První svatba po pětatřiceti?

17.9.21 10:58

První svatba po pětatřiceti?

Ahoj holky, zajímá mě, kolik z Vás se tady vdávalo po pětatřicítce či déle? Myslím první svatbu, zda jste z toho měla některá strach či rozporuplné pocity.. Děkuji a krásný den Všem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23000
17.9.21 11:08

Vdávala jsem se v 37. Pocity normální, jen mi hrozně dlouho trvalo si zvyknout na jiný jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 11:20

Já se asi budu prvně vdávat před čtyřicítkou :D
Hele pocity zatím nevím, zatím to vidím tak, že je to poprvé, kdy máme oba chuť do toho jít.
Nejvíc ve mě momentálně převládá pocit, že si hrozně přeju být jeho ženou, aby on byl mým mužem a už teď, dopředu, mi připadá hrozně krásná a sexy představa, že můj muž bude nosit „náš“ prsten a já jeho jméno.

le upřímně, trochu se za to stydím před ostatními. Já, vždycky takovej cynik a najednou asi budu romantická nebo co. Většina ženských asi nadšeně běhá po všech čertech a chlubí se, že se budou vdávat, já si pěkně sama v sobě rochním v tom opojným pocitu, ale nějak se mi to nechce vykřikovat do světa.
A zcela upřímně, netěším se na reakci ex (máme děti ve střídavce). On sám se k tomu nikdy nerozhoupal a já o to ani nijak zvlášť nestála, můj nynější nastávající jednou řekl:„Já takovou chybu jako on neudělám, abych si tak skvělou ženskou nevzal“. A i když je to irelevantní, mám z toho divný pocit, až se to dozví :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2451
17.9.21 11:38

Já doma oznámila, ze má čas do 30, pak už sem na svatbu stará, minimálně na tu klasickou, pak mě dostane maximálně tak na úřad podepsat papíry, takže asi tak…to samý máme i s dítětem, později bysme do toho už taky nešli, ale každý to má jinak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
17.9.21 11:41

Četla jsem nadpis a jsem sice trochu mimo věkovou toleranci ale vdávala jsem se ve třiceti dvou letech a bylo to trochu zvláštní v tom, že ostatní kamarádky už byly vdaně podruhé, nebo se vdávaly kolem dvacítky a na moji svatbu dorazily všechny s dospělými dětmi. Já byla ve třetím měsíci ( ještě to na mě nebylo naštěstí moc vidět :) ) proto jsme se taky brali. Manžel, je o rok mladší než já, tam měl kamarády ještě svobodné. Bylo to trošku divné, ten pohled na téměř dospělé děti kamarádek v době kdy já jsem čekala první dítě a opelichané „staré“ mládence, které zajímali hlavně družičky a snažili se seč byli, aby je někam odlákali a pokud možno obskočili. Holky si mi na to tehdy dost stěžovaly.
Byl to takový zvláštní okamžik a já si připadala, že na to koukám v kině z pohledu třetí osoby. Oslava po obřadu byla velmi zvláštní a nejvíc ovíněné jedince musel manžel nacpat do taxíku a poslat domů. Poprvé a naposled, to jsem prohlásila po příjezdu domů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4033
17.9.21 11:48

Já se vdávala krátce před 35. narozeninami. Byla jsem v 6 měsíci. Za nás bysme nejraději měli malý obřad jen se svědky, ale to musíš pozvat reciprocitně ty, kteří pozvali tebe, a samozřejmě i rodinu… :roll: nakonec tam bylo asi 60 lidí.

A manželova maminka, která hlavně trvala na pozvání příbuzenstva, nám po letech řekla, že za ni by bývalo stačilo udělat malou svatbu jen s rodiči :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
17.9.21 11:55

Budu ( nebo raději užiju výraz nejspíš se budu) se vdávat krátce po 35. Do mých 35 už to nestihnem :P A nevím, asi mi to nepřijde nijak zvláštní. Mně spíš děsí tak trochu ( partnera o něco víc) ty přípravy kolem toho a to chceme jen malinkatou svatbu v úzkém rodinném kruhu. Jediná atrakce, kterou tam fakt chci je taneční zábava až do rána bílého nebo klidně stačí do půlnoci, protože tanec miluju a ani ve skoro 35 mě to neopustilo. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11883
17.9.21 12:16

Já v 38, malá svatba, pouze svědci s partery a ještě 3 děti od svědka, protože to holky prožívaly víc než já, takže jsem měla i družičky barevně sladěné :lol:

Ale já jsem nikdy velkou svatbu nechtěla, nejsem takový typ, vzali jsme se hlavně asi z praktických důvodů, i když pořád je to nejlepší chlap mého života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
17.9.21 12:47

Moje tchýně měla svatbu v 45 letech :mrgreen:
Víc než na to, si špatně zvykala že už nebydlí doma sama :mrgreen: byla docela dlouho sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
17.9.21 12:53

Já se budu vdávat v 35
Měla jsem se vdávat letos
Ale kvůli okolnostem jsme to posunuli

Já myslím, ze když je to z lásky, tak to muže byt i v 65 krásná svatba a ne jen formalita na úřadě

:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3378
17.9.21 13:35

Přiznám se, že se tak nějak „necítím“ 😂 a mám aj trošku strach ( zatím jsme zasnoubení, termín svatby teď neřešíme. Počkáme, až to trošku okolo pomine ). Nedokážu říct proč, možná si připadám divně, že v „tomhle“ věku bych se poprvé vdávala. Bylo mi v červnu 35 let. 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat