První test pozitivní, odpoledne druhý den negativní

Anonymní
7.5.21 10:26

První test pozitivní odpoledne druhý den negativní

Zdravím,
Chci se zeptat 30.4 jsem měla dostat menzes dnes tedy týden zpoždění. Vcera jsem dělala odpoledne test který vyšel pozitivní slabý duch dnes jsem dělala znova a výsledek negativní.
Máte někdo zkušenosti? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2483
7.5.21 10:38

Mnoho a mnoho zkusenosti..vzdy prisla ms, nejspis tzv biochem tehotenstvi…stava se to casto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1722
7.5.21 11:01

Po týdnu by jsi měla jasně viditelné čárky… Podle mě to bude biochemko a MS dorazí 🙂někdy to tak je no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5917
7.5.21 11:41

Zkušenost mám a né jednu. MS zřejmě dorazí. Jedná se o biochemické těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
7.5.21 14:17

A byly to stejně citlivé testy? Prodávají se s různou citlivostí. Mě asi po 5ti denním zpoždění jeden test ukázal ducha a další den jiný test byl čistý. Přitom jsem těhotná normálně byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
7.5.21 17:55

Bohuzel několikrát. Biochem těhotenství. Vzdy duch a pak nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
7.5.21 21:42

Ahoj Holky, chci akorat se zeptat ted jsem si delala testy citlivost 10 - 3 krat pozitivnirano slabsi odpoledna silnejsi a na druhy den rano silnejsi ) a zrovna jsem neco malo špinila… rikam si ja tom nemužu uveřit a tak jsem si kupila druhy a ten uz byl 25 citlivost a tam negativni vysledek… myslite? Že bych kohly byt tehotna… bolí mne podbřišek, hlava a dnes jsem prisla s prace a prospala pulku dňa což se jenom tak nestava… múže byt tehotna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat