První přespání u přítelkyně co s sebou

Anonymní
13.12.19 19:56

První přespání u přítelkyně co s sebou

Ahoj holky…ano možná je to divné ale i já 19nácti letý kluk tady mám účet a tak si jdu k Vám pro radu.Jsem takový že mám jen pár kamarádů, ale skutečných kamarádů a za celé období puberty až doposud jsem u žádného nespal ani u žádné kamarádky nebo přítelkyně. Nyní již 2 měsíce randím s 25 letou holkou(už jsem poznal její rodiče a ona moje…ano možná docela brzo :nevim: :D ) a zítra k ní mám jet a přespat u ní a já vůbec nevím co s sebou? Plán bude takový, že k ní přijedu kolem 15:00,budem u nich, chce mě vidět její babička a děda tak půjdeme prý k nim mě seznámit a i k nim do sklípku popít a pak se půjde k její kamarádce do sklípku kde budou další jejich kamarádi a kamarádky které neznám taky popít, nějak se dopravíme k ní domů večer a v neděli máme v plánu jet do Brna na nákupy 8) Chci se zeptat zda si k ní vzít normálně svůj ručník, mýdlo, kartáček atd..?A zda koupit třeba její mamce nějakou kávu nebo něco?
Předem děkuji a věřím že poradíte 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20732
13.12.19 19:59

Mýdlo, ručník snad mají ne? kartáček, čistý trenky a kondomy to stačí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16825
13.12.19 20:00

:mrgreen: :roll:
ručník a mýdlo bych si asi nebrala. kartáček, spodáry, fusky a náhradní tričko jo. a pyžamo jestli ho plánuješ použít. a kondom. a dle plánu asi i něco na kocovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
13.12.19 20:00

Čistý prďáky na neděli, i ponožky a triko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12913
13.12.19 20:01

Mýdlo nebo ručník si neber - to snad mají, naopak bys vypadal, jako že si o nich myslíš, že se nemyjí a utírají se lopuchem.

Vezmi si kartáček na zuby, čisté prádlo na ráno, něco na spaní, možná něco na převlečení. Její mamce kup kytku. A prezervativy. A moc nechlastej, jednak by ti nemusel stát, a pak, je trapné, když se u rodičů přítelkyně pobliješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
13.12.19 20:03

Určitě si vem kartáček no a čistý spodní prádlo, ještě bych si vzala deodorant já osobně ho nepotřebuju ale pro dobrý pocit ho měj a hlavně dobrou náladu. Darek pro mamku záleží na tobe. Hezkou zábavu přeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1458
13.12.19 20:10

Sprcháč a ručník si neber, to doma mají. Vzal bych si kartáček, trenky, ponožky, tričko (jestli budeš spát v tričku tak dvě, jedno na spaní a jedno na neděli), voňavku nabíjecku a kondomy. Užijte si to ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10965
13.12.19 20:11
@Prof. Farnsworth píše:
Mýdlo nebo ručník si neber - to snad mají, naopak bys vypadal, jako že si o nich myslíš, že se nemyjí a utírají se lopuchem.Vezmi si kartáček na zuby, čisté prádlo na ráno, něco na spaní, možná něco na převlečení. Její mamce kup kytku. A prezervativy. A moc nechlastej, jednak by ti nemusel stát, a pak, je trapné, když se u rodičů přítelkyně pobliješ ;)

Rada zkušeneho muže :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17722
13.12.19 20:16

Kartáček a deodorant z hygieny stačí, zbytek určo mají. Čisté obleční je samozřejmost a jestli chceš vzít něco mamce, to je jen na tobě, jaké máte vztahy. Kytkou nebo čokoškou nikdy nic nezkazíš. A kondomy jsou taky dobrá rada ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2005
13.12.19 20:16

Náhradní tričko a spodary, nabíječku kondomy možná něco na kocovinu kartáček a ponožky. Mamce bych koupila kytku a pokud chceš zaperlit tak i babičce klidně jen tři karafiaty… Stoupnes v ceně. Doporučuji moc nepit aby tě přítelkyně netahala na zádech do postele a náhodou se první nic nepoblil. Byla by to ostuda… Hlavně před rodiči, navíc pokud máš v plánu sex tak stačí trochu víc alkoholu a jde to ztuha. Pěknou zábavu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
13.12.19 20:17

Mydlo, rucnik ne, to by mohlo vypadat ze se tam hodlas zahnizdit, kartacek, trencle, ponozky, deodorant, hreben, tricko, pytlik na bliti.. babicce a mamce bych vzala kytku nebo cokoladu nebo muzes chlebicky ci dortik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17722
13.12.19 20:18

A ano, hlídej se s tím pitím. Ten plán vypadá poměrně divoce na to, že se od tebe asi očekává výkon - nejen sexuální, ale i společenský. Není nic trapnějšího než zvracení na WC u rodičů partnera :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12913
13.12.19 20:24
@ivašot. píše:
Rada zkušeneho muže :palec:

Teď mi došlo, že věty „Její mamce kup kytku. A prezervativy.“ by si mohl vyložit špatně. Takže matce kup jen kytku, ty prezervativy kup sobě. Hlavně je nedávej matce přítelkyně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9639
13.12.19 20:25
@Prof. Farnsworth píše:
Mýdlo nebo ručník si neber - to snad mají, naopak bys vypadal, jako že si o nich myslíš, že se nemyjí a utírají se lopuchem.Vezmi si kartáček na zuby, čisté prádlo na ráno, něco na spaní, možná něco na převlečení. Její mamce kup kytku. A prezervativy. A moc nechlastej, jednak by ti nemusel stát, a pak, je trapné, když se u rodičů přítelkyně pobliješ ;)

Hlavně nekupuj mamce prezervativy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9639
13.12.19 20:26

@Prof. Farnsworth si mě předběhl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...