První sex s holkou

30
30.5.20 16:40

První sex s holkou

Ahoj, prosím, aby jste mě nesoudili a nepsali nějaké posměšné komentáře, taky tady často čtu, jak tu někdo podvádí manžela, přítele nebo si udělá dítě s cizím a taky nesoudím, nemám na to žádné právo soudit životy druhých. Ke konci střední školy jsem se zamiloval do své první lásky, měli jsme hezký vztah, ale nespěchali jsme a nedošlo k sexu. Rozuměli jsme si, ona dělala modeling a proto jsem toleroval její posedlost být ve všem dokonalá a když to nešlo, tak manipulovala ráda s lidmi, já jsem závodně sportoval, učit jsem se nemusel, to mi stačilo jen dávat pozor ve škole. Všechno klapalo do doby, než ji sbalil starší podnikatel. Byla to pro mě rána, ale já hold měl růžové brýle. Ztratil jsem najednou smysl života, skončil se sportem, nastoupil na vysokou. Kamaráda jsem si našel v hraní pc her a v zálibě jídla. Bylo mi fajn, nemusel jsem na nic myslet. Prostě jsem se prožral k obézní postavě. Naštěstí jsem se z toho dna dostal, uvědomil si spoustu věcí v životě a začal jsem na sobě tvrdě zase dřít. Byl jsem na sebe hrdý, že jsem to dokázal, jelikož vím, že mám v tomto životě co dokázat. Během té doby jsem ztratil nějaké ty roky života, ale to beru za skvělou zkušenost, díky které vím, jaké to je být u dna, aspoň v mém případě, vím, že na tom jsou lidé mnohem hůře, než já. Nyní mám 26, co se týče holek tak nemám problém s nimi, jsem sebevědomý, miluji jejich společnost i když se mi líbí více ženy nad 30 let. Ale jsem ještě hold panic, ale to mi vůbec nevadí, protože vím, že si sebe samotného nesmírně vážím a mám se rád, proto jsem se neuchýlil k tomu zajít do bordelu za prostitutkou nebo využít nějaké opilé holky na diskotéce nebo v baru. Já uznávám jedině sex z lásky s přítelkyni nebo kamarádství s výhodami a ještě jsem zkoušel seznamky, kde najít ženu jen na diskrétní sex. Ani neuznávám být nevěrný a to, že jsem mohl být a měl možnosti ve svém jediném vztahu. A tady docházím k mému problému, jak to říci dotyčné, aby to pochopila nějak? Nechci to říci před samotným sexem, to mi nepřijde vhodné to takto tajit. Nevím jak to vy ženy berete, jestli pokládáte takového kluka za divného a ruce od něho pryč? Vím, že ženy, když jsou zamilované, tak jsou hodně tolerantní vůči mužům, ale v této věci jsme si dost nejistý a potřeboval bych váš názor, radu, zkušenost. Buď zde nebo mi napište osobně. Děkuji za přečtení a doufám, že mi poradíte. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.5.20 17:23

Jestli jde jen o to, já to spíš beru jako výhodu být něci první :oops: :srdce: Ovšem to je asi individuální a kdybych si sedla s klukem po všech ostatnich stránkách tak mi toto přijde jako maličkost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
30
30.5.20 17:29
@Anonymní píše:
Jestli jde jen o to, já to spíš beru jako výhodu být něci první :oops: :srdce: Ovšem to je asi individuální a kdybych si sedla s klukem po všech ostatnich stránkách tak mi toto přijde jako maličkost :nevim:

Ano, jen o toto. Děkuji za názor. Já to beru jako, že začnu sexovat o něco později s výhodou, že nejsem puberťák, ale mám už rozum no. A zkušenosti naberu časem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 17:33

Bylo by mi to jedno.. A ani bych to nepotřebovala vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
2710
30.5.20 17:39

Je i spousta nezkušených holek ve tvém věku, nebo málo zkušených. Nejsou všechny ženy dračice a nejsou všichni chlapi lvi salonů. Vypadá to, že to máš v hlavě srovnané, tak držím palce, ať najdeš holku, která tě bude mít ráda. Panic nepanic, to je fuk. Na čele to napsané nemáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
30.5.20 17:45
@Anonymní píše:
Bylo by mi to jedno.. A ani bych to nepotřebovala vědět.

Tak holka by to stejně poznala si myslím, ať už jde jen o zkušenosti v líbání atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
30.5.20 17:47

To neres :nevim:. Až to přijde tak to přijde nu. bude na tobě jestli to přiznás…
Každopádně to můžeš využít i jako výhodu na seznamování. Napriklad normálně zacni hledat paní učitelku fyziky, že bys chtěl nějaké to doučování ze sdílení tepla, nebo třeni a třeba i roztaznost teles 8o :oops:… No, jsem radši zticha, to nepouzivej :lol: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
30.5.20 17:47
@Veveří píše:
Je i spousta nezkušených holek ve tvém věku, nebo málo zkušených. Nejsou všechny ženy dračice a nejsou všichni chlapi lvi salonů. Vypadá to, že to máš v hlavě srovnané, tak držím palce, ať najdeš holku, která tě bude mít ráda. Panic nepanic, to je fuk. Na čele to napsané nemáš.

Ve 26? Co já slyším od kamarádů, tak dneska ty holky mají zkušenosti už v 16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
30.5.20 17:49
@Inah Askal píše:
To neres :nevim:. Až to přijde tak to přijde nu. bude na tobě jestli to přiznás…
Každopádně to můžeš využít i jako výhodu na seznamování. Napriklad normálně zacni hledat paní učitelku fyziky, že bys chtěl nějaké to doučování ze sdílení tepla, nebo třeni a třeba i roztaznost teles 8o :oops:… No, jsem radši zticha, to nepouzivej :lol: :jazyk:

Balit holky umím, ale náhodou jako experiment to je sranda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3912
30.5.20 17:51

No já něco podobného zažila, chvilkové zklamání před sexem jinak nic… Myslím že je to jedno v podstatě. Pokud není ten chlap moc vypsychovany…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
30.5.20 17:52
@MVVP píše:
Ve 26? Co já slyším od kamarádů, tak dneska ty holky mají zkušenosti už v 16

To budou hodně ojedinělé případy, taky to uplne nesdílím ;). Popravdě v tom vidím problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
30.5.20 17:53
@MVVP píše:
Balit holky umím, ale náhodou jako experiment to je sranda :D

Tak ten talent využij a neotalej, ne? ;) Je vidět že už o tom premyslis, tak hledej tu správnou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
30.5.20 17:58
@Inah Askal píše:
Tak ten talent využij a neotalej, ne? ;) Je vidět že už o tom premyslis, tak hledej tu správnou :)

Neřekl bych, že to je talent, jen nemám problém se s nimi bavit, nevím proč dnešní kluci jsou tak zženštilí, na druhou stranu když se koukneš na ulici, tak každá hledí do mobilu a žije sociálními sítěmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 17:59
@MVVP píše:
Tak holka by to stejně poznala si myslím, ať už jde jen o zkušenosti v líbání atd.. [/citace
Nooo, to už asi nevyzkouším jestli bych to poznala :lol:… Ale nejsem si tím vůbec jistá. Myslím si, že líbání a sex jsou spíš než o zkušenostech o jakémsi instinktu(?). Někdo líbá děsně i s hromadou zářezů.. Základ je si to užívat, množství zkušeností vem čert! ;)
Moc nad tím hlavně nepřemýšlej, když tě bude mít ráda a bude se jí to s tebou líbit, tak jí to bude určitě fuk ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
30
30.5.20 17:59
@Inah Askal píše:
Tak ten talent využij a neotalej, ne? ;) Je vidět že už o tom premyslis, tak hledej tu správnou :)

Jinak když se mi nějaká líbí, tak je vždy už zadaná :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama