První příznaky štítné žlázy

150
22.6.15 14:42

První příznaky štítné žlázy

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, jaké jste měli první příznaky u štítné žlázy. Dnes jsem byla na odběry, tak jsem zvědavá co mi výjde. Hodně mi začali padat vlasy, věčně jsem unavená a bez nálady a dokonce jsem i zhubla :-(. Dr.mi na první pohled řekla, že to bude tou štítnou žlázou, že prý to vidí i u toho jak polykám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
22.6.15 14:43

@kacckaJ mi po každé návštěvě u dr říkají, že mám určitě štítnou žlázu špatnou a ono ne.. Jinak - když byla špatná, tak silné pocení, obrovská únava.. U mamky neskutečná únava (spala fakt 22 h denně), strašné nevolnosti, během měsíce 15 kg úbytek. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2399
22.6.15 14:52

@kacckaJ u mě to byla vlastně akorát obrovská únava a zvětšil se mi krk (lidově „v_ole“ :mrgreen: ) ale toho si všimla známá a poslala mě s tím doktorce.. krevním testem zjištěna hyperfunkce štítné žlázy.. jo a trochu jsem přibrala (ale to já furt přibírám)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
22.6.15 14:54

@martina.se 15kg? to je fakt hodně. No ja zhubla 2 kg ale uz i to me trápí, vůbec nemám ani hlad, sem tam něco sním, ale zadna sláva to není..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
22.6.15 14:55

@kacckaJ u mamky to byl fakt fičák, měsíc byl šílenej, pak šla hned na operaci.. :think: já třeba nehubnu, ale projeví se mi to hrozným pocením… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 15:13

Mam hypofunkci - padani vlasu, sucha kuze, unava, buseni srdce, zavrate, lamajici se nehty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9140
22.6.15 15:34

@Janinka1983 Já to měla podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2246
23.6.15 16:54

V podstatě všecko, co bylo napsáno, tedy krom hubnutí (u mne to bylo naopak, přibrala jsem a zaboha to nejde dolů). I po nasazení léčby nějakou dobu trvá, než se to všecko srovná, tak hlavně nepropadej panice a beznaději, když se do týdne nebudou dít zázraky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama