První příkrmy, rady a názory

51
3.7.20 17:53

První příkrmy rady nazory

Ahoj, máme už 5 měsíců a začínám s příkrmy (paní doktorka doporučila) už jsm zkusili Mrkev a dobrý, brambor taky v poho tak se chci zeptat jestli bych to už mohla smíchat?
A co bych měla teď zkusit? Může být brokolice? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17412
3.7.20 17:54

Dyni, cuketu, ja bych zavedla nejdriv par jednodruhovych nez bych to zacla míchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4290
3.7.20 18:00

Dyne, cuketu, bataty, brokolice, květák. Nejdřív jeden druh 3 dny po sobě kvůli alergii a až pak míchat, přidávat maso, zloutek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
3.7.20 18:13

Já přidávám co den nový druh, příp. obden. A míchám druhy. Oběma holkám víc chutnal mišmaš než jeden druh. Mame za sebou mrkev, brambor, hrášek, kapustu, kedluben. Chystáme se na kuřecí maso, květák, repu, batat, cuketu, petržel, brokolici a pak už najedeme na ochutnávání ovoce jako dopolední svačinku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12952
3.7.20 18:16

Dala bych ještě, dýni, cuketu, batát, řepu. tři dny jsem nevydržela u žádného druhu. klidně jsem míchala nevyzkoušený s vyzkoušeným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12984
4.7.20 05:48

Muzes mrkev, brambory, cuketu, kvetak, brokolici, trochu spenatu, pastinak/petržel, hrasek-opatrne, dyni, řepu, fenykl..
A to co uz jsem mela vyzkousene, jsem klidne smichala a nevyzkousenym, ale 3 dny jsem dodržela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
7.7.20 13:51

Začátek 4. Mesice

Ahojky mám dcerku která je na UM už od 2tydne narození.. Dneska má 3mesice a 1tyden…váha 6,5kg… Za den mi vypije 1000 až 1200ml mléka… Přemýšlím o příkrmu ( mrkev)… Nevím ale jestli to není ještě brzy? A jestli nemám aspoň měsíc ještě počkat dokud nebude plně ukončeny 4mesic? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12984
7.7.20 14:54

@29Evicka urcite je brzy, nejdrive v ukoncenem 4.mesici začni.
Neni kam spěchat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama