Reklama

První sex- bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 04.09.18 16:05
První sex bolest

Dobrý den.. mám dotaz.. zkousime se poprve milovat s pritelem jde to tak nejak tezce i kdyz mame predehru, pritel je pozorny a citlivý co se týce milovani ví že jsem jeste sex nemnela.. zkouseli jsme to 2× tak nejak do půlky se do mě dostal ale dost to bolelo. Pak jsme to zkouseli zase a to bolelo víc… uz se ani na milovani netesim sex samo o sobe je pro me bolestivý akt.. pritel to chápe zatím ale chci aby to bylo vse v poradku.. gynekolog rika ze je vse v poradku po zdravotni strance…

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 04.09.18 16:10

Asi nejsi dost připravena tam dole.Takové byly i mé začátky

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 04.09.18 16:11

@GabinkaCh a zlepsilo se to? Ja se tesila tak na prvni sex a ted je to pro me neco bolestiveho

Knoflice
Echt Kelišová 7814 příspěvků 04.09.18 16:15

neboj, ze začátku to žádná hitparáda není, to tak leda v dívčích románcích

časem se to zlepší

Premek_Orac
Závislačka 4324 příspěvků 04.09.18 16:20

@nataniela1 Ahoj,
nejsem ženská, ale řekl bych, že asi trochu pracuje nervozita, a to pak u žen může mít projev třeba i takovýto, že se prostě neuvolníš, jsi v křeči třeba z obav… Ale to je normální. To zažije dost párů.
Neměla by ses do toho nutit, prostě počkej, až zase budeš cítit, že to chceš zkusit, od partnera to chce něžnost a trpělivost. A pokud ti něco obecně pomáhá na uvolnění, třeba sklenička vína, tak to taky může přispět ke zdaru.
Hlavně si nedělej starosti. Nepožíváš nic, by bylo lidem neznámé, nic co by mělo narušit fungující zamilovaný vztah. Jednou se tomu zasmějete :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 16:28

Mně pomohlo být nahoře a postupně sama určovat hloubku.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10117 příspěvků 04.09.18 16:42

Muze to byt i hlavou ;) jsi nervózní. Bych to radši jednou odbyla rychle (po předehře a s lubrikantem) nez takhle na etapy.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5044 příspěvků 04.09.18 16:57

Na nervozitu se doporučuje třeba společně před aktem vypít skleničku vína, uvolnit se, nemyslet na to, neplanovat nic dopředu, pak se akorát nervama stáhneš a neuvolníš a v takovém případě to příjemné být ani nemůže :think: taky je fajn použít lubrikant.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 04.09.18 17:20

Chce to hlavně klid. Můžeš být užší, nebo je to prostě nervozitou. V každém případě dlouhá předehra a sklenka nebo dvě vína pomohou. ;)

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 04.09.18 17:56

Dekuji.. za rady :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 22:36

Mě pomohla sklenička víny a teplá voda-vana- a bylo to :hug: . Takže zkuste vanu anebo v posteli hodně lubrikačního gelu....... :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >