Reklama

První sekce,druhý přirozeně a třetí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lomis
Stálice 51 příspěvků 07.01.18 11:06
První sekce,druhý přirozeně a třetí?

Ahoj, vím, že mi nikdo předem neřekne, jak to bude u mne..Zajímá mně, jak jste měli třetí porod vy v případě, že první byl sekce a druhý vaginalni? Hlídal se také vahovy odhad mimca? Nebo se už takový pozor nedává?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

xjuklickova
Kelišová 5087 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 11:09

@lomis odhad se dela vždy. Pokud budou cesty pripravene, tak klidne vaginalni…

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 07.01.18 11:12

@lomis záleží proč byla sekce ale jestli druhý porod byl bez komplikací tak pokud třetí porod bude probíhat normálně není důvod k sekci

lomis
Stálice 51 příspěvků 07.01.18 11:18

Já vím, jak píšu, zajímá mně, jak jste dopadly vy ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 07.01.18 11:20

@lomis já mám tři sekce, mě v nemocnici řekli že druhý může být přirozený pokud dítě nebude obr a rozrodím se úplně sama ;)

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 07.01.18 11:28

@lomis Osmý porod sekce (jednovaječná dvojčata), 9. a 10. porod vaginální (poslední dítko mělo 4750g).

tezi
Hvězda diskuse 49764 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 11:37

@lomis záleží z jakého důvodu byla první sekce a jak probíhal normální porod.
Měla jsem to stejně, první porod sekcí a druhý normální. U druhého sice jizvu překontrolovali, ale váhový odhad až tak neřešili, ale to bylo možná dané i tím, že mám spíš menší děti. Nakonec jsem rodila opět sekcí, protože miminko bylo otočené obličejem. Jizvu a váhu řešili při dalším těhotenství, kdy jsem nakonec mohla rodit normálně.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15988 příspěvků 07.01.18 11:51
@tezi píše:
Měla jsem to stejně, první porod sekcí a druhý normální. U druhého sice jizvu překontrolovali, ale váhový odhad až tak neřešili, ale to bylo možná dané i tím, že mám spíš menší děti. Nakonec jsem rodila opět sekcí, protože miminko bylo otočené obličejem. Jizvu a váhu řešili při dalším těhotenství, kdy jsem nakonec mohla rodit normálně.

waw, ty jsi rodila vaginálně i po dvou předchozích sekcích? Tak to jsi první, nikoho dalšího takového naznám :palec:. Neměla jsi strach, aby to děloha zvládla? :hug: Doktoři byli v poho?
Jinak k otázce - znám několik žen, co po porodu sekcí rodily jednou i dvakrát přirozeně. Záleží na příčinách a okolnostech.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 07.01.18 11:54

Kamaradka ma prvni sekci, a pak dve normalne.

tezi
Hvězda diskuse 49764 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 11:59

@pe-terka nechali mě, přijela jsem otevřená asi na 8cm, tak jsem se zeptala, jestli bych mohla zkusit normálně :oops: Doktor ani doktorka s tím neměli problém a jenom mi dali podepsat revers, že jsem odmítla sekci s tím, že mi ji můžou kdykoliv udělat. Za půl hodiny jsem měla malého u sebe :lol: Měla jsem obrovské štěstí na porodnici i lékaře. Další porody už jsem rodila normálně a nikdo to neřešil.

Mallorka
Závislačka 2996 příspěvků 07.01.18 12:00

@Markéta80 zeptám se, takže jste se nerozrodila sama a dali vám rovnou sekci? Jak dlouho vás nechali prenaset? Ja jsem 37+2 po prvni sekci, chtela bych zkusit porod přirozený, ale za žádnou cenu nechci vyvolacku. Te jsem si užila… celý den bolesti a pokrok žádný. A navic z ni mam kvuli jizve strach.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15988 příspěvků 07.01.18 12:13
@tezi píše:
@pe-terka nechali mě, přijela jsem otevřená asi na 8cm, tak jsem se zeptala, jestli bych mohla zkusit normálně :oops: Doktor ani doktorka s tím neměli problém a jenom mi dali podepsat revers, že jsem odmítla sekci s tím, že mi ji můžou kdykoliv udělat. Za půl hodiny jsem měla malého u sebe :lol: Měla jsem obrovské štěstí na porodnici i lékaře. Další porody už jsem rodila normálně a nikdo to neřešil.

je super, že to takhe vyšlo :palec: Díky tomu ti nic nebrání být zasloužilá máma kupy dětí :think: Tak at se stále daří :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 07.01.18 12:16

@Mallorka u mě to bylo složitější, musela bych se rozrodit max do 38tt, mám cukrovku. Malej šel ven hodně akutně v 36tt a měl přes 4kg, čípek dlouhý 4,5cm takže nejspíš bych se nikdy sama nerozrodila :mrgreen:

lomis
Stálice 51 příspěvků 07.01.18 12:21
@tezi píše:

Druhý u mne byl obličejem také otočení a byl vaginalni po první sekci. Zajimave, jak záleží na názoru člověka.

lomis
Stálice 51 příspěvků 07.01.18 12:23

Jinak u mne první -nepostupujici porod. Druhy vaginalni s odhadem na hraně 4 kg. Nakonec měl 4320g. A třetí vypadá, že bude zase macik 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >