První sex a protinol

1.1.20 22:23

První sex a protinol

Dobrý večer je mi 16let a v pondělí jsem měla poprvý sex s mím přítelem Ale bohužel bez kondomu :? Udělal se mimo mě..ale bojím se že ho nestihl včas vyndat..bojím se že bych mohla být těhotná..bolí mě v podbříšku i záda mě pobolívají jenže já jsem strašnej stresmen takže to možná může být všechno i z toho že mam stres a že se bojím…sem z toho celá špatná :(..přemýšlím že bych si zašla pro postinor do lékárny pro jistotu :nevim: četla jsem že se může dát do 72hodin po pohlavím styku Jen nevím co když si ho dám do těla úplně zbytečně :nevim: nevíte jak se po tom budu cítit? Co mám očekávat? :/ Předem děkuji za každou odpověď :andel: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

840
1.1.20 22:26

Když nevíš nic o základní ochraně tak neprovozuj sex. Vždyť je to furt dokola. Radši si kup knihu o biologii fakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
1.1.20 22:27

Ty příznaky co máš určitě z možného těhotenství nejsou, ale otěhotnět samozřejmě můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
1.1.20 22:44

Prosím. Prosím.. je 21.století a sex se dá provozovat zodpovědně. Těhotná bych neřekla že budeš, ale být můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2781
1.1.20 22:52

Příště sex s ochranou, nevím proč to vůbec děláte bez ochrany pokud nechceš být mladá matka. Postinor ti maximálně rozhodí cyklus a samozřejmě je to sragora, ale lepší než oznámit doma, že jsi těhotná. Jinak příznaky jsou až když jsi těhotná, tzn máš pozitivní test a ten je pozitivní nejdříve tak 14 dní od soulože. Takže to co teď pociťuješ je stres. A holka chránit se, chránit se, chránit se… Na co myslíš proboha :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 23:07

Spíš bych ten postinor řešila hned a ne až dva dny po sexu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 23:47

@Jessica4 Vím ale on kondom nechtěl :nevim: řekl mi že to zvládne i bez toho tak jsem mu věřila.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 23:51

@Martha03
Moc děkuji za odpověď.
Takže jste pro to abych si ten prostinol vzala?
Radši pro jistotu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 23:54
@Oliverka28 píše:
Spíš bych ten postinor řešila hned a ne až dva dny po sexu. :nevim:
@JancaS84 píše:
Ty příznaky co máš určitě z možného těhotenství nejsou, ale otěhotnět samozřejmě můžeš.

Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2781
1.1.20 23:58
@Lucka Vatakova píše:
@Martha03
Moc děkuji za odpověď.
Takže jste pro to abych si ten prostinol vzala?
Radši pro jistotu :nevim:

No tak to je na tobě. Pokud by se to stalo mě a nevěřila bych mu, tak ano i za cenu rozhozeni cyklu… Nicméně nespi s někým, kdo odmítá ochranu. Ty pak budeš matka a měla bys v prvé řadě myslet hlavně na sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
840
2.1.20 09:43
@Lucka Vatakova píše:
@Jessica4 Vím ale on kondom nechtěl :nevim: řekl mi že to zvládne i bez toho tak jsem mu věřila.. :nevim:

Ale je to i tvoje zodpovědnost. Měla jsi sex odmitnout přeci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
2.1.20 09:52

A stojí ti to za to být teď ve stresu? Buď kondom nebo nic si měla říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
2.1.20 09:55

A stálo ti to za to teď ty nervy? Ani kdyby to byl Brad Pitt tak bych s někým kdo odmítá ochranu do postele nelezla zvlášť v 16ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama