První příznaky a rozpoznání ovulace

25
20.8.15 17:42

První příznaky a rozpoznání ovulace

Ahoj maminky, chtěla bych se na něco zeptat. S přítelem jsme se mazlily v neděli a už je mi na zvracení, píchá mě v bříšku a v oblasti vaječníků, může to něco znamenat? :-) A když mám cyklus 27 dnů, tak kdy mám ovulaci? Nějak mi to nejde spočítat :-D Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
20.8.15 17:55

A kdy ti zacala posledni menstruace? Pokud jsi mela v nedeli cca 14 dnu do dalsi menstruace, tak jste se mohli trefit do ovulace, no ale putovani oplodneneho vajicka do delohy trva minimalne 3 dny, ale klidne az sedm dnu, hcg se zacne produkovat az po zavrtani do sliznice, 4 dny po oplodnujicim sexu je vysoce nepravdepodobne pocitovat priznaky, kdyz je hcg jeste nemeritelne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
20.8.15 17:59

Menstruace mi skoncila ted v pondeli, cetla jsem ze muzu otehotnet i behem ni a jelikoz to skoro nemam tak jsme to chteli zkusit. Moc si prejeme mimco, ale bojim se ze to nepujde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
20.8.15 18:14

@IvulkaD jen z mazlení neotěhotníš :D :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
20.8.15 18:22

@lukresia nebylo to jen mazleni :lol: ale nechtela jsem to tu nazyvat sexem :D Ikdyz pritel rika at se vyprdnu na nejake pocitani dnu a sledovani ovulace, pry kdyz to budeme delat obden tak se to musi povest :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
20.8.15 18:29
@IvulkaD píše:
Ahoj maminky, chtěla bych se na něco zeptat. S přítelem jsme se mazlily v neděli a už je mi na zvracení, píchá mě v bříšku a v oblasti vaječníků, může to něco znamenat? :-) A když mám cyklus 27 dnů, tak kdy mám ovulaci? Nějak mi to nejde spočítat :-D Děkuji :-)

mazlili? Co to je? To jakoze jste
http://bestpage.cz/…54535640.GIF? :nevim: je ctvrtek takze to nemůže znamenat vůbec nic max to ze jsi malo pila nebo jedla nebo mas nizkej tlak se me :nevim: ovulace byva v pulce cyklu většinou takze pkud mas 27 takze 13 nebo 14 den ji mas - doporučuju si koupit ovulacni testy a sledovat si jí jima nebo ovulacni hlen koumat a jiny příznaky pichani v podbrisku atd ci si dojit na gyndu na folikulometrii a budes vedet hnedka kdy ji mas ;)

• Citovat
  • Upravit
JayLee
20.8.15 18:30
@IvulkaD píše:
@lukresia nebylo to jen mazleni :lol: ale nechtela jsem to tu nazyvat sexem :D Ikdyz pritel rika at se vyprdnu na nejake pocitani dnu a sledovani ovulace, pry kdyz to budeme delat obden tak se to musi povest :)

musí? nemusi se vůbec nic..jsou ty holky co na to cekaji třebas 3 roky a nepovedlo se jste nic a lezi na tom porad kolem ovulace ;) by mluvil pak jinak ;)

• Citovat
  • Upravit
3031
20.8.15 18:31

Ivulko, na zvracení ti může být z ledasčeho, jenom né z toho, že jseš těhotná. Poslechni přítele a vyprdni se na počítání, sledování, nech tomu čas, užívej si sexu. Zbytečně se stresuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
20.8.15 18:50
@IvulkaD píše:
Menstruace mi skoncila ted v pondeli, cetla jsem ze muzu otehotnet i behem ni a jelikoz to skoro nemam tak jsme to chteli zkusit. Moc si prejeme mimco, ale bojim se ze to nepujde.

tak ja nevim, jak dlouhou mas menstruaci, ale budu pocitat, ze dejne tomu pet dnu, jinymi slovy, v nedeli jsi byla 4.den cyklu, dnes jsi 8.den, ovulaci bych ocekavala cca za 4-5 dnu. Otehotneni v dobe menstruace je velmi ojedinela zalezitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
20.8.15 21:20

Prvni priznaky jsou poznat nejdriv tak v dobe kdy ma prijit menstruace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.8.15 15:44

Můžu se prosím přidat sem? Potřebuji také poradit…Včera nechráněný styk a dnes se dostavila menstruace ( očekávaná menstruace tak jak měla ) Takže těhotná prý být určitě nemohu. Tak mě zajímá kdy mám teda ty plodné dny? MS začala dnes tedy 28.8. a trvá mi těch 5dní… Takže do 27.8. — každá tabulka ukazuje něco jiného… a krom toho moje máma nás má čtyři holky a nikdy plodné dny nepočítala ani nic takového

• Nahlásit
  • Citovat
25
26.8.15 15:44

S pritelem plodne dny nepocitame, milujeme se skoro obden a jednou to proste musi vyjit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.15 10:39

zdravím, mám dotaz pro ženy, které jsou uz maminkami

Chtela bych se zeptat na příznak bolení prsou - bolí při dotyku nebo sami od sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama