První přikrmování - jak řešit odmítání

182
12.4.16 17:15

první prikrmovani - jak řešit odmitani

Holky, začaly jsme s prikrmy - mrkev, brokolice, dyne, květák, brambor…malá mi odmítá všechno kromě mrkve a dyne. Mám ji to i přesto nutit? Je mi jasne, ze vitamíny potřebuje, ale nerada bych ji jídlo úplně zprotivila…jak jste to řešily, vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5774
12.4.16 17:22

@brunet1 nutit v žádném případě. Jenom jí to zprotivíš. V těchto případech jsem to pár dnech zkusila znovu a když nic, tak za pár dnů zase znovu. Časem se rozjí, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27385
12.4.16 17:24

Nenutila bych, ale nabízela dal. Naše začala jist az tak v 8-9m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
12.4.16 17:26

Nutit ne, nabízet opakovaně ano. Dávat k dýni nebo mrkvi. můj malej takhle neměl rád mrkev, tak jsem mu to pašovala do směsí a už ji sní. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
12.4.16 17:29

@dalmati zkusím to tak udělat a přidám ji vždy trošičku do mrkve nebo dyne a uvidíme jestli mi na to skoci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
12.4.16 18:14

@brunet1 pašování je léty ověřený princip ;) ale spíš bych doporučila nejdřív víc dýně a vpašovat to druhé a postupně až poměr obracet… on můj malej ze začátku neměl rád ani dýni a měl nedůvěru ke všemu, co bylo oranžové - jak kdybych ho chtěla otrávit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
12.4.16 18:20

@dalmati u nás je to opak, zatím oranžová vede na plné čáře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
12.4.16 18:20

@dalmati zítra dám dyni se spenatem a uvidím jak dopadnu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26546
12.4.16 18:54

@brunet1 Opakovaně nabízej, nic nenut. Za pár dní, týdnu, měsíců se rozji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23079
12.4.16 21:01
@brunet1 píše:
@dalmati zkusím to tak udělat a přidám ji vždy trošičku do mrkve nebo dyne a uvidíme jestli mi na to skoci :D

Tak bych to přesně zkusila, dělám to taky tak. Malá moc nechce špenát, tak ho dávám k tomu, co jí chutná. Ale soucítím, s první a třetí taky boje. Jí pidi porce, tak si vařím do mrazáku, páč bych to ani neumixovala a věčně vyhazovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
12.4.16 22:00

@Aries6 to jako Stellinka mi sní hodně, ale prostě jen oranžové dobroty…zítra jsem na špenát zvědavá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat