První příkrmy ve skleničce

158
12.11.20 19:35

První příkrmy ve skleničce

Ahoj, synovi budou příští týden 4 měsíce a budu začínat s příkrmy, je na UM. Mám domací dýni, mrkev a cuketu a jinak bych ještě nakoupila příkrmy ve skleničce a nevím, jakou značku. Někdo říká, že dobrá značka je Hami, někdo zas, že Hami je nejhorší a takhle je to se všemi značkami :mrgreen: Našla jsem i nějaké diskuze na toho téma, ale jsou už třeba 10 let staré a mohlo se za tu dobu dost změnit, proto zakládám novou diskuzi. Jaké značky kupujete vy? Nechci kupovat zeleninu v obchodě, když nevím, čím jsou postříkané a ty skleničky mi přijdou rozumnější. Domácí je domácí, ale mám toho jen trošku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25201
12.11.20 19:45

Kupovala jsem Hipp, pak občas v DM tu jejich značku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14473
12.11.20 19:45

Z rossmanu jsou hnusný, dmkový kluka nadýmaly a chutove nic moc. nej je hipp ten jsem brala na dovolenou. v záloze mám pár hami, vyzkoušel je v nemocnici a sedly mu a chutnají mu, takže mu je občas beru. jinak mám doma zmrazeno ze sezony a zavařeno, ale kluk už je větší a jí s náma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
12.11.20 19:49

Za nás taky hipp, měli jsme jako nouzovku nebo na dovoleny. Hami taky nejsou špatný, hrozně záleží jak se trefis miminku do chuti :)zkusila bych vzít víc znacek, na zkousku kdyby vám něco nesedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9822
12.11.20 19:51

Babylove v DM :) Kupovala jsem v německu, ale mají i zde v DM :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8543
12.11.20 19:53

Kupovala jsem v DM Babylove nebo i jiné značky v bio kvalitě. Stejně tak jde už celkem normálně sehnat i bio zelenina, maso atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
12.11.20 20:00

Já kupuji v DM jejich značku DMbio a nebo v Albertu od Promise Nature. Někdy jsem kupovala Hami, ale jen určitý druhy. Většinou podle recenzí, co jsem našla na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
12.11.20 20:02

Ja bych se ty kupovany zeleniny zas tak nebala. Když skleničku, tak kupuju hipp nebo babybio

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
12.11.20 20:06

DM a Hami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60930
12.11.20 20:09

@Monis94 každé dítě je jiné, každému sedí něco jiného.. Třeba zkusit.. Někdo nedá dopustit na DM, někdo na Hipp atd.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5967
12.11.20 20:09

Dm bio, ty chutnali i mě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2727
12.11.20 20:11

Ještě můžeš kupovat zeleninu od farmářů a zavařovat nebo mrazit. :palec: pořád je to levnější, chutnější a hlavně nebude problém přejít na domácí stravu, ale nepopírám že tím strávíš dost času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1708
12.11.20 20:12

Značky beru různé, jen sleduju složení. Nevidím důvod dítě cpát hned od narozeni rafinovanxm cukrem a podobnými libustkama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3370
12.11.20 20:31

V akci jsme kupovali Hipp, Hami, DM Bio. Sledovala jsem složení. Jinak z mé zkušenosti dcerka pak měla velký problém přejít na vařenou stravu, to se ti u skleniček může stát…Ty chutě pro větší mají hodně výrazné…U syna jsem vařila. Kupovala jsem mraženou zeleninu, mražené směsi… Skleničky jsou sice pohodlné, ale…!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
12.11.20 21:00

DM bio a Hipp (ten je taky bio). A na výrobu doma můžeš kupovat ovoce a zeleninu v bio kvalitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama