První sex, předčasné špinění a stres

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 17:06
První sex, předčasné špinění, stres

Dobrý den, asi před týdnem jsem měla svůj první sex, nechráněný, přítel se do mě neudělal. Od té doby jsem hodně ve stresu, kvůli problémům v rodině, najednou jsem začala špinit o víc než 10 dní dříve. Myslíte, že to může být spojené se stresem, prvním sexem, přemírou alkoholu, ztrátou váhy, bolestí břicha, únavou a podobně, a pokud ne, co to znamená?

Reakce:
baimoli
Kecalka 370 příspěvků 06.12.18 17:37

Hlavně klid, to nic nebude. Dojdi si na gynekologii, můžeš mít třeba nějakou infekci. Bereš antikoncepci?

pecenaBrokolice
Stálice 75 příspěvků 06.12.18 18:39

To může být spojeno s čímkoliv, ale nic vážného to snad nebude. Mně osobně se tohle stává, když jsem ve stresu (taky problémy v rodině), hlavně jsi asi mladá a v mládí to bývá běžné, pokud to nemáš ustálené. Vždycky ale můžeš skočit na gyndu a ujistit se, oč jde.
A teď to, co mě tahá za voči, kdykoliv to vidím - to, že se do tebe přítel neudělal, když jste se nechránili, ti v ničem moc nepomůže, protože i při sexu se uvolňují tzv. „kapky lásky“ a mnooooho žen tady by ti mohlo vyprávět, co se dá z „já se do tebe neudělám, dám si pozor“ vyrobit. ;)

Keshi
Závislačka 2689 příspěvků 06.12.18 20:05

I v preejakulátu jsou spermie! Proto je třeba se chránit. Zajdi ke gynekologovi a prober s ním nejen aktuální problém ale i možnosti antikoncepce. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >