První sex, předčasné špinění a stres

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 17:06
První sex, předčasné špinění, stres

Dobrý den, asi před týdnem jsem měla svůj první sex, nechráněný, přítel se do mě neudělal. Od té doby jsem hodně ve stresu, kvůli problémům v rodině, najednou jsem začala špinit o víc než 10 dní dříve. Myslíte, že to může být spojené se stresem, prvním sexem, přemírou alkoholu, ztrátou váhy, bolestí břicha, únavou a podobně, a pokud ne, co to znamená?

Reakce:
baimoli
Kecalka 473 příspěvků 06.12.18 17:37

Hlavně klid, to nic nebude. Dojdi si na gynekologii, můžeš mít třeba nějakou infekci. Bereš antikoncepci?

pecenaBrokolice
Kecalka 140 příspěvků 06.12.18 18:39

To může být spojeno s čímkoliv, ale nic vážného to snad nebude. Mně osobně se tohle stává, když jsem ve stresu (taky problémy v rodině), hlavně jsi asi mladá a v mládí to bývá běžné, pokud to nemáš ustálené. Vždycky ale můžeš skočit na gyndu a ujistit se, oč jde.
A teď to, co mě tahá za voči, kdykoliv to vidím - to, že se do tebe přítel neudělal, když jste se nechránili, ti v ničem moc nepomůže, protože i při sexu se uvolňují tzv. „kapky lásky“ a mnooooho žen tady by ti mohlo vyprávět, co se dá z „já se do tebe neudělám, dám si pozor“ vyrobit. ;)

Keshi
Závislačka 3105 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 20:05

I v preejakulátu jsou spermie! Proto je třeba se chránit. Zajdi ke gynekologovi a prober s ním nejen aktuální problém ale i možnosti antikoncepce. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >