Reklama

První rande po rozchodu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 14:13
První rande po rozchodu

Ahoj holky, ráda bych se vás zeptala na zkušenost, když jste šly po rozchodu (dlouholetý vztah) poprvé znovu na rande. S jinou startovní čárou a zkušenostmi než kdysi v pravěku, když jste randily pro zábavu, bez závazků, bez přísných kritérií na muže apod. A hlavně taky - třeba s jinou váhou. To je můj problém. Už mi není dvacet, takže mládí v čudu, postava taky, děti na krku, prostě sebevědomí nula. Vůbec nevím, jak se to dělá. Na rande jsem byla naposled před 10 lety…

Něco se rýsuje, ale známe se jen přes net, viděl pouze mé fotky obličeje, postavu na profilu nemám. A hubená fakt nejsem. A já nějak nevím, jestli mám odvahu na to rande jít… Na druhou stranu život nečeká a nechci čekat rok nebo dva, než budu Twiggy :-) Hubnu, podařilo se mi shodit už 13 kilo za 3 měsíce, ale tlustá jsem pořád, chvíli to ještě potrvá. Nicméně si myslím, že jsem i hezká a sympatická :-)

A mám prostě takový blbý pocit, že jak si jako můžu myslet, že by mě někdo chtěl i s takovou postavou. Něco jiného je, když tak žena přibere po porodu, nebo prostě v průběhu let a je stále s tím jedním chlapem. Ale takhle s někým novým… Jsem nějak na rozpacích a nevím jak z toho ven. Přece mu dopředu nebudu psát, že jsem tlustá :-) Zvlášť když už dlouho nebudu :-)))

Anonym, citlivé téma, osobní vztahy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26431 příspěvků 07.09.18 14:17

Hele hlavně nic neskrvej… ideálně dokud je to „anonymní“ internet. Pošli mu fotku s celou postavou a třeba nějak vtipně zakomponovat jestli třeba nechce první rande odložit až za dalších třináct kilo, že jsi teprve v půli cesty :mrgreen: :kytka:

Hlavně se nestyď… každej jsme nějakej… a každé zboží má svého kupce. Nebude-li to tenhle, bude to jinej… hlavně klid a buď sama sebou. :kytka:

tzipora
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 07.09.18 14:17

Záleží, jak se upravis. Mam znamou, ktera je při tele, ale nosi vystrihy, saty, sukne, podpatky. Byla by škoda, kdyby jsi na rande s nim nesla, pokud se ti líbí.

Králičice
Extra třída :D 12971 příspěvků 07.09.18 14:19

Co mu poslat fotku, kde je vidět celá tvá postava a třeba mu o svých obavách (a že hubneš) napsat? 8)

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 07.09.18 14:21

Pokud se seznamuješ někde přes seznamku nebo tak, tak doporučuji vždy poslat reálnou aktuální fotku a hlavně i fotku postavy. Alespoň budeš hned vědět na čem jsi. ;)

Hroznej puberťák
Závislačka 4087 příspěvků 07.09.18 14:22

Fotka napoví, ale uvidí se až v reálu. Třeba se ti ani nebude líbit. A třeba se mu budeš líbit tak jak jsi. Prostě to zkus a uvidíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 14:26

Když já žádnou normální fotku postavy nemám, protože se samozřejmě nefotím :-) Já prostě na fotkách vypadám mnohem hůř než ve skutečnosti. A hlavně s tímto už si asi žádnou fotku vyměnit nestihnu. Vůbec nevím, jak bych jako poté, co jsem ho uhnala na kafe :-) jen tak mezi řečí řekla, že se má připravit na bůhví co :-) Se třeba mohl zeptat, kdyby to pro něj bylo důležité :-))))) (to je sranda). Prostě já si tam někdy tu fotku postavy dám, to je jasný, ale teď prostě žádnou normální nemám :-(

Hroznej puberťák
Závislačka 4087 příspěvků 07.09.18 14:28

A kolik měříš a vážíš? Tady jsi anonym, nemusíš se stydět, a treba si obavy děláš zbytečně…

Lioness34
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 07.09.18 14:28

Hlavně tam nechod bez sebevědomí - pokud mas pocit ze jsi silná a mas 90kg tak tam nechod. Na rande bez až budeš v klidu a spokojena sama se sebou… žádný chlap není zvědavý na ty řeči kolem ze hubnes a ze se změníš apod - každý chce holku co je v klidu nad věci v pohodě a spokojenou … i sama se sebou.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 07.09.18 14:29
@Anonymní píše:
Když já žádnou normální fotku postavy nemám, protože se samozřejmě nefotím :-) Já prostě na fotkách vypadám mnohem hůř než ve skutečnosti. A hlavně s tímto už si asi žádnou fotku vyměnit nestihnu. Vůbec nevím, jak bych jako poté, co jsem ho uhnala na kafe :-) jen tak mezi řečí řekla, že se má připravit na bůhví co :-) Se třeba mohl zeptat, kdyby to pro něj bylo důležité :-))))) (to je sranda). Prostě já si tam někdy tu fotku postavy dám, to je jasný, ale teď prostě žádnou normální nemám :-(

Tak to ber jako poučení pro příště. Při dalším seznamování už posílej i fotku postavy, stačí se vyblejsknout někde na výletě s dětmi. ;) Hele i kdyby tohle rande nevyšlo, tak hlavní je, že se sebou teď něco děláš.

A ještě jedna věc, zkus to brát víc jako hru a neočekávat od toho nic vážného, ber to jak bezva příležitost, jak se pobavit a třeba si odpočinout od dětí. ;) A pokud jsi hodně nervózní, tak doporučuji jít spíš někam na vínko, to tě hodí do pohody a konverzační nálady. :)

Uživatel je onlineKorela chocholatá
Kecalka 342 příspěvků 07.09.18 14:31

Myslím, že moc řešíš svá kila navíc. Mně osobně (jsem ženská, ale moji známý mužského pohlaví to mají většinou stejně) se líbí oplácané holky a ženy, pokud to teda umí nosit. 8) A buď v klidu takovej můj otec našel svou novou ženu právě na netu. A také je oplácaná s dítětem „na krku“, ale je báječná, tak se neboj a jdi do toho. :hug: A někde jsem slyšela větu „Ale ty nejsi tlustá, jsi krásná a měkká jako knedlíček.“ takhle bych mu to napsala já. :lol:

Venetia
Hvězda diskuse 35062 příspěvků 07.09.18 14:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych se vás zeptala na zkušenost, když jste šly po rozchodu (dlouholetý vztah) poprvé znovu na rande. S jinou startovní čárou a zkušenostmi než kdysi v pravěku, když jste randily pro zábavu, bez závazků, bez přísných kritérií na muže apod. A hlavně taky - třeba s jinou váhou. To je můj problém. Už mi není dvacet, takže mládí v čudu, postava taky, děti na krku, prostě sebevědomí nula. Vůbec nevím, jak se to dělá. Na rande jsem byla naposled před 10 lety…

Něco se rýsuje, ale známe se jen přes net, viděl pouze mé fotky obličeje, postavu na profilu nemám. A hubená fakt nejsem. A já nějak nevím, jestli mám odvahu na to rande jít… Na druhou stranu život nečeká a nechci čekat rok nebo dva, než budu Twiggy :-) Hubnu, podařilo se mi shodit už 13 kilo za 3 měsíce, ale tlustá jsem pořád, chvíli to ještě potrvá. Nicméně si myslím, že jsem i hezká a sympatická :-)

A mám prostě takový blbý pocit, že jak si jako můžu myslet, že by mě někdo chtěl i s takovou postavou. Něco jiného je, když tak žena přibere po porodu, nebo prostě v průběhu let a je stále s tím jedním chlapem. Ale takhle s někým novým… Jsem nějak na rozpacích a nevím jak z toho ven. Přece mu dopředu nebudu psát, že jsem tlustá :-) Zvlášť když už dlouho nebudu :-)))

Anonym, citlivé téma, osobní vztahy.

já šla rovnou na sexuální rande :D naopak jsem po ukončení dlouhodobého vztahu 28 let celkem žádná přísná kriteria neměla …rozhodně jsem neměla v umyslu hned hledat něco vážného spíš si užít svobody .Děti jsem měla už dospělé a váhu po určitém stresovém období v pořádku .
Je to přes seznamku ..němela jsi tam vyplněné udaje o postavě ..výška, váha ?

Božislava
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 07.09.18 14:35

Stejně mu to bude jedno, hlavně, že budeš mít všechno, co ženská má mít.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 07.09.18 14:37
@Venetia píše:
já šla rovnou na sexuální rande :D naopak jsem po ukončení dlouhodobého vztahu 28 let celkem žádná přísná kriteria neměla …rozhodně jsem neměla v umyslu hned hledat něco vážného spíš si užít svobody .Děti jsem měla už dospělé a váhu po určitém stresovém období v pořádku .
Je to přes seznamku ..němela jsi tam vyplněné udaje o postavě ..výška, váha ?

Vidíš a to vlastně není vůbec špatný nápad. Nejdřív nějaký čistě sexuální partner (potrénovala by i to randění), který ji dodá opět sebevědomí a pocítí se zase jako atraktivní ženská. Mezitím může hubnout a makat na sobě i svém sebevědomí. A pak až začít pokukovat po nějakém chlapovi, který by možná i stál za vztah. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 14:42

@Venetia Haha, rovnou sexuální, tak to jsi odvážná :-) To bych nedala.

No taky se právě uklidňuji tím, že třeba bude v reálu vypadat jinak než na fotce a nebude tak sexy :D

Nebydlíme úplně blízko sebe, takže je dost pravděpodobné, že z toho nic nebude. Tím pádem by mi na tom tak záležet nemuselo, nepotřebuji ho ulovit za každou cenu, protože bych si tím asi dost zkomplikovala život. Ale moc bych si přála, aby to rande za něco stálo, protože jestli nebude, asi dlouho nenajdu odvahu na další pokus…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama