Prvni prenocovani miminka mimo domov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
novi
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 18.06.10 22:07
Prvni prenocovani miminka mimo domov

Ahoj vsichni, chystam se jet s 4 mesicnim miminkem k nasim na delsi dobu (1,5 mesice s tim, ze se domu budeme obcas vrace kvuli doktorum). Mam z toho strach, abych mu nerozhodila rezim. Ted krasne usina i spinka. Jake mate zkusenosti???

Reakce:
Raakosnicek
Kecalka 338 příspěvků 18.06.10 22:37

kdyz jsem jezdila cca jednou mesicne k rodicum,maly vzdycky prvni noc spatne spal,pak uz ok

wape
Závislačka 3356 příspěvků 18.06.10 22:44

Od 3týdnů Honzíčka jsme jezdili do ciziny. A to nejdříve na 14 dní, pak zase 14 dní doma, pak jsme tam jeli na 3 týdny a pak týden doma a jeli jsme na měsíc atd. (manžel tam totiž pracoval). Pak už naštěstí od Honzíčkova půl roku byl manžel tu. Ale třeba jsme byli na Silvestra, na hory nebo pak jenom tak na chatě. Nyní také nebydlíme ve svém, museli jsme se vystěhovat a probíhá rekonstrukce, takže bydlíme u tchánovců. A až se vrátíme, tak taky jakoby nebude ve svém, bude to úplně jiné, Honzíček bude mít jiný pokojíček. Tak to jen tak na úvod, abys viděla, že nějaké zkušenosti mám :-)
Dále je potřeba říci, že náš Honzíček není nic moc dobrý spáč. Jako v kočárku, tak to by mu šlo, když se s ním jezdí, ale v postýlce :roll:
Ale přesto jsem i při tom častém měnění míst na spaní nezaznamenala rozdíl ani k lepšímu a ani k horšímu, prostě to tak nějak bylo pořád stejné, ať jsme byli kdekoliv.
Ovšem na druhou stranu má vždy to „svoje“. Svoji deku, svého hajánka (muchláčka), svoje pyžámko a vždy se snažíme, abychom dodrželi jeho předuspávací režim (maminka dá kašičku, tatínek okoupe, společně namažeme, dáme pyžamko, tatínek pusinky, maminka uloží) :-)
Takže když to shrnu, tak se toho tak neboj :-) oni stejně nejvíce potřebují maminku :-) a ta se nemění :-)

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.06.10 23:40

Já jezdím k našim s malou od narození, a to vždy na 2-3noci týdně, takže část týdne spí doma, část u babičky. Několikrát jsme se k tomu ještě stěhovali… Je fakt, že byla nespavec od narození, ale nepřičítám to tomuhle. Spíš tomu, že jsem si ji blbě naučila spát u prsa. Řekla bych, že víc to řešíme my než ty děti ;) Pokud tam budete měsíc a půl a nebudete spát každou noc jinde, pak bych se tím na tvém místě netrápila a neřešila to ;)
U babičky si to určitě užijete a o to jde, ne? :palec:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 19.06.10 07:51

Jezdím s dětmi každé dva měsíce na týden ke tchánovcům a problém jsme z toho neměli… u starší míváme někdy trošku boj, že babička malinko rozmazluje, ale jinak se spaním pohoda.

novi
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 19.06.10 09:25

Holky, dekuji za popsane zkusenosti!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >