První trimestr a nechuť k sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 21:20
První trimestr a nechuť k sexu

Ahoj holky, téma zní jasně. Jsem v prvním trimestru a nemám vůbec chuť na milování. Je to normální? Připadám si hrozně. Je mi líto manžela a věřím, že se to přehoupne a já začnu mít zase chuť. Měla jste to tak taky některá? Přešlo to a začly jste mít zase chuť? Díky moc za všechny odpovědi..

Přečtěte si článek: Průběh těhotenství - jak probíhají trimestry?

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7697 příspěvků 28.01.19 21:22

Taky sem neměla chuť, pak sem měla hematom a zas sem pro změnu nic nesměla, až tak kolem 20tt se to zas dostalo do normálu, ale to už mě zas trochu omezuje břicho :mrgreen:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 28.01.19 21:25

Nemohli jsme a nebo nebyla chut. Ted jsem v 7ma nemam chut stale :mrgreen: u prvniho jsem byla naruzivejsi :mrgreen:

Kristynka22
Kecalka 415 příspěvků 28.01.19 21:25

U mě se ta nechuť ještě nezlepšila, a to jsem už 32tt :lol: Nevím, kde se berou řeči, jak jsou těhotné nadržené :lol:

Aduš8
Závislačka 3427 příspěvků 28.01.19 21:28

Jsem na tom stejně, momentálně 14.tt a chuť pořád nikde. V prvním těhotenství to bylo naprosto obráceně :nevim: :jazyk:

Uživatel je onlinesvapi
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 28.01.19 21:31

Mam to stejne :lol: nekdy kolem 33tt se to začalo zlepsovat.. :)

Sashie
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 1 inzerát 28.01.19 21:42

Mám to samé. Jsem ráda, že si můžu jít lehnout. Manžel to chvilku vydrží, má kdyžtak dvě zdravé ruce… Rozhodně menší námaha než porod :lol:

Janli
Kelišová 7254 příspěvků 28.01.19 21:47

Nechuť? Rovnou odpor… ve druhým trimestru se to trochu zlepšilo. Za to po porodu, to je jízda :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 23:54

Já jsem tu nechuť měla celou dobu :lol: pomohl porod :lol:

Sasanka jarní
Kecalka 134 příspěvků 29.01.19 07:46

Chuť by byla, ale ty strašné nevolnosti a zvracení nedovolí..

Janita3
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 29.01.19 22:12

Momentálně jsem v půlce 12 tt a pocity mám naprosto stejné, jako ty :( Je mi líto, že manžela teď tak zanedbávám, ale mám skoro pořád žaludek na vodě a jsem strašně unavená. Taky doufám, že se to konečně přehoupne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 06:44

Díky za odpovědi holky ;) Věřím respektive doufám, že v druhém trimestru to bude lepší a pokud ne, tak to manžel bude muset zvládnout sám :oops: Nejhorší je, že si teď nedokážu představit ani nějaké doteky atd. Prostě mi to „vadí“. Jsem nafouklá, prsa bolí, že se jich nemůžu ani dotknout :zed: Ale taky doufám, že se mi po porodu vrátí „chutě“ 8o :think: Nedokážu si představit, že bych to měla už napořád takhle :oops:

Uživatel je onlinesvapi
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 31.01.19 08:13
@Anonymní píše:
Díky za odpovědi holky ;) Věřím respektive doufám, že v druhém trimestru to bude lepší a pokud ne, tak to manžel bude muset zvládnout sám :oops: Nejhorší je, že si teď nedokážu představit ani nějaké doteky atd. Prostě mi to „vadí“. Jsem nafouklá, prsa bolí, že se jich nemůžu ani dotknout :zed: Ale taky doufám, že se mi po porodu vrátí „chutě“ 8o :think: Nedokážu si představit, že bych to měla už napořád takhle :oops:

Naporad to nebude..telo vi, co dela…jsme naprogramovani k tomu, abychom se rozmnozovali…ted uz jste to udelali, tak proc bys mela mit chut..:)) neni to navzdy, nebooj

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >