První seznámení s rodiči přítele

Anonymní
10.6.21 21:38

První seznámení s rodiči přítele

Ahojky.
Zítra mám jít poprvé k přítelovi, se kterým jsme cca 3 měsíce a mám hrozný strach. Bojím se, že něco udělám špatně. Mohu se zeptat čemu se vyvarovat při prvním seznámení s rodiči?
Na seznámení jsem jeho tátovi koupila flašku a mamce chci koupit kytku. Je to dobrý nápad?
Prosím o rady. Jsem malinko nervózní 8o :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24812
10.6.21 21:50

Kolik Ti prosím Tě je?
Kytka je fajn, flašku bych konzultovala s přítelem. Čemu se vyvarovat? Nechovat se jako nevychovane pako.
Navíc chodíš s jejich synem, ne s nimi. Takže netřeba podlézat a zavdecovat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3601
10.6.21 21:51

Chove se slušně, nachystej si nějaká témata k hovoru, kdyby to vázlo. Přítel by tě měl podržet. Kolik ti je? Já bych teda nenosila flašku a kytku, ale radši třeba zákusky, dortík ke kafi nebo kanapky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4453
10.6.21 21:55
@Anonymní píše:
Ahojky.
Zítra mám jít poprvé k přítelovi, se kterým jsme cca 3 měsíce a mám hrozný strach. Bojím se, že něco udělám špatně. Mohu se zeptat čemu se vyvarovat při prvním seznámení s rodiči?
Na seznámení jsem jeho tátovi koupila flašku a mamce chci koupit kytku. Je to dobrý nápad?
Prosím o rady. Jsem malinko nervózní 8o :srdce:

Nervozita je určitě v pořádku, lepší než působit jako suverén. Určitě to bude dobré. Tu flašku bych taky možná přehodnotila. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
330
10.6.21 21:59

Ahoj,
taky bych nedávala flašku ani kytku, spíš fakt mlsku…neboj se, to dáš, není to tak strašné :)
za mě, měla jsem to v poho a nic jsem nedonesla, spíš jsem dostala pohoštění :lol: :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7783
10.6.21 22:14

A co takhle bejt sama sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
10.6.21 22:31

Poslyš, co myslíš tou flaškou? Já si pod tím představím tvrdý alkohol. Ten bych nenosila. Láhev kvalitního vína klidně. Nebo něco upeč, dones bonbonieru… To jsou tvoji první rodiče? Nech tomu volný průběh, neřeš covid ani politiku a dobře to dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
10.6.21 22:37

Hlavně v klidu, nic pokazit nemůžeš. Flašku bych nedávala, moc troufalé. Spíš bych přinesla nějaký pamlsek, sladkost.
Nehroť to. Já jsem nikdy nepřinesla něco sebou :mrgreen: a stejně máme skvělé vztahy.
Očekávají tě, kdyby už byli nějak proti tobě, tak by tě ani nechtěli poznat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
10.6.21 22:48

Taky jsem nikdy nic nenosila. Proste se chovej uplne normalne, bud sama sebou. Stejna jako kdyz jsi se svoji nejakou rodinou nebo rodici kamaradek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
10.6.21 23:04

Tak hlavně být sama sebou.. A klidně nějaký zákusky bych vzala… Já tez vzala a vzpomínáme na to do teď 😁 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
10.6.21 23:15

Já bych to až tak nehrotila a kytku ani flašku bych nebrala.. max tak sedmičku vína a něco na mlsání když už. Já teda nenosila nikdy nic. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat