První sex a ochrana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatkaL
Nováček 2 příspěvky 18.08.18 12:45
První sex a ochrana

Dobry den, chtela jsem se zeptat. Beru prasky tak 4 měsíce a jsem stále jeste panna… no a přítel nechce kondom (taky panic)
Tak se chci zeptat jestli nevadi když první sex bude bez kondomu když beru prasky :think:

Reakce:

Verunka93
Kecalka 369 příspěvků 18.08.18 12:50

Když si vzpomenu na svoje poprvé,tak jsme spoléhali také jen na prášky. A bylo vse ok, az dov plánovaného rodičovství. Nicméně jsme znali svou historii i zdravotní stav,a tak jsem věděla,ze ok. :mavam:

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 18.08.18 12:53

@NatkaL když jsem brala ha další ochranu jsme nepoužívali, nutno si uvědomit, že kondom není ochrana jen proti početí, ale hlavně proti nemocem.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4688 příspěvků 18.08.18 13:39
@NatkaL píše:
Dobry den, chtela jsem se zeptat. Beru prasky tak 4 měsíce a jsem stále jeste panna… no a přítel nechce kondom (taky panic)
Tak se chci zeptat jestli nevadi když první sex bude bez kondomu když beru prasky :think:

Jak už psaly dámy přede mnou - hormonální ochraně můžeš plně důvěřovat z hlediska ochrany proti početí. Pokud znáš dobře svého přítele a víš, že je zdráv (pohlavní nemoci apod.), tak kondom nepotřebujete. Užijte si první sex a nezatěžujte se ochranou (tato je dostatečná) :mavam:

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 18.08.18 13:42

Prvních pár měsíců s každým klukem jsem vždy požadovala kondom, ikdyž jsem brala prášky… když je přítel panic, nejspíš žádnou pohlavní chorobu mít nebude, ale otěhotnět bys neměla, pokud je bereš pravidelně.

Evickamicka
Kecalka 118 příspěvků 18.08.18 14:02

Jak už psaly dámy nad mnou, HA ti uřcitě stačit bude, pokud jste oba zdravý, tak se toho nebojte a s radostí a klidem do toho :)

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67723 příspěvků 18.08.18 14:17

Jen pozor, přečti pečlivě příbalový leták, abys věděla, co snižuje účinky antikoncepce, třeba zvracení a průjem, nebo antibiotika či vynechání pilulky, nebo třeba i jen vyšší konzumace třezalky nebo třeba živočišné uhlí. Abys pak nebyla překvapená.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 18.08.18 14:23

Pokud bereš HA pravidelně a správně, tak je to naprosto dostatečná ochrana před početím, ale pokud se bojíš i pohlavních chorob a chceš se chránit před nimi, tak zvol ještě prezervativ.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >