Reklama

První výročí vztahu. Jaký dárek pro přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 19:12
První výročí vztahu. Jaký dárek pro přítele?

Zdravím všechny! Mám takový menší problém, zanedlouho budeme s přítelem slavit naše první výročí vztahu a já stále nevím co mu koupit. :think: Jde o to, že je z bohatší rodiny a má snad všechno na co si vzpomene. Nemluvím o tom že vše co mě napadlo už dostal od bývalé přítelkyně. A k tomu opravdu neumím vybírat dárky :zed: takže jsem totálně v pasti. Poradíte mi?

Reklama

Reakce:

anupati
Kelišová 5766 příspěvků 5 inzerátů 03.10.18 19:16

No někomu kdo, dle tvých slov, má vše..tak pokud je fajn kluk…tak bych se spíše zaměřila na kreativní osobní dar. Nápady na pinterestu…např. napsat na celý příští rok na každý den milý vzkaz, na lístečky, do krabičky…pěkně udělané…apod.Ne­píšeš navíc, jaké fin.možnosti máš ty. Ale mě osobně vždy potěší, když někdo dá najvo, že tím strávil čas, přemýšlel o tom, je to nějak na míru…

Kriss Tina
Závislačka 4991 příspěvků 03.10.18 19:19

Já nekupovala nic, udělala sem dobrou večeři udělali sme si pěkný večer a oba sme byli spokojený, kdyby šlo o výročí svatby tak neřeknu, ale kupovat někomu drahé dárky protože ste spolu rok? Dej nějakou drobnost, jakože sis vzpoměla a spíš si zajděte někam na večeři, aspoň pro mě mají teda takové vzpomínky větší hodnotu než nějaké šperky apod :think:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 03.10.18 19:21

Myslím, že každý chlap by ocenil kdybys sis koupila něco šmrncovního a překvapila ho třeba stryptýzem. Hodně záleží na tom, jaký vztah máte, ano večeře při svíčkách by nebyla od věci, nebo třeba masážní sada? Kamasutra? Nebo lístky na nějaký koncert/divadlo.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 03.10.18 21:52

Jasně, vymysli nějaký program, který ho potěší, třeba s ním jdi do kina na nějaký akčňák místo obvyklých Padesáti odstínů, nebo mu upeč k večeři vepřové koleno místo zapečené zeleniny, nebo něco podobného dle vašeho naturelu, aby to bylo trochu nevšední, s nápadem, kde nejde o to, kolik to stálo peněz, ale o ten nápad. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >