První příkrmy ve skleničce, jaké ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 25.05.10 11:29
První příkrmy ve skleničce, jaké ?

Holky,

jaké používáte kupované příkrmy ? Budem teď začínat s mrkvičkou a dokud toho Kubík nesní víc, tak budu kupovat ty ve skleničkách, pak začnu vařit.
Jaké kupujete ?
Je toho děsně moc !!! Asi jako z UM (, ale tam jsem řešila jen Beba vs. Nutrilon, v příkrmech se nevyznám :nevim: )

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ischtar
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 25.05.10 11:36

Já nakupuju v DM - Hipp, Hami, Babylove, Sunárek - podle složení - zezačátku jsem chtěla jednosložkové a přidala jsem do toho trošku jejího UM - tekuté se jí to líp jedlo.
A bacha na mrkev - dost ucpává, u nás to pak spravila brambora
:lol:

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 25.05.10 11:47

my jsme začínali s hami první lžička. ale mrkev jí moc nejela, byla taková hořká. pak jsme měli hipp a bylo to lepší. ale je to už 3 roky zpátky, takže nabídka může být jiná… prostě bych začala s nějakou malou jednosložkovou skleničkou a uvidíš, jak bude šmakovat ;-) každému dítěti totiž jede něco jiného…

honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 25.05.10 11:53

Taky jsme kupovali a stále kupujeme Hami první lžička, mrkev nebo brokolice. Brokolice má u Adélky největší úspěch. A moc dobré příkrmy mají v DM z řady Alnatura mají jarní karotku (ta docela chutná i mě, když musím dojídat po Aduš :oops: ) a pak kještě Adélce chutnala dýně s bramborem ze stejné řady, ale to až později.

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 25.05.10 11:54

My začínali taky s Hami První lžičkou, potom jsem spíš sledovala složení, než značku. Jednodruhovej­ch/málodruhovej­ch příkrmů moc není, takže jsem zabrousila i do DM nebo zdravé výživy.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 25.05.10 11:56

Tak já naopak nejdřív vařila a mrazila ve tvořítku na led. Jedna kostka zezačátku bohatě stačila, sklenička vzdrží otevřená max 2 dny, zbytek bych stejně vyhodila (nebo snědla sama). Takhle jsem jednou uvařila bio mrkev a bylo vystaráno skoro na měsíc :wink: . A taky jsem ředila odstříkaným mlíčkem.

Kupovala jsem v DMku a vyzkoušela snad všechno, ale Anežka moc skleničková nebyla.

Příspěvek upraven 25.05.10 v 11:57

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 25.05.10 11:56

My začínali s mrkví od Hami, potom jsem zkoušela brokolici, mrkev s bramborem, květák (ale hodně malou nadýmal), špenát a pak už jsem šla i na maso králík, krůta, kuře a pak ostatní. Malé Hami chutnalo, potom jsem přidala i od Alnatury (hlavně dýně, která mně naprosto smrděla, tak malá se po ní mohla utlouct :lol: ) a zkoušeli jsme pak i ostatní - Hamé, Hipp, Sunárek, Babylove. Uvidíš, co bude tvému Kubíkovi chutnat. Eliška je odmala vděčnej strávník, takže jsem to měla s ní jednoduchý. Akorát si možná trošku hlídej složení, některé skleničky už docela brzo mají dosolované, lehce kořeněné apod., aby to malému neudělalo zle :think:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 25.05.10 11:57

já kupuju většinou ty bio skleničky od hippu, někdy i ty bez bio a přijde mi to stejné, takže hipp

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 25.05.10 11:57

já kupuju většinou ty bio skleničky od hippu, někdy i ty bez bio a přijde mi to stejné, takže hipp

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 25.05.10 12:07

Holky, děkuji za tipy…

mám doma dvě skleničky Hami první lžička (mrkev), tak jsem ji otevřela, že si dám a ochutnám. Ježíš, to vůbec není dobrý ! A to mám vařenou mrkve ráda. Takže asi zkusím ještě tu mrkve od Hippu a zase ochutnám, jestli je stejně divný nebo ne.

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 25.05.10 12:09

Zacinala sem pred 14 dny, tak mam cerstve zkusenosti. Taky jsem se bala mrkve a proto sem jako prvni zkusila bio Hipp prvni karotka a zadny problem nebyl. Pak jsem zkousela bio Hipp karotka a brambor a Alnatura dyne s bramborem. A od te doby varim z bio zeleniny, nove druhy zkousim tak 3-4dny. Cili aktualne je favoritem dyne s bramborem a mrkvi :wink: Naopak spenat s bramborem lital celou kuchyni.
Kdyz uz sklenicky tak si pozorne precti co skutecne obsahuji, hami se mi nelibi, je to dost velky mix obsahuji ryzi, jablecnou stavu, atd..

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 25.05.10 12:12

tak od hippu chutná i mě, ale nečekej že ti budou ty příkrmy chutnat, ty od hippu jsou většinou bez solí, bez přidaných cukrů apod, ale děcka naznají co je slané sladké a tak, takže jim to nevadí

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.10 12:33

Zuzko, nevím tedy jak dnes, jestli se to nezměnilo.
Ale já když začínala s příkrmy před 3/4 rokem, koupila jsem špenát od Hippu, malou skleničku a ta byla neuvěřitelně přesolená. Solím normálně, ale tohle na mě bylo moc. Malému to samozřejmě jelo, mělo to chuť, což ty ostatní skleničky moc nemívají a nemají mít.
Takže za mě je jedno jakou značku, jen hlídat složení.

vopičkaa
Kelišová 6051 příspěvků 25.05.10 12:38

Ahoj
taky jsem řešila co a od jaké firmy…ale vyřešilo se to samo, doma vařené chtěl, skleničky flusal

• začal je jíst až kolem roka, doteď je využívám jen když někam jedeme - něco od Hami, Hipp, Alnatura, babylove - vybírám podle složení na obalu, aby tam nebyl cukr, koření, sůl - to tam totiž kupodivu dost často výrobci rvou

máš pravdu, taky mám ráda mrkev, ale ty skleničkové jsou nechutný :poblion: :poblion:

vaření doma se mi taky zdálo jako patlačka, ale je to daleko snazší než to vypadá. uvařila jsem si vždycky na 3 dny, rozmixovala tyčovým mixérem - jednu porci snědl hned, druhou jsem dala do skleničky do ledničky na „zítra“ a třetí do mrazáku na „pozítří“…fakt to netrvá - do kastrůlku jsem hodila 3 mrkve, 1 bramboru, kousek brokolice…uvařený to bylo hned

no uvidíš co bude miminko chtít - někteří broučkové zase preferují skleničky a domácí plivají

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 25.05.10 12:45

madi, já si vždycky čtu co je na těch skleničkách napsáno, a píšou tam bez obsahu soli, nebo s velmi nízkým obsahem, tak snad nekecají

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >