První rande propadák, zkusit to ještě?Prosím o názor hlavně pány.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.19 23:39
První rande propadák, zkusit to ještě?Prosím o názor hlavně pány.

Ahoj,
na prvním rande jsme se báječně pobavili, dost popili na zábavě a poté jsme šli k němu.
Nebylo v plánu ani pít, ani jít k němu, ale chtěli jsme si po kafi ještě zatančit a tam alkohol obvykle bývá…
Oč jde - jelikož bydlí ještě se spolubydlícím, byli jsme v jedné místnosti tři a tak mně nebylo po chuti, jak přítomnost další spící osoby naproti, tak jeho dost opilý stav a také způsob - " dáme si 10 minut pod peřinou"
Pokoušel se mě 2 x svléknout, načež jsem se já 2 x oblékla.
Poté jsme usli.
Nyní si píšeme, jsme od sebe dost daleko a maličko cítím z jeho strany ublížení ve smyslu, že jsem ho nechtěla.
Zkusili by jste to ještě? Nebylo by vám za sebe či za něj trapně?
Jinak nám spolu bylo fajn.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
milami
Kecalka 113 příspěvků 24.02.19 00:03

Nejsem muž, ale pokud jsi šla v noci k němu, tak asi něco čekal.
Pokud komunikuje, smrtelně uražený není :-) Zkus to a uvidíš. Kolik vám je?

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 24.02.19 00:06

Klíčová otázka kolik vám je? Jestli tohle dělá ačkoliv už nestuduje a měl by pracovat, tak je to fakt hodně zoufalé.

Ale pokud kňourá, že si nechtěla, tak evidentně nezvádá pochopit princip že „když to nechce, tak to nechce“. A kluk co fňuká? No nevím - je to protivné i u předškoláků. Natož u někoho dospělého.

Jestli tě přitahuje, no tak to zkus, ale domluvte se na tom a zajistěte si nějaký rozumný prostor. Jestli tě nepřitahuje, tak to holt bylo mizerné rande co nedopadlo, n.

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 24.02.19 00:46

Že se něco dělo v opmámení alkoholem bych ještě tak moc neřešil.

Dost zásádní pro rady je, kolik je vám oběma let, aspoň zhruba.

Russet
Neúnavná pisatelka 15090 příspěvků 24.02.19 01:07
@Anonymní píše:
Ahoj,
na prvním rande jsme se báječně pobavili, dost popili na zábavě a poté jsme šli k němu.
Nebylo v plánu ani pít, ani jít k němu, ale chtěli jsme si po kafi ještě zatančit a tam alkohol obvykle bývá…
Oč jde - jelikož bydlí ještě se spolubydlícím, byli jsme v jedné místnosti tři a tak mně nebylo po chuti, jak přítomnost další spící osoby naproti, tak jeho dost opilý stav a také způsob - " dáme si 10 minut pod peřinou"
Poté jsme usli.
Nyní si píšeme, jsme od sebe dost daleko a maličko cítím z jeho strany ublížení ve smyslu, že jsem ho nechtěla.
Jinak nám spolu bylo fajn.

Ne. Chlap, co nemá ostych tě svlékat v noclehárně a ty jsi opilá, za to nestojí. Za sebe by mi bylo trapně dost.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2224 příspěvků 24.02.19 01:35

Prosím tě pohoda jazz. já si spíš myslím, že se stydí on sám, a že čeká co budeš dělat. buď nenucená, nemluvte o tom, budete rádi. žádné drama to nebylo, nešel na to násilně, nebo jo ?

mau-mau
Závislačka 3657 příspěvků 24.02.19 06:32

Co mě na tom zásadně odrazuje, to je chlap bydlící v jedné místnosti s jiným chlapem. Pokud vám tedy není 20 a není to kolej :mrgreen: :mrgreen: Vše ostatní je překousnutelné ;)

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 24.02.19 07:23

A co že na tom bylo za propadák, když jste se báječně bavili a líbili jste se sobě natolik, že jste si šli zatancovat a skončili až v posteli? Ha, už vím - nemá svoje aspoň 3+1 s výhledem na Hradčana, chuj s ním :mrgreen: :jazyk:

Klopotkova
Extra třída :D 10096 příspěvků 24.02.19 07:42
@Anonymní píše:
Ahoj,
Poté jsme usli.

Nevím.

Prof. Farnsworth
Kelišová 7104 příspěvků 24.02.19 08:19
@Klopotkova píše:
Nevím.

Tak teď už je všechno jasný :mrgreen: Není nad to, když se do diskuse zapojí žena a precizní logikou vše rozetne :mrgreen:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 24.02.19 08:26
@Anonymní píše:
Ahoj,
Poté jsme usli.

Do chlapa bydliciho v nocleharne bych nesla, maxim jako kamose na pokec.

mrav
Nadpozemská drbna 26488 příspěvků 24.02.19 08:31

Sex na prvním rande? 8o Ani náhodou!!!

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 24.02.19 08:33
@mrav píše:
Sex na prvním rande? 8o Ani náhodou!!!

Někdo je chlap, a někdo holt srab :jazyk: :mrgreen:

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 24.02.19 08:35
@Prof. Farnsworth píše:
Tak teď už je všechno jasný :mrgreen: Není nad to, když se do diskuse zapojí žena a precizní logikou vše rozetne :mrgreen:

Náhodou upřímnost se cení! Lepší tohle, než blbé rady :)

Prof. Farnsworth
Kelišová 7104 příspěvků 24.02.19 08:36
@lilith1 píše:
Do chlapa bydliciho v nocleharne bych nesla, maxim jako kamose na pokec.

No a ten „pokec“ jim právě ten spící spolubydlící překazil :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama