První vědomý úsměv miminka - kdy?

Anonymní
18.2.21 19:36

První vědomý úsměv miminka - kdy?

Hezký večer; mám doma sedmitýdenní holčičku, stále čekáme na ten první opravdový úsměv :( :)…první syn se na mě vědomě smál už v šesti týdnech..co vaše miminka? Je tu také nějaký opozdilec? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1030
18.2.21 19:37

Ahoj, dcera se na nás usmála v sedmi týdnech. Doktorka se nas ptala na prohlídce po šestinedělí, říkala, že úsměv můžeme čekat během 14 dní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53206
18.2.21 19:49

Starší 5 týdnů, mladší 9.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63534
18.2.21 19:52
@Anonymní píše:
Hezký večer; mám doma sedmitýdenní holčičku, stále čekáme na ten první opravdový úsměv :( :)…první syn se na mě vědomě smál už v šesti týdnech..co vaše miminka? Je tu také nějaký opozdilec? :)

Víš, že ani nwm? Kolem 2 měsíců :think: bych to neřešila, moc nesleduji tabulky, jinak by mi hráblo. Všichni moji kluci jsou nějaký pomalejší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.2.21 19:57

Prvni ve trech, druhe ve ctyrech tydnech, kamosce treba ale az v osmi. prvni je ted treba extremne vesela kopa ale jako mimino vyloudil smich (hlasitej) jen pes a to malokdy, uz jsme se bali, ze to neumi.. za to druhy se rehni pomalu nonstop, sz bude vetsi teprv uvidime. jeste bych byla v klidu :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
18.2.21 21:24

V 9 týdnech, dal si na čas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
18.2.21 21:32

U nas ne driv nez ve 2 mesicich. Rekla bych tak 9 tydnu (?). Presne si nepamatuji. Nestresuj se ;) I kdyz ja taky cekala a delala ksichty a blbinky. Pak se syn zasmal, kdyz jsem si mimodek broukala znelku neceho z televize :lol:

Me vzdy v diskuzich na tema prvni usmev dostanou maminky, co hlasi, ze to jejich miminko se smalo vedome uz v porodnici a mysli takovy ten tik ze spani, co maji skoro vsichni novorozenci. A nebo, ze prvni vedome slovo bylo mama v 5 mesicich a ono to bylo takove to nevedome spojovani slabik mamamama, gagagaga. Noooo takze nejlepsi je to necist a moc neresit tabulky. I kdyz ja jsem teda stresar :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 17:23

Holky zitra má mala 8 tydnu, za par dnů 2 měsíce a stále nic, muzu dělat blbinky jaké chci a stejně se neusměje, už jsem trochu nervozni, mladší se smál už v šesti týdnech…ale malá je teda o 3 týdny dříve narozena, mozna je to tím :(

• Citovat
  • Nahlásit
1778
24.2.21 22:31
@Anonymní píše:
Holky zitra má mala 8 tydnu, za par dnů 2 měsíce a stále nic, muzu dělat blbinky jaké chci a stejně se neusměje, už jsem trochu nervozni, mladší se smál už v šesti týdnech…ale malá je teda o 3 týdny dříve narozena, mozna je to tím :(

Jednak kolem 8 tydnu neni nijak pozde, a hlavne, jestli je o 3 tydny driv narozena, tak korigovane mas doma miminko 5tydenni. To jsi mela napsat hned. V tomto veku je prece 3 tydny rozdil fakt velkej. Nespechej na ni. Je malinka a navic predcasne narozena, nehrot to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat