Reklama

První pokusy o otěhotnění po třicítce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bardotka31
Nováček 10 příspěvků 26.08.18 18:32
Prvni pokusy o mimi po 30tce

Ahoj vsem! Tak uz prisla rada i na nas, rozhodli jsme si poridit miminko. Ja 31 let, partner 38 let. Kolem me se mota hodne zen, ktere s otehotnenim meli ci maji potize, tak snad nas to mine… momentalne cekam na ms, ktera by mela dorazit za tyden. Pocali jsme v polovine cyklu. Uz ted citim v levem podbrisku jakesik tlaky, ale nechce se mi verit, ze by uz tak brzy? Ve ctvrtek letime na dovcu a tam bych mela dostat ms. Tak uvidime. Vsem novym snazilkam take preji mnoho zdaru!

Přečtěte si článek: Rady, jak otěhotnět co nejdříve

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 26.08.18 18:54

@Bardotka31 Na mimčo máte věk akorad oba…problémy s otěhotněním mají jak mladší tak starší…přeji ať to vyjde..Jinak já u obou dětí cítila že se to prostě povedlo skoro hned prostě podvědomí…

Evelýna 1
Kecalka 334 příspěvků 6 inzerátů 26.08.18 19:00

Já měla první dítě v 31 letech, druhé skoro 34. Problém s otěhotněním žádný, vždy jsem byla do 3m těhotná.
Sestřenice od manžela to v 25 letech vzdala a šla na IVF, snažili se 3 roky.
Je to opravdu individuální, ne vždy věk rozhoduje.
Přeju ať ti to brzo vyjde :kytka:

Bardotka31
Nováček 10 příspěvků 26.08.18 19:01

@Annabela11 ja si nic zatim nechci namlouvat, abych nebyla zklamana. Uz jednou se mi opozdila ms o tyden, to jsem myslela, ze jsem v tom (neplanovane). A to jsem obrecela.. takze se snazim nemyslet na to.. ale je to umeni na to nemyslet… :lol:

Bardotka31
Nováček 10 příspěvků 26.08.18 19:03

@Evelýna 1 ano znam pripady, kdy zeny mely po 40,'ta jedna dokonce 46.. ale to popravde netusim zda se jednalo o prirodu ci umele. :think:

rena621
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 26.08.18 19:30
@Bardotka31 píše:
Ahoj vsem! Tak uz prisla rada i na nas, rozhodli jsme si poridit miminko. Ja 31 let, partner 38 let. Kolem me se mota hodne zen, ktere s otehotnenim meli ci maji potize, tak snad nas to mine… momentalne cekam na ms, ktera by mela dorazit za tyden. Pocali jsme v polovine cyklu. Uz ted citim v levem podbrisku jakesik tlaky, ale nechce se mi verit, ze by uz tak brzy? Ve ctvrtek letime na dovcu a tam bych mela dostat ms. Tak uvidime. Vsem novym snazilkam take preji mnoho zdaru!

Ja mela ms a uz jsem byla tehotna tyden. Drzim Vam palce.

Cookees
Nováček 7 příspěvků 26.08.18 21:34

Ahojky, taky se snazime o prvni mimi ☺️ nechteli sme jeste, ale bohuzel po me zdravotni strance sme si rekli no a co :)
Ted sem napnuta jak ksandy pac me boli podbrisek a prsa a porad byh spala. menstruace ma byt az za tyden…

Bardotka31
Nováček 10 příspěvků 27.08.18 08:10

@Cookees tak pak dej vedet :) drzim palce  :palec:

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 27.08.18 08:24

@Bardotka31 Ahoj, držím palce. Ale hlavně doporučuju neřešit nějaké početí a příznaky. To přílišné sledování opravdu škodí. Užívejte si sex hlavně nejenom v době ovulace. My počali první, když jsem měla Kristova léta, a teď tady spinká. Nic jsme nepočítali a neřešili.

Já najela na zdravou stravu a cvičení a veřešila drobné zdravotní neduhy dřív, abych byla na mminko připravená. A vyšlo to skoro hned.

Cookees
Nováček 7 příspěvků 27.08.18 09:55

My sexujem porad, nesleduji vubec nic :)
Ale ovulaci poznam dle podbrisku, prsa me neboli snad pomalu ani pri MS a nebo jen ojedinele, zato ted vzit si podprsenku umiram. Nejhorsi to je vecer to mam i tvrde a strasne citlive bradavky :( a boli porad cely den… jeden den sem myslela ze si je uriznu protoze kazdej pohyb byl silenej …

Juni18
Kecalka 148 příspěvků 27.08.18 11:44

Ahoj, muzu se pripojit? Snazime se uz 4 mesice a ted to vypada, ze to opet nevyslo. Priom jsem si byla jista a i to podvedome citila :roll: . Potrebuji se nejak vypovidat, hodne me to vzalo.

Cookees
Nováček 7 příspěvků 27.08.18 12:25

@Juni18 my se snazime uz 8 mesicu… takze te chapu :(

Juni18
Kecalka 148 příspěvků 27.08.18 12:29

@Cookees jak to davas? Me zacina hrabat uz ted :mrgreen: :,(

Cookees
Nováček 7 příspěvků 27.08.18 12:30

Hele neresim to, zadny ovulacni testy, zadny teplomery. Hod se doklidu. Ja to resila i s gynekologem a kazdej ti rekne hlavne netlacit na pilu. ;)

Juni18
Kecalka 148 příspěvků 27.08.18 12:37

@Cookees tak ja taky netestuju, nemerim. Ovulaci mam, to vim diky vysetreni u dr. A taky mi rekl, ze otehotnet do puli roka je zazrak. Kolik to je? Ale tak asi to taky trochu resis, kdyz si tady ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >