První společný sex - problém s erekcí

Anonymní
23.2.20 18:50

První společný sex - problém s erekcí

Zdravím vás. Mám takový problém, zkusím to popsat co nejjednodušeji. Asi tři měsíce jsem si psala s teď již přítelem, všechno moc fajn, došlo k první schůzce. Dopadla perfektně, rozumněli jsme si, všechno úžasné :) Jenže, taky jsme se po té době chtěli, takže jsme se spolu vyspali. :roll: No, on byl mooc nervózní, střídavě mu opadala erekce až to vážně nešlo, mit sex. Vysvětloval to tím, že je ze mě nervózní a nechtěl mě nějak zklamat. A taky, že se dneška obával, aby mu pořád nestál když by se to nehodilo a tak to řešil dny před schůzkou tak, že často onanoval. Já jsem ale měla zase obavy, že to bylo kvůli mě, že se mu nelíbím, ale to prý ne. Máte s tím někdo zkušenost, je to normální? Zatím jsem tohle nikdy neřešila a dělá mi to obavy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.2.20 18:58

Ano, je to normalni, zazila jsem, ze nestal poradne i treti schuzku a pak uz porad ok, holt se u chlapu nervozita projevuje takto, urcite to neber osobne, je to naprosto bezne…Ja zazila bud ze byla prvni sexy pul sesta a nebo nebyla, ale nedoslo k vyvrcholeni :hug: At tak nebo tak nestezuj to tomu chlapovi otazkamac zda ho nevzrusujes, priste bude jeste vic nervozni :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3706
23.2.20 19:12

Je to normální, počkej na druhý, třetí. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13261
23.2.20 19:17

To zjistis jedine dalsim sexem. Mozne je skoro vsechno. :D Pokud nekeca, tak po druhem tretim se to srovna… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 19:43

Ano, je to možné, tak jak to vysvětluje. U chlapa je to hodně o hlavě a pokud je nervózní, tak se to může stát. Teď už manžel začal mít problémy po nějaké době randění, kdy to asi začalo být pro něj vážné a tak se vynervoval, že to nešlo. Pak si to v hlavě nějak srovnal a zase to bylo ok.

• Nahlásit
  • Citovat
23.2.20 21:34

První sex

Hezký večer, užila jsem si ho co je proto..první sex byl nezapomenutelný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie