První test, jak na to?

Anonymní
4.4.21 07:18

První test, jak na to

Ahoj holky, poslední dobou si nejsem jistá, co se se mnou děje, tak si dneska skočím do lékárny pro test. Pročetla jsem toho na internetu už opravdu hodně, ale stejně by se mi hodily nějaký rady i od vás. Kdybych byla těhotná, byla bych teď v 8. nebo 12. měsíci, pak už jsme styk neměli a jediný jak bych mohla otěhotnět je z uspokojování rukou s teoreticky preejakulatem na prstech, což nevidím jako moc pravděpodobné.

Můžu si v takovém stadiu udělat test i odpoledne, nebo musí být pořád přímo z ranní moči, aby byl přesný?

Který test si koupit? Abych tam neměla falešné duchy, jako tomu bývá třeba u mamatestu 10, jak jsem se dočetla. Zajímají mě hlavně vaše zkušenosti, tak sem s nimi.

Kdy je ještě správně odečítat výsledek testu a kdy už to nebude mít reálnou výpovědní hodnotu?

Když se tam objeví slabej duch po 20 minutách, mám to brát v potaz?

Děkuju za každou radu, moc by mi to pomohlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30228
4.4.21 07:21

Snad týdnu, ne? Já se testovala obyčejným Dr max a těhotenství mi potvrdila i doktorka. Zdárně donošeno. Testuj se z ranní moči. V osmém týdnu určitř duch nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
4.4.21 07:23

Pokud je na návodu napsáno neodečítat po 30 minutách, tak ho neodečítej po tak dlouhé době. Co je na tom nesrozumitelného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
4.4.21 07:29

Co chceš vysvětlovat, udělej test podle návodu, kdykoliv během dne.Ty si jako myslíš že to tady děláme jinak. Jediná rada je aby jsi pak nerozebírala test, jak to tady dělají některé umělkyně, popř. hoď pak test sem, pokud si nebudeš jistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.4.21 07:33

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 07:35

Jde mi hlavně o to, že přítel přijede až dnes odpoledne, tak jestli to můžu udělat z odpolední moči, nebo to ani po takové době nebude 100% průkazný a lepší to udělat ráno?

• Citovat
  • Nahlásit
62853
4.4.21 07:40
@Anonymní píše:
Jde mi hlavně o to, že přítel přijede až dnes odpoledne, tak jestli to můžu udělat z odpolední moči, nebo to ani po takové době nebude 100% průkazný a lepší to udělat ráno?

To je celkem fuk, pokud nemáš zpoždění jen pár dní, tak bude test prukazny i z odpolední moci.. Jinak předpokládám, že myslíš 8-12 týdnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
4.4.21 07:40

Přestaň špekulovat, to už se ti ukáže, pokud chceš aby měla tvoje dušička pokoj, tak si to udělej zítra ráno, to bude už jisté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 07:46

Ano, myslím týdny, akorát se mi to v hlavě pomotalo, když jsem přemýšlela jak to napsat. :D

• Citovat
  • Nahlásit
1842
4.4.21 07:47

Tak v 8-12 tt si test můžeš udělat naprosto kdykoliv. A Mamatest mi falešnou pozitivitu neukázal nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 07:53

Mně test ukazoval pozitivní výsledek (slabe) i z odpolední moči. A to jsem byla v nějakém 4.-5. týdnu, takže za mě by v 8.-12. určitě ukázal jasnou čárku.
A nejlepší je si koupit vybraný test a přečíst si návod. Výsledky se většinou neodecitaji po déle jak 5 minutách, myslím, ale jak píšu, pokud jsi až tak daleko, nebudeš mít problém s duchem. A nebo si můžeš koupit digitální. A doporučuju tak 2 až 3, protože minimálně já chtěla jistotu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573
4.4.21 08:49

Je vidět, že toho máš opravdu hodně načteno :lol: včetně duchů a podobného. Pokud jsi v 8tt, můžeš test počurat kdykoli. V každé krabičce s testem je detailní návod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5956
4.4.21 08:51

V 8 týdnu je naprosto jedno kdy si test udělá a žádný falešný duchy ti ukazovt nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15972
4.4.21 08:53

Takže ty jsi nedostala zhruba 2-3 měsíce ms? Pri sexu nebyla použita ochrana? A jinak v 8-12tt test udělej kdykoli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
4.4.21 09:11

A tobě vynechala ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu