První sex- bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 04.09.18 16:05
První sex bolest

Dobrý den.. mám dotaz.. zkousime se poprve milovat s pritelem jde to tak nejak tezce i kdyz mame predehru, pritel je pozorny a citlivý co se týce milovani ví že jsem jeste sex nemnela.. zkouseli jsme to 2× tak nejak do půlky se do mě dostal ale dost to bolelo. Pak jsme to zkouseli zase a to bolelo víc… uz se ani na milovani netesim sex samo o sobe je pro me bolestivý akt.. pritel to chápe zatím ale chci aby to bylo vse v poradku.. gynekolog rika ze je vse v poradku po zdravotni strance…

Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 2541 příspěvků 04.09.18 16:10

Asi nejsi dost připravena tam dole.Takové byly i mé začátky

nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 04.09.18 16:11

@GabinkaCh a zlepsilo se to? Ja se tesila tak na prvni sex a ted je to pro me neco bolestiveho

Knoflice
Echt Kelišová 7866 příspěvků 04.09.18 16:15

neboj, ze začátku to žádná hitparáda není, to tak leda v dívčích románcích

časem se to zlepší

Premek_Orac
Závislačka 4421 příspěvků 04.09.18 16:20

@nataniela1 Ahoj,
nejsem ženská, ale řekl bych, že asi trochu pracuje nervozita, a to pak u žen může mít projev třeba i takovýto, že se prostě neuvolníš, jsi v křeči třeba z obav… Ale to je normální. To zažije dost párů.
Neměla by ses do toho nutit, prostě počkej, až zase budeš cítit, že to chceš zkusit, od partnera to chce něžnost a trpělivost. A pokud ti něco obecně pomáhá na uvolnění, třeba sklenička vína, tak to taky může přispět ke zdaru.
Hlavně si nedělej starosti. Nepožíváš nic, by bylo lidem neznámé, nic co by mělo narušit fungující zamilovaný vztah. Jednou se tomu zasmějete :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 16:28

Mně pomohlo být nahoře a postupně sama určovat hloubku.

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 04.09.18 16:42

Muze to byt i hlavou ;) jsi nervózní. Bych to radši jednou odbyla rychle (po předehře a s lubrikantem) nez takhle na etapy.

Kriss Tina
Kelišová 5970 příspěvků 04.09.18 16:57

Na nervozitu se doporučuje třeba společně před aktem vypít skleničku vína, uvolnit se, nemyslet na to, neplanovat nic dopředu, pak se akorát nervama stáhneš a neuvolníš a v takovém případě to příjemné být ani nemůže :think: taky je fajn použít lubrikant.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 04.09.18 17:20

Chce to hlavně klid. Můžeš být užší, nebo je to prostě nervozitou. V každém případě dlouhá předehra a sklenka nebo dvě vína pomohou. ;)

nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 04.09.18 17:56

Dekuji.. za rady :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 22:36

Mě pomohla sklenička víny a teplá voda-vana- a bylo to :hug: . Takže zkuste vanu anebo v posteli hodně lubrikačního gelu....... :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >