První příznaky těhotenství v prvním měsíci?

Anonymní
15.1.21 10:05

První příznaky v prvním mesici?

Ahoj holky,

asi slyším trávu růst, ale jsem teprve v prvním mesici a začala jsem fakt blbě spát, nemuzu usnout ač jsem unavená, v noci mi je občas vedro, i když máme otevřená okna, do toho šílený zhoršení pleti a plynatost :oops:

Nevím jestli to tomu připisovat nebo ne, ale mohou to byt první příznaky? Jinak na sobě nepozoruji vůbec nic teda

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4048
15.1.21 10:14

A ty už mas potvrzené těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 10:18

@Verurizeckova mám pozitivní testy, k lékaři jdu až koncem dalšího týdne, ale testů jsem si udělala opravdu hodně, tak tam chyba nejspíš nebude. A vycházelo by to na 4-5. týden teď. Proto mi přijde divný, že bych už měla nějaké příznaky (a ani nevím jestli takový příznaky jsou), tak aby spis nebylo něco špatně :?

• Citovat
  • Nahlásit
4048
15.1.21 10:22

Každá ženská muže na hCG reagovat jinak. Byla jsem těhotná 3× a žádné takové příznaky jsem neměla. Většinou kolem 6. týdne začal pocit kocoviny. Všechno ostatní až později. Ale já první trimestr mívám v pohodě, u mě peklo začíná až v tom druhem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
15.1.21 11:16

Tak příznaky to klidně můžou být ;) podle mě kdo víc vnímá svoje tělo, tak to na sobě muže poznat od začátku, nebo si samozřejmě něco vsugerovat :D Ja měla ze dvou těhotenství dvakrat pozitivní test v den vynechane MS a od ty doby jsem na sobě pozorovala kde co :D Taky se tomu říká jiný stav zejo ;)) A je teda pravda ze v prvním těhotenství s holkou mi bylo víc blbě než pak s klukem

Edit : vzpomnela jsem si, 4-5 týden je podle mě druhy měsíc ne? Ale nechci se plést ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
15.1.21 11:20

Nekdo ma, nekdo nema :nevim:…ja mela v podstate jen bricho, kamoska blila driv, nez pocurala prvni test :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
17.1.21 13:52

Pociťují tahání prsou.Taky mi stojí bradavky-jjsou citlivé. ráno vstávám s pocitem Jakoby na mě ležel balvan. Odpoledne si dávám slofika. Hodne pomalu jím a vybírám si dlouho jídlo. Jsem hned plna.Na sladké vůbec nemám chuť. Mam pořád tep 85-95 i když ležím. Boli mě v podbřišku s tahanim až k pupku.Mam taky zvýšenou teplotu.Mam návaly tepla a zimy. Kalhotky mám vlhké. Muj muž říka že se mi změnila vůně. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat