První těhotenství - snad dobré

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dandie22
Povídálka 39 příspěvků 30.04.19 08:23
První těhotenství - snad dobré

Ahoj dámy, jsem poprvé těhotná. Tak nějak 11tt skoro 12tt - jen podle UTZ, přesně se určí až prý na screeningu na který jdu tenhle měsíc.
Na poslední UTZ vše v pořádku, ale jak to tady čtu, hodně z vás přišlo o mimi i v pozdějším týdnu z ničeho nic, mám denně strach holky, to určitě znáte, je to hrozný. 8o
Já teda neměla doposud žádné ošklivé výtoky nebo bolesti, ale přesto pořád pochybuji co kdyby :nevim: je mi 22 a porpvé jsem otěhotněla, zjistila jsem to kolem 6tt a od té doby vše v pořádku :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 30.04.19 08:26

A?

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20896 příspěvků 30.04.19 08:30

Strach budeš mít pořád a pak i po porodu o dítě. Spíš než bát se zkus těšit a žádné problémy si nepřipouštět pokud je vše ok. Ono se může stát kdykoliv cokoliv a člověk to neovlivní, ale je třeba myslet pozitivně a ne si kazit život tím, co by se mohlo stát, protože se to vůbec stát nemusí.

dracula-s
Stálice 97 příspěvků 30.04.19 08:32

Ahoj, taky jsem „mladá těhotná“, strach mám taky i když zatím je vše ok, ale to je normální. Ted už se nepřestaneš bát nikdy :palec: :nevim:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 30.04.19 08:36

Strach budeš mít pořád, já sem 36tt a i když cítím neustále kopance, tak si říkám jestli je vše v pohodě :D i po narození ten strach nezmizí. Jinak do toho 12tt je to nejkritictejsi, pak už je mnohem méně případů, že by se něco stalo.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 30.04.19 08:36
@pikola píše:
Strach budeš mít pořád a pak i po porodu o dítě. Spíš než bát se zkus těšit a žádné problémy si nepřipouštět pokud je vše ok. Ono se může stát kdykoliv cokoliv a člověk to neovlivní, ale je třeba myslet pozitivně a ne si kazit život tím, co by se mohlo stát, protože se to vůbec stát nemusí.

Ona je jenom troll. ;) :lol:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 30.04.19 08:37
terien
Extra třída :D 11278 příspěvků 30.04.19 08:38

Mě sem nejde hodit odkaz na tu včerejší :( to byla taky legrace :lol:

Russet
Neúnavná pisatelka 15900 příspěvků 30.04.19 08:39
@Dandie22 píše:
Ahoj dámy, jsem poprvé těhotná. Tak nějak 11tt skoro 12tt - jen podle UTZ, přesně se určí až prý na screeningu na který jdu tenhle měsíc.
Na poslední UTZ vše v pořádku, ale jak to tady čtu, hodně z vás přišlo o mimi i v pozdějším týdnu z ničeho nic, mám denně strach holky, to určitě znáte, je to hrozný. 8o
Já teda neměla doposud žádné ošklivé výtoky nebo bolesti, ale přesto pořád pochybuji co kdyby :nevim: je mi 22 a porpvé jsem otěhotněla, zjistila jsem to kolem 6tt a od té doby vše v pořádku :hug:

Strachu a obav se už nezbavíš. Stává se to, ač by se to stávat nemělo - že žena nedonosí dítě. Mysli na hezké věci a uživej si ten jiný stav :lol: Mně to hrozně uteklo a chvilku se mi i po břichu stýskalo. Ale držet miminko v náručí je stokrát lepší.

Dandie22
Povídálka 39 příspěvků 30.04.19 08:40

Hele jděte do háje. Já žádnou jinou diskuzi nezaložila, to je jen vaše blbá představa. Když mě teda tak shazujete všude nejdřív mi to dokažte ne :mavam:

Russet
Neúnavná pisatelka 15900 příspěvků 30.04.19 08:42
@Dandie22 píše:
Hele jděte do háje. Já žádnou jinou diskuzi nezaložila, to je jen vaše blbá představa. Když mě teda tak shazujete všude nejdřív mi to dokažte ne :mavam:

Zeptáme se @admin :P

Dandie22
Povídálka 39 příspěvků 30.04.19 08:50

@Russet tak snad sama u mě na profilu vidíš, které diskuze jsem založila :potlesk:

terien
Extra třída :D 11278 příspěvků 30.04.19 08:51
@Dandie22 píše:
@Russet tak snad sama u mě na profilu vidíš, které diskuze jsem založila :potlesk:

Myslíš ty anonymní? :lol:

Russet
Neúnavná pisatelka 15900 příspěvků 30.04.19 08:53
@Dandie22 píše:
@Russet tak snad sama u mě na profilu vidíš, které diskuze jsem založila :potlesk:

Anonymní se tam asi nezobrazí.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 30.04.19 08:54
@terien píše:
Mě sem nejde hodit odkaz na tu včerejší :( to byla taky legrace :lol:

A jak se to jmenovalo aspoň, nevíš? Taky se chci zasmát :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama