První sex - jak přežít bolest

938
13.5.16 15:00

První sex - jak přežít bolest

Ahoj holky, život se seběhl tak, že jsem ve 24 letech stále panna. Ale štěstí tomu chtělo a poznala jsem super chlapa. Včera jsme to zkoušeli poprvé, ale prostě to nešlo. Bolelo to jak ďas. On je dost slušně vybavený (délka i šířka) a vůbec si neumím představit, jak by to do mě mohl dostat. Když vidím to jeho nádobíčko, tak se nedokážu uvolnit. Prostě počítám s tím, že budu muset zatnout zuby a tu bolest přežít, kdyby to šlo aspoň rychle, ale včera prostě nějak nemohl najít ten správný úhel :nevim: Takové ty klasické rady znám všechny, ale chci se zeptat, jak jste se popasovaly s bolestí? Včera jsem v sobě měla půl lahve vína a to nepomohlo… mám toho příště vypít víc nebo si radši vzít pár Ibalginů, ještě mě napadl prášek na spaní, aby mě to oblblo… Dotyčný je tolerantní a snažil se, jak to šlo, ale v jeho věku (31) se mu asi nebude chtít čekat do nekonečna. Jsem z toho nešťastná :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5818
13.5.16 15:05

@Plavuše prosím te vyprdni se na prášky na spani, od bolesti atd. Dejte si dobrou večeři par sklenicek vina hlavně je důležitá předehra a byt uvolněný neres velimos a jak se do tebe dostane akorát se deptas. Pokud nebudeš dostatečně v zrušena je možné použít lubrikant

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2777
13.5.16 15:05

Doporučuji koupit lubrigační gel a ať ti udělá dobrou předehru, to dost pomůže ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6639
13.5.16 15:06

@Plavuše zkus to prodýchat nebýt v křeči, taky si uvědomit že sex je nádherný, je to spojení dvou těl dvou lidi dvou duší, které se milují, rozhodně by neměl bolet a ty to musela přetrpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
13.5.16 15:08
@wendisek píše:
@Plavuše prosím te vyprdni se na prášky na spani, od bolesti atd. Dejte si dobrou večeři par sklenicek vina hlavně je důležitá předehra a byt uvolněný neres velimos a jak se do tebe dostane akorát se deptas. Pokud nebudeš dostatečně v zrušena je možné použít lubrikant

Děkuji, to všechno se konalo, večeře, víno, dlouhá předehra, ale když na to mělo dojít, tak všechno vzrušení prostě opadlo :,( lubrikantu vypatlal snad celou tubu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25260
13.5.16 15:08

Bolet to nemá, ty se hlavně nesmíš nervovat, pořádně se uvolnit, dejte si dlouho předehru, ono to pak pude samo. Pár skleniček vína ničemu neublíží, ale aby ses ládovala práškama na bolest je čirá blbost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
13.5.16 15:10

No teda, to mě mrzí, mě to vůbec nebolelo… nevím co je s tebou špatně ale rozhodně zapomeň na prášky atd… použijte lubrikant a zkoušejte…

• Citovat
  • Nahlásit
6234
13.5.16 15:10

@Plavuše jak říkají holky, lubrikant. A já bych ještě doporučila zkusit to natrénovat s vibrátorem. Můžeš pak sama regulovat tlak na branku a tak. Velikosti se neboj, nakonec zjistíš, že je to tak lepší :jazyk:
Mně to též poprvé hodně bolelo, záleží na tuhosti blány.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7142
13.5.16 15:11

Ty se chceš zabit? Prášky na spaní a flaška je skvělá kombinace pro vášnivou noc :mrgreen: Zatni zuby a mysli na Anglii. Nebo Francii. Nebo na hokej, ono je to jedno. :lol:

Příspěvek upraven 13.05.16 v 15:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
13.5.16 15:12

Taky doporučuju lubrikant, nejlíp silikonový a nemyslet na to, že to bolí. Hlavně se uvolnit no :-) To je třeba jak na gyndě - ne že by to bolelo to vyšetření, ale tak víte jak :-) Tak tam prostě dělám, že tam nejsem… koukám vejry na stropě a říkám si, že jsem vlastně úplně jinde :mrgreen: :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.5.16 15:12

Moje poprvé až ve 23, taky se mi to tak sešlo, ale na tom nesejde :kytka:.. Přítel by měl ohleduplně a pomalu.. Po chvilkach postupovat :).. to moje poprvé mi až tak bolestivé nepřišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
13.5.16 15:13

Jemu trvalo i než se do mě dostal prstem, asi to tam mám nějak divné :? 8) a nejpříjemnější to teda nebylo… :nevim: a po pár pokusech už mě to bolelo i na dotek, takže nešlo pokračovat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.16 15:14

Předehra, abys byla dost mokrá a vzrušená, uvolnit se, lubrikant, použít nejdříve prsty…Až bude v tobě, tak ať počká, líbá Tě…Hlavně si to hezky užij a nemysli na bolest, ta nemusí vůbec přijít. Užila jsem si to hned poprvé.

• Citovat
  • Nahlásit
7142
13.5.16 15:15
@Plavuše píše:
Jemu trvalo i než se do mě dostal prstem, asi to tam mám nějak divné :? 8) a nejpříjemnější to teda nebylo… :nevim: a po pár pokusech už mě to bolelo i na dotek, takže nešlo pokračovat :(

A na gynde jsi někdy byla? Nebo tampony pouzivas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
13.5.16 15:15
@Kfětoslava píše:
Ty se chceš zabit? Prášky na spaní a flaška je skvělá kombinace pro vášnivou noc :mrgreen: Zatni zuby a mysli na Anglii. Nebo Francii. Nebo na hokej, ono je to jedno. :lol:Příspěvek upraven 13.05.16 v 15:12
:palec: to zkusím
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat