První příkrm a bez stolice

19.1.20 12:13

První příkrm a bez stolice

Ahoj holky mam dotaz malý mi sám o sobě špatně kaká je plně kojen a stolici má tak max 1× za týden. Teď jsme začali s příkrmy už třetí den papá obědy pár lžiček a ještě nekakal.je to normální? Dávám mu skleničky od Hipp první Mrkvička a dnes měl první dýni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2021
19.1.20 12:49

Kojeny děti nemusí kakat klidně 10-14 dní to je úplně normální. Pokud ho nebolí bříško. Po prikrmech určitě začne víc. Zatím asi vše spotřebuje na růst,.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8840
19.1.20 13:02

Moje dcera drží rekord nekakani 22 dní, ale po Sunaru. Nic ji nebolelo, nikde nic, vykakala se pak sama bez problémů :nevim: spíš sleduj konzistenci, jestli to nejsou tuhé bobky, jinak zarad třeba brokolicí, ta je projimava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 14:48

@JancaS84 takže nemusí ani po příkrmech(oběd) kakat denně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 14:51

@Tarinka tak to už by mi asi vypadaly vlasy hrůzou po 22 dnech :) Malý má problémy od malinka vždy 3dny před kakánim už
Je nevrlý a tlačí a až ten 2 až 3den teprve něco vytlačí :roll: Tak jsem teď z toho nerovzní a nevim jestli je možné i ten příkrm celý strávit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11926
20.1.20 07:00

Mrkev hodně staví na ni pozor, když už dělá problém se zácpou, je fajn do ní přidat trošku kvalitního oleje. Já jsem tedy vařila domácí, tak netusim, zda tuky dávají do kupovanych :think:
Jinak u nás byl rekord 10dni, ale to ještě dcera nejedla, jen se kojila.
V tomhle případě bych řekla, že je to zácpa z té mrkve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 10:19

@lucynka25 a kdyby měl zácpu jak mu pomoci nebo co mu dát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11926
20.1.20 10:30

@Elisabeth118 kolik mu je?
Na zácpu pomáhá švestková stava a hodně pít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama