První UTZ a špatné výsledky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 18:25
První UTZ a špatné výsledky

Ahoj. Kamarádka dneska byla na první UTZ. Jenže Dr jí řekl, že je to špatný, že místo kolečka které by tam mělo být je tam jakoby nudle a to je prý špatně. Nechal tomu ještě týden a pak bude muset kdyžtak na zákrok. Máte s tím někdo zkušenosti? Ví, že počali 22.9., takže třeba to může být ještě hodně malé, nedovyvinute? Anonym kvůli ní.

Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 17.10.18 18:33

Na začátku je to buď a nebo. Někdo nemá nic někdo má srdíčko a stejně nic… Takže musí čekat a uvidí

lachtanice86
Kelišová 6917 příspěvků 17.10.18 18:41

Musí počkat. Nic jineho nezbyde. Je to buď a nebo.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 17.10.18 19:02

Něco takovýho? Nebo ještě nudlovitějšího?

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 17.10.18 22:46

@Kamkam psala prý jak nudle takže asi ještě víc .. prý jí Dr řekl 80-90% že nic .. :(

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 17.10.18 22:48

@Kamkam toto není nudle ale fazolka podle mě ..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17002 příspěvků 17.10.18 22:55
@Kamkam píše:
Něco takovýho? Nebo ještě nudlovitějšího?

toto je normální utz nález, ne? tak 6tt :think:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 18.10.18 07:41

@pe-terka @chrastitko11 někdo tu jednou už řešil příliš protáhlý váček a bylo to podobné. Tak jsem chtěla zkusit podpořit, ale jestli je ještě víc… A asi teda neviděl ani embryo? Tak nezbývá než držet pěsti. Třeba se to ještě vyloupne. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >