První vrtání předního zubu

Anonymní
7.5.21 21:35

První vrtání předního zubu

Ahoj, v pondělí mám první vrtání předního zubu, mám strach, je to po 20 letech co jdu na první vrtání, nepochopím.. :( Holky, můžu se Vás zeptat, bolí to do předního zubu, dělá se to prý bílou plombou a říká se tomu prý „fotokompozitní výplň“, bude to bolet i po vrtání, nebo ne? díky :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1027
7.5.21 21:38

Záleží jak velký kaz máš, kdyžtak si řekni o injekci. Ale upozorňuji že ta bolí ale nic co by se nedalo vydržet. Neboj bude to v pohodě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
7.5.21 21:38

Tak to asi záleží.. jednoho bolí a druhýho ne. Mě nebolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 21:42

Říkala že prý malý.. zuby si čistím 2× denně a pečuju o ně, nikdy žádný problém nebyl, používám i mezizubní „kartáčky“, kde mi teď říkala že je problém u toho zubu, že kdyby mi to teď vrtala, že odejdu s dírou v dásních, tak snad to bude dobrý:(

• Citovat
  • Nahlásit
1244
8.5.21 00:25

Já mám plombu na jednickach. Měla jsem křivé zuby a byla nedusledna při čištění :roll: Nevím jak a jestli to bolí, já vždycky už ve dveřích řvu, že chci injekci. :mrgreen: Ta injekce možná trošku bolí ze začátku, ale mě spíš vadil ten tlak, to bylo nepříjemné. Dělá se to tím fotokompozitem, svítí na to pak modrým světlem, aby to zatuhlo a docela to hřeje. :mrgreen: Pokud tam nemáš zánět tak po opravě už by to bolet nemělo vůbec. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 10:53
@Hotaru píše:
Já mám plombu na jednickach. Měla jsem křivé zuby a byla nedusledna při čištění :roll: Nevím jak a jestli to bolí, já vždycky už ve dveřích řvu, že chci injekci. :mrgreen: Ta injekce možná trošku bolí ze začátku, ale mě spíš vadil ten tlak, to bylo nepříjemné. Dělá se to tím fotokompozitem, svítí na to pak modrým světlem, aby to zatuhlo a docela to hřeje. :mrgreen: Pokud tam nemáš zánět tak po opravě už by to bolet nemělo vůbec. :)

No, říkala že se tam prý začíná dělat, takže jsem si teď koupila ty mezizubní kartáčky a dělám si to u předních zubech nahoře i dole, dál se nedostanu, prostě se mi to tam nevleze s tím :D
  • Citovat
  • Nahlásit
1244
9.5.21 19:39
@Anonymní píše: ¨
No, říkala že se tam prý začíná dělat, takže jsem si teď koupila ty mezizubní kartáčky a dělám si to u předních zubech nahoře i dole, dál se nedostanu, prostě se mi to tam nevleze s tím :D

No já používám ty nejmenší a taky to mezi pár zubů nenacpu. Tam pak používám zubní nit. Akorát s ní nemám ten pocit úplného vyčištění. :lol: Jinak jdu za pár dní taky k zubaři a protože mám pocit, že se mi po pár letech zezadu ta plomba vylomila, tak se vrtání nevyhnu. :,( :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat