První sex/ žádná bolest ani krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:38
První sex/ žádná bolest ani krev

Dobrý večer. Je mi 16 let, a s přítelem jsme měli první sex. Strašně jsem se bála té bolesti, a toho že to bude celé tragédie :D Ale vše bylo naopak, vůbec jsem nekrvácela ani nešpinila a nebolelo mě to ani trošičku. Samozřejmně jsem byla moc ráda, ale chtěla jsem se zeptat jestli je to normální :think: Předtím jsem nosila už 3 roky tampóny, že by to bylo tím? Přítel nemá méně než 18cm, tak se ptám :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:42

JJ, odpanila ses tampony sama, tak proto tě to nebolelo

Mariiia B
Povídálka 11 příspěvků 29.01.19 21:43

Gratuluji ))) U me to bylo take bez bolesti a krve. Nevim cim to je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:45

To s tim odpanenim tamponem je pekna kravina. :D …Ja treba tampony nikdy nemohla pouzivat a u prvniho sexu jsem nekrvacela a spis to bylo pro me nezvykly nez bolestivy. ;) Takze podle me jsme kazda jina a kazda to prozivame jinak :palec:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7503 příspěvků 29.01.19 21:46

Každého to bolet nemusí a už vůbec nemusíš krvácet. Buď ráda že to bylo fajn bez nepříjemností ;) ty tampony tomu mohly napomoct

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 29.01.19 21:52
@Anonymní píše:
JJ, odpanila ses tampony sama, tak proto tě to nebolelo

Takova blbost :mrgreen: ja pri prvnim sexu nekrvacela a ani me to nebolelo :kytka:

Kristynka22
Kecalka 404 příspěvků 29.01.19 22:02

Já taky žádná krev a místo bolesti jen chvilkový tlak, buď ráda :D Jinak tampony s tím nemají co dělat, panenská blána je hodně pružná a tampon s ní nic nedělá.

Qwentin
Hvězda diskuse 65121 příspěvků 29.01.19 22:04
@Mariiia B píše:
Gratuluji ))) U me to bylo take bez bolesti a krve. Nevim cim to je.

Tak to jsi šťastná žena :) :kytka: . Já měla pravý opak :roll: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 22:10

Je to naprosto v pořádki, bolest ani krev být nemusí :kytka:

lucynka25
Echt Kelišová 8623 příspěvků 29.01.19 22:19

Tampony nemohou porušit panenskou blánu :roll:
Ale proč ne, já to měla také tak..žadná krev ani bolest ;) Aspoň máš na co vzpomínat :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 22:21

Bud rada :kytka: A ne, nemyslim si, ze za to mohou tampony.

Moje poprve bylo v 17ti letech, pro meho manzela jsem byla take prvni. A moc se nam zrovna nedarilo, primo pri tom me poleval ledovy pot :roll: Nakonec se zadarilo, pote uz bylo vse hezke :)

Chci tim jen rict, ze od 15 let jsem pouzivala tampony /kvuli sportu/ a k odpaneni diky tamponum urcite nedoslo

Božislava
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 29.01.19 22:23
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Je mi 16 let, a s přítelem jsme měli první sex. Strašně jsem se bála té bolesti, a toho že to bude celé tragédie :D Ale vše bylo naopak, vůbec jsem nekrvácela ani nešpinila a nebolelo mě to ani trošičku. Samozřejmně jsem byla moc ráda, ale chtěla jsem se zeptat jestli je to normální :think: Předtím jsem nosila už 3 roky tampóny, že by to bylo tím? Přítel nemá méně než 18cm, tak se ptám :?

A přítel taky dobrý?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 22:57

Poprve bolest a zadna krev, podrhuhe bolest jako krava a krev. Takze o panenskou blanu jsem prisla nejspis az napodruhe. Pak to jeste nejakou dobu bolelo, ale vzdy jen chvilku.

Janli
Kelišová 7220 příspěvků 29.01.19 23:05

Hele, a trefil se vůbec na správný místo :think:

Božislava
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 29.01.19 23:23
@Janli píše:
Hele, a trefil se vůbec na správný místo :think:

Jako že to dal do zadečku?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >