První porod císař kvůli nesestupující hlavičce. Jaký bude druhý?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mili90
Kecalka 152 příspěvků 31.08.18 08:40
První porod císař kvůli nesestupující hlavičce. Jaký bude druhý?

Zdravím všechny. :kytka:
Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti po prvním porodu SC, kvůli tomu že mimi nesestouplo.
Hodně jsem se dočetla o nepostupujicim porodu, kvůli otevírání, ale to není můj případ. Já byla, ale z nějakého důvodu naše cacorka nechtěla ven.
Porod druhého mimi se blíží, tak začínám mít obavy z těch dlouhých bolestí a radši bych se asi přikláněla znovu k SC. 8o Jaké byly vaše druhé porody? Je to tak, že to bývá to samé?
Děkuji :)

Reakce:

Janli
Kelišová 6046 příspěvků 9 inzerátů 31.08.18 09:14

První dcerka se mi taky nesrovnala hlavičkou do porodních cest. Příšernej porod a akutní císař. Byla jsem pevně rozhodnutá, že podruhý už jedině sekce. Lékaři s tím souhlasili, navíc se očekávalo mimčo kolem čtyř kil. Nakonec jsem rodila o 7 týdnů dřív a ukecali mě na klasiku. Miminko bylo malý, já ideálně otevřená. Porod byl luxusní. Bolesti skoro žádný, kontrakce jsem skoro necítila. Pohodička.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 31.08.18 09:20

@mili90 Každý porod je úplně jiný…nikdo dopředu nemůže vědět jaký bude…Druhý porod byl kratší než první ale bolesti stejné…

Hobitka
Závislačka 3525 příspěvků 31.08.18 09:30

@mili90 Mela jsem asi stejny prvni porod jako Ty. Druhy nakonec sekce kvuli tenke jizve (chtela jsem zkusit prirozene). Potreti se me uz nikdo neptal.

mili90
Kecalka 152 příspěvků 31.08.18 09:37

@Annabela11 to je mi jasné, jen mě zajímají prave zkušenosti po tomto prvním zážitku ;) :)

mili90
Kecalka 152 příspěvků 31.08.18 09:40

@Hobitka jizvu prý budeme řešit těsně před porodem. Takže druhý byl plánovaný císařský, kvůli té jizvě?

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 31.08.18 09:52

@mili90 Známá první porod to samé co ty druhý porod přirozenou cestou.....bez problémů…

Hobitka
Závislačka 3525 příspěvků 31.08.18 15:27

@mili90 Jo, delali mi UTZ ve 37.tt a byla tenka, takze 38+2 jsem sla na planovanou sekci. Ale do prirozeneho by me stejne nikdo netutil, pokud na nem nebudes trvat, pujdou lekari na 99% cestou druhe sekce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >