplne není. A ver, že s dítětem budeš potřebovat spíš muže na kterého se můžeš spolehnout než spolecensky aktivniho vysokoskolaka.

Taky je dost možný, že Te osud prostě jen zkouší :lol:

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 16.09.18 20:17

Asi to má každý jinak. Osobně dávám přednost tomu, jak si s daným člověkem sednu lidsky a nepatram, zda má vysokou. Naopak mám zkušenost s lidmi vysokoskolskym vzděláním, kteří jsou v praktickém životě naprosto nepoužitelní.
Netrap druhého tím, že bude v tvých očích méněcenný tím, že nemá pro tebe důležité vzdělání. Ovšem na druhou stranu si dej pozor, abys tomu vzdělanému s mnoha aktivitami stačila v budoucnu, až třeba budou děti a tak..

4-1.cz
Stálice 89 příspěvků 16.09.18 20:18

Prvotně mě překvapuje, že je pro Tebe tak důležitá VŠ u partnera, o výši IQ to neříká vůbec nic, takže je otázka, jestli je doma víc chytrý ten, kdo je fakt chytřejší, nebo kdo na to má víc papírů. Pokud si myslíš, že je hloupější než ty, tak se na to vyprdni hned. Bude se to jen stupňovat. Jinak chodit s tím jedním a jít na kafe s jiným není úplně košér, ale ani se za to nestřílí, takže pokud Tě to tak deprimuje, jdi na kafe i s tím druhým a uvidíš. Nicméně já už bych rovnou ukončila ten první vztah, protože potkáš dalšího pana dokonalého na ulici a pak dalšího a o zadané ženské mají chlapy podvědomě větší zájem než o ty nezadané, protože působíme víc sebejistě a někdy pomáhá i ta potencionální nedostupnost. Tudíž budeš stále dokola trpět v tom, že jsi s chlapem, co dle tebe prostě není dost na úrovni a budeš potkávat dokonalé chlapy, které budeš muset kvůli tomu „hňupovi“ nechat plavat a bude tě to štvát stále víc a jednou mu vyčteš, že ti sebral nejlepší příležitosti a roky života.. na 85% se nemýlím, protože tohle je dost běžná story.. člověk musí bejt na vztah dost zralej a pak ho takové věci ani nenapadají.

Příspěvek upraven 16.09.18 v 20:20

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.09.18 20:19

Trochu postrádám info o věku tazatelky, jinak bych se v takové situaci zachovala ve 20 a jinak ve 30.
Jinak jako bych četla o sobě před deseti lety. Takže radím zahodit kontakt na číslo dvě a vsadit na srdcového krále. Žhavou vzpomínku si ponech na dobu, kdy budeš stará bába a zajímat se o tebe bude akorát revizní lékař :mrgreen:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 16.09.18 20:32

No… kdo takhle rozhazuje cisla na ulici, te mit nebude jako jedinou. Takovy chlapi se nebojej, maj sebevedomi a taky se podle toho chovaj…

Tichošlápek
Extra třída :D 10908 příspěvků 16.09.18 20:39

A vek? Pod 25 bych si nechala oba, nad 25 bych zůstala u prvního :mrgreen:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 16.09.18 20:51

Osondovat, jaký je ten „nový“ můžeš vždy a nemusíš mu u toho hned lézt do postele. :)

sediza
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 16.09.18 20:54

Já teda po dvou měsících s chlapem, co stal za to na jiný neměla ani pomyšlení
Představa, že bych ho mohla ztratit mne jaksi házela do mdlob. Takže za mne fo nebude s tím prvním tak horké. Asi na Tebe bude moc hodný. Hodný kluci mají nižší sebevědomí a holky spíš přitahují opak…

P4ja
Kelišová 6608 příspěvků 16.09.18 20:56

Jestli spíš jeden nepřebíral až přebral.

Takhle přebírala kamarádka a v 35 nemá nikoho. Ale taky pro ní nebyli chlapi bez VŠ dost dobří. No na rozdíl od ní ti chudáci bez VŠ dneska mají rodinu. A ti, co VŠ měli, zase měli jinou vadu. No nevyberes si.

tzipora
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 16.09.18 21:04
@Nmdl píše:
Osondovat, jaký je ten „nový“ můžeš vždy a nemusíš mu u toho hned lézt do postele. :)

Souhlasím. Nevím, kde se v ženách bere představa, že jít s někým na kafe znamená, ze hned s nekym chodí. A za další. Neni řečeno, ze nový napadnik bude souhlasit se schůzkou. Ja jsem mela taky kolikrát velké oci. Zakladatelko, jdi s tim druhým si sednout a uvidíš.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 16.09.18 21:09

tak můžeš zajít s číslem dvě na kafe nebo tak. Ve vší počestnosti. A uvidíš.
Jen opatrně, ať nepřebíráš až nepřebereš a nevyměníš slušnýho chlapa, co ti sedí, za „démonického krasavce“, kterej tě za měsíc odkopne…
Prostě trochu poslouchat i mozek, nejen srdce, oči a jiné orgány ;) ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >