První snažení po antikoncepci a špinění

23
28.3.21 20:29

První snažení po antikoncepci a špinění

Ahoj holky, nenašla jsem tu nic podibného
první cyklus po vysazení antikoncepce, chci se zeptat jestli nemá některá z vám podobnou zkušenost? Brala jsem ji jen 5 měsíců. Měřím si BT v ůterý proběhla ovulace. S manželem jsme se náležitě snažili. Už týden před ovulací mě začala bolet prsa což se mi nestává, ale připisuju to tomu vysazení antikoncepce. Ale abych se dostala k věci dneska bych měla být 5DOP a začala jsem špinit dost mě to vyvedlo z míry nikdy před tím se mi to nestalo. Nemáte některá zkušenost? Břicho mě nebolí, párkrát mě tam dneska dloublo ale noc hrozného… Nidaci to připisovat nechci, abych nebyla zklamaná a na MS se mi to zdá brzy protože jsem teprve 20DC. 8o :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4010
28.3.21 20:40

No po vysazení HA se tělo může chovat nestandardně. Takže bych to připisovala spíš tomu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 20:51

Dej sem fotku grafu. To spineni muze byt vice mene cokoliv… od nidace k rozhozenym hormonum :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
28.3.21 22:08

@PastikaJatrova je mi to jasné, že to může být cokoliv, spíš mě zajímá jestli někdo nemá podobnou zkušenost, ale děkuji za komentář přikládám graf :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
28.3.21 23:03
@Lionly píše:
Ahoj holky, nenašla jsem tu nic podibného
první cyklus po vysazení antikoncepce, chci se zeptat jestli nemá některá z vám podobnou zkušenost? Brala jsem ji jen 5 měsíců. Měřím si BT v ůterý proběhla ovulace. S manželem jsme se náležitě snažili. Už týden před ovulací mě začala bolet prsa což se mi nestává, ale připisuju to tomu vysazení antikoncepce. Ale abych se dostala k věci dneska bych měla být 5DOP a začala jsem špinit dost mě to vyvedlo z míry nikdy před tím se mi to nestalo. Nemáte některá zkušenost? Břicho mě nebolí, párkrát mě tam dneska dloublo ale noc hrozného… Nidaci to připisovat nechci, abych nebyla zklamaná a na MS se mi to zdá brzy protože jsem teprve 20DC. 8o :(

Prvni cyklus od vysazeni antikoncepce bych nesazela na to, ze uz probehla ovulace.
Jasne, je to mozne, ze se telo nastartuje hned, ale vetsinou to chvilku trva, nez se telo probere.
A cist neco z jednoho grafu, respektive z jednoho cyklu mereni BT, je hloupost.
Neni totiz dulezite jakou teplotu mate, ale je dulezite, jaka je teplota v porovnani s dalsimi cykly.
Proste jedno mereni BT vam nic nerekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
28.3.21 23:23

Já když vysadila HA, tak jsem měla první ms už 22DC a následně se měsíc co měsíc posouvala na aktuálních 29. Pak jsem půl roku od 14DC až do ms špinila.
Nemusí to být tvůj případ.
Většinou ms prave po vysazeni dlouho nejde a mně naopak se cykly zkrátily, než se daly dohromady trvalo to par měsíců. Jelikož si ji brala chvíli, tak by ses měla nahodit rychle. Ale těhotenství to spíš nebude, jen se tělo dává do kupy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
29.3.21 07:06

@janikema90 tomu rozumím, ale měřila jsem BT už dřív, před antikoncepcí takže se dá říct, že své teploty znám a jsou srovnatelné. Ale dekuji za názor ☺️

@Markéta188 děkuji, tak jsme zvědavá, chtěla jsem vědět co mě může čekat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.3.21 13:33

@Lionly
Tak ovu urcite probehla, to je jasny :palec: nicmene to spineni nemusi znamenat vubec nic. Ja ted taky spinila par dni po ovu a bezne nespinim. Tehotna stopro nejsem. Nijak jsem se nad tim nepozastavila :) asi bych nad tim tolik nepremyslela :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat