První sex - nedostal se do mě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.21 00:53

První sex- nedostal se do mě

Ahoj včera jsem se s kamarády hodně opila a bohužel to skončilo tak že jsem se vyspala s kamarádem teda chtěli jsme se spolu vyspat ale nedostal se do mě. Je mi teď z toho docela trapně a nechápu proč se tak stalo. Pro blbé komentáře typu nemáš s nikým spát když jsi opilá atd. Mě poučovat nemusíte, vím o tom a chybami se člověk učí čas nevrátím takže asi tak. je mi více jak 15 let
A vím že se do mě nedostal ale stejně mi tekla trochu krev další den tak nevím jestli mi protrhl blánu nebo ne 😬

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1600
22.11.21 01:29

Tu mozkovou určitě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
22.11.21 01:43
@Dara90 píše:
Tu mozkovou určitě..

Ne, ta spachala sebevrazdu ;)

Autorko, asi jsi byla i pres alkohol nervozni a pak nicmoc. Bud rada, ze Te asi jen odrel a poprve si nech na jindy na nekoho lepsiho az budete ve vztahu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2050
22.11.21 01:48

Nedostal se ve smyslu, že tě to bolelo, tak jste toho nechali? On byl taky opilej? Jak moc je ten kámoš zkušený?
Blánu neřeš, jestli ti tekla krev, tak příště už to bude minimálně o něco lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25200
22.11.21 06:43

Třeba byl i on příliš opilej a nebyl dost tvrdej. Hlavně si nenech úplně nakukat, že je to tvoje vina a do dalších vztahů si to netahej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
22.11.21 07:02
@Anonymní píše:
Ahoj včera jsem se s kamarády hodně opila a bohužel to skončilo tak že jsem se vyspala s kamarádem teda chtěli jsme se spolu vyspat ale nedostal se do mě. Je mi teď z toho docela trapně a nechápu proč se tak stalo. Pro blbé komentáře typu nemáš s nikým spát když jsi opilá atd. Mě poučovat nemusíte, vím o tom a chybami se člověk učí čas nevrátím takže asi tak. je mi více jak 15 let
A vím že se do mě nedostal ale stejně mi tekla trochu krev další den tak nevím jestli mi protrhl blánu nebo ne 😬

Jak na tom byl on s erekcí? Jestli byl měkčí tak je jasné, že to nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9290
22.11.21 07:22

Mně se to stalo taky. Vaginismus. Postupně jsme to překonali. Ale bylo to v láskyplném vztahu, tak jsme to zvládli spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7327
22.11.21 07:31
@Anonymní píše:

Odřel ti koleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21654
22.11.21 08:30

Budu to brát jako vážně míněný dotaz a rejpání nechám stranou.
Jestli se do tebe nedostal ve smyslu, že tě to bolelo, tak jste toho nechali, tak jsi byla nejspíš málo uvolněná (což je u prvního sexu logické) a příště to zkus s někým, koho miluješ a věříš mu. Pokud nemohl proniknout, tak je to spíš kvůli jeho nedostatečné erekci a zkušenostem. Jestli byl opilý jako ty, tak je to také pochopitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7780
22.11.21 08:33

Bylas vzrušená a dostatečně zvlhlá? Na sucho by to moc nešlo ani bez blány. On ho měl pořádně tvrdého? Má nějaké sexuální zkušenosti, aby věděl, pod jakým úhled ho do tebe dostat?
To jsou tak první myšlenky, co mě napadají jako potenciální důvody neúspěchu, určitě jich může být i víc. Možná tě trochu natrhl, to však nemusí znamenat, že další pokusy o styk budou bezbolestné a půjdou jak po másle. Byli jste opilí, na tvém místě bych byla ráda, že to tak dopadlo a přítě to třeba dopadne jinak. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 08:35
@Anonymní píše:

Takhle proběhl první pokus o sex i u mě. Na podruhé v jiný den jsme to pomalu už zvládli a pak už to šlo samo :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
12690
22.11.21 09:02

Když se hodně opilí lidé pokouší o první sex, tak se úspěch ani zážitek hoden pamatování nedá očekávat. Ale může ti to být jedno, když ožratá na šrot potřebuješ sexovat, tak ti stejně o nic nešlo. Stejně to byl jenom kamarád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 00:10

@marg určitě byl taky opilej ale rozhodně míň než já, vim že to trochu bolelo když se snažil dostat dovnitř ale nebyla to nějak extra velká bolest… a z tou zkušeností tak jeho první sex to rozhodně nebyl

• Citovat
  • Nahlásit
2050
25.11.21 00:24
@Anonymní píše:
@marg určitě byl taky opilej ale rozhodně míň než já, vim že to trochu bolelo když se snažil dostat dovnitř ale nebyla to nějak extra velká bolest… a z tou zkušeností tak jeho první sex to rozhodně nebyl

Tak ho neměl asi dost tvrdýho, respektive dostatečně dlouhou dobu, neřeš…
A až to budeš dělat podruhý, klidně můžeš pro jistotu použít lubrikační gel, to není žádná ostuda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat