První tetování - tipy atd.

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 21.02.17 17:49
První tetování - tipy atd.

Ahoj, vím, že je tu několik témat o tetování, ale chtěla bych se zeptat na to vaše první. :) Rozhodla jsem se, že si konečně nechám udělat kérku. Je mi 26, o tetování sním snad už deset let, ale předtím jsem byla puberťačka, pak jsem chodila na školu, kdy jsem na tetování až tak moc nemyslela nebo jsem ji nechtěla mít ve škole, no a teď končím poslední ročník na VŠ a už jsem se trochu rozhoupala. Říkám si, že bych mohla zase někdy jindy, ale vím, že bych to odkládala až do důchodu. :D Teď je pro mě asi ten nejlepší čas, kdy mám plno volného času a nechodím ještě do práce.

No ale k věci…myslíte, že je první tetování na ruku (vnitřní strana předloktí) a hlavně pod klíční kost dobrý nápad? Pro to tetování na ruku jsem už tak nějak rozhodnutá, o tom pod klíční kostí (šlo by o jedno slovo/10 písmen)ještě váhám, proto bych byla ráda za názory, i když se různí, jaká je to bolest a zda to „začátečník“ vydrží :D Nerada bych tam vyskočila bolestí a měla to tetování na obličeji. :D

A měli jste to někdo tak, že vaše okolí, hlavně rodina, tetování odsuzovali? Příteli se celkem tetování líbí, ale přijde mi, že spíš na jiných a asi by to na mě úplně nemusel mít, mamka zase šílela, když jsem si jen nechala propíchnout druhé dírky do uší. :D Věřím, že to časem bude ok, ale bojím se té první reakce, která určitě úplně úžasná nebude. Říkám si, že je to moje tělo a můžu si s ním dělat, co chci, k tetování jsem vždycky inklinovala, ale pak tam je to ALE. Nějak se přes to nedokážu přenést.

Díky za tipy/názory! :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 21.02.17 17:54

Ja mam tedy jen jedno-na zápěstí. O predlokti a klicni kosti jsem vzdy snila, ale nakonec me uzemnila predstava, jak bych vypadala v 60.. preci jen zapesti muzes cimkoliv zakryt..Rodina to odsuzovala, ale prenesla pres srdce. Nicmene jsem nakonec musela uznat, ze měli pravdu. Tetovani se mi prestalo líbit, překáží mi v realizaci me vysnene prace a to jsem taky mlada :)

smoulinla
Závislačka 3973 příspěvků 21.02.17 17:57

Ahoj moje prvni tetovani pred 2 rokama a taky posledni uz me to nelaka ani nahoddou :mrgreen: ale nelitu ju toho :) bylo na ruku z vnitrni strany na predlokti ( foto z internetu )ale presne tohle mam na ruce. dalo se to vydrzet trvalo to cca 1 hodinu :) jinak pritel ma tez tetovani takze ten stim nemel problem a rodine se to libilo. :)

Tarjei
Závislačka 4051 příspěvků 21.02.17 17:59

Klicni kost? Se pos.er.s bolesti :) ja mam segru taterku a mam pocmarany obe ruce a zezadu krk a nad zadkem neco mam..je mi skoro 40 a dost me to bavi :)

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 21.02.17 18:00

@Marble93 No já taky přemýšlela o tom, jak budu vypadat ve stáří s tetováním, ale zase si říkám, že je to přece fuk, zaprvé budu nosit beztak trička a halenky s dlouhým rukávem, kdy nepůjde vidět ani jedno tetování, a za druhé - i kdyby, tak jestli se vůbec toho důchodu dožiju :D, tak bude tolik potetovaných lidí, že se to už nebude brát tak, jako se to bere ještě dnes. A kdy sis nechávala tetování dělat a to je tak velké, že ti překáží, jestli se teda můžu zeptat? :) Já tak nějak doufám, že jsem už rozvážné děvče :D a tetování v 17ti bych asi litovala, tak doufám, že litovat nebudu. Člověk by tam měl jít s tím, že je to navždy a jestli takový obrázek chce až do smrti. :)

Khalesi
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 21.02.17 18:01
  • cokoliv řekne okolí mi přijde jedno. Je to čistě moje soukromá věc. Rodina se musela vždy smířit, jim se líbit nemusí, pokud mají rádi mě tak je jim buřt co kde mám.
  • bolest-mám 8 tetování a celá léta pohoda, nic, nebolelo, příjemné, pořád vysmátá. Poslední kérka byla očistec, brutál bolení :) vnitřní strana lýtka. nechápu ale bolest jako prase. Fakt se na to nevaž, to je takový individual že nemůžeš řešit na online diskuzi jestli kérka bolí.
  • poslední a důležitá věc- pokud máš jakékoliv ale tak ještě není správný čas. to „ale“ tě bude strašit pořád, před, při a po. Vyřeš si ale. Kérka je přirozené vyústění názoru, situace, nápadu, chtění.

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 21.02.17 18:02

@Tarjei Já mám na mysli spíš to místo pod klíční kostí, ne přímo klíční kost. A jsi dobrá! :D :potlesk:

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 21.02.17 18:03

@Khalesi Super názor, díky!

Tarjei
Závislačka 4051 příspěvků 21.02.17 18:05

@Pauluuska obecne na kosti, tam kde je malo podkozniho tuku nebo svalu, to dost boli.
Ruce v pohode, na krku to byl mazec.
A jde i o to, jak pracny je tetovani. Kdyz se tater vraci vickrat na stejny misto, je to horsi a horsi. A taky, pocit pri tetovani je dost atypickej. Zvyknes si ale. Tak je lepsi na prvni obrazek neco min pracnyho, treba nakej ornament na oplacanejsi misto.

Tarjei
Závislačka 4051 příspěvků 21.02.17 18:07

A okoli jsem nikdy neresila. Moje vec. Jsem vcelku excentrik, dav neresim :mrgreen:

Tarjei
Závislačka 4051 příspěvků 21.02.17 18:12

@Pauluuska a mou sestru, ktera se poruznu po tele tetovala sama, tetovala minuly tyden kolegyne tam pod klicni kosti a pry to bolelo jako prase. Toz asi tak :)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 21.02.17 18:12

Mám na předloktí, vůbec to nebolelo :) pouze to chvilkama pálí…jinak v pohodě, hojí se to rychle :) není se čeho bát :mavam:

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 21.02.17 18:33

Já jen velmi doporučuju dbát na výběr tatéra, vždycky rostu, když si někdo nechá něco vytetovat od kámoše kámoše, kterej to dělá levně u sebe v bytě 8o Raději připlatit, ale vidět práce daného tatéra, prostě tohle nepodcenit!
Já mám kérku poměrně nově, cca 3 roky a moc ráda bych šla do další, líbí se mi to fakt hodně, zvažovala jsem ji celý dospělý život (asi 15 let :lol: ), nechápu na co jsem čekala.

Tarjei
Závislačka 4051 příspěvků 21.02.17 18:35

@Taky jedna tak ma sestra ma studio v praglu..ale souhlas, chtit videt dosavadni praci tatera je rozumny..

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 21.02.17 18:35

@Taky jedna Jasně, pro mě je to samozřejmé, už mám vybrán tetovací salón a tatéra si chválí, viděla jsem i jeho práci a moc se mi líbí. No a právě to mám taky tak, pořád si říkám, že NĚKDY tetování budu mít, ale kdy, když ne teď? :) Když se nad tím zamyslím, opravdu je to pro mě nejvhodnější doba, tak to chci opravdu uskutečnit, objednaná už jsem, takže…vzhůru do toho. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >