První vztah a všechno okolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 09:21
První vztah a všechno okolo

Ahoj, předem se omlouvám za vybranou kategorii, ale nepřišlo mi nic vhodnějšího k tomuto tématu.. Je mi 15 let a zatím jsem neměla žádný vážnější vztah, ale už dva roky se motam kolem jednoho o kterým vím, že se mu líbím a on ví že on mě. Problém je v tom, že je starší o tři roky, hodně si hlídal to když mi nebylo 15 co se mnou může a nemůže dělat, psal mi zprávy o tom jak se se mnou chce vyspat, abych mu poslala fotky, jak musíme být někde spolu sami (zatím jsme vždy byli i s kamarády). Ale teď už jsem oslavila 15 narozeniny a on zase píše.. Mně to nevadí, je to přesně můj typ..je krásnej, hodnej a má to v hlavě (aspoň myslím) srovnaný. Jenomže já se prostě bojím, že kdybych se s ním vyspala co bude pak.. že prostě on to co chtěl už dostal a pak to všechno skončí, že zjistí že vlastně vůbec nejsem nějaká zajímavá a najednou nic nebude. A s mojí povahou kdy mi trvá hrozně dlouho někomu věřit, ale pak když mi ten člověk ublíží tak se s tím smiruju jak dlouho.. strašně se bojím co bych dělala pak..Ale dokážu si prostě představit budoucnost s ním a proto se i s ním jako první vyspat, je asi jedinej kluk u kterýho mi to nepřijde nechutny :D.. Píšu sem hlavně pro rady a názor jiného člověka..nemám žádnou pravou kamarádku, kamarády tedy mám i jednu která ví o všem, ale prostě najednou se tolik nebavíme a já si přijdu strašně sama.. kdybych o tom řekla někomu z rodiny řeknou mi že mám čas, ale pochybuju že na ně v mým věku by to platilo.. Takže moje otázka je, jak tohle vnímáte vy? Co byste udělali vy. Předem děkuji :) a gratuluji všem co to přečetli celé :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 07.12.18 09:26
@Anonymní píše:
Ahoj, předem se omlouvám za vybranou kategorii, ale nepřišlo mi nic vhodnějšího k tomuto tématu.. Je mi 15 let a zatím jsem neměla žádný vážnější vztah, ale už dva roky se motam kolem jednoho o kterým vím, že se mu líbím a on ví že on mě. Problém je v tom, že je starší o tři roky, hodně si hlídal to když mi nebylo 15 co se mnou může a nemůže dělat, psal mi zprávy o tom jak se se mnou chce vyspat, abych mu poslala fotky, jak musíme být někde spolu sami (zatím jsme vždy byli i s kamarády). Ale teď už jsem oslavila 15 narozeniny a on zase píše.. Mně to nevadí, je to přesně můj typ..je krásnej, hodnej a má to v hlavě (aspoň myslím) srovnaný. Jenomže já se prostě bojím, že kdybych se s ním vyspala co bude pak.. že prostě on to co chtěl už dostal a pak to všechno skončí, že zjistí že vlastně vůbec nejsem nějaká zajímavá a najednou nic nebude. A s mojí povahou kdy mi trvá hrozně dlouho někomu věřit, ale pak když mi ten člověk ublíží tak se s tím smiruju jak dlouho.. strašně se bojím co bych dělala pak..Ale dokážu si prostě představit budoucnost s ním a proto se i s ním jako první vyspat, je asi jedinej kluk u kterýho mi to nepřijde nechutny :D.. Píšu sem hlavně pro rady a názor jiného člověka..nemám žádnou pravou kamarádku, kamarády tedy mám i jednu která ví o všem, ale prostě najednou se tolik nebavíme a já si přijdu strašně sama.. kdybych o tom řekla někomu z rodiny řeknou mi že mám čas, ale pochybuju že na ně v mým věku by to platilo.. Takže moje otázka je, jak tohle vnímáte vy? Co byste udělali vy. Předem děkuji :) a gratuluji všem co to přečetli celé :D

Já bych počkala na některého, který ti nebude vypisovat prasá.rny a vezme tě nejdřív za ručičku do kina. Mě by teda v patnácti takový kluk spíš děsil. Je možné, že se sejde jen jednou a za jistým účelem. V tom případě bys měla být připravena se spolehlivou antikoncepcí. Být tvá máma, taky ti poradím počkat. Nic, opravdu nic ti v patnácti neuteče, když počkáš na toho „pravého“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 09:32

@Russet teprve teď mi doslo,že jsem nenapsala,že se známe už odmala a chodime spolu ven často,hlavně v létě jsme chodili právě do kina,nebo prostě po městě a jednou byl i u nás proto jsem psala že si prostě hlídal že mi nebylo 15,ale kdykoliv byla možnost něco udělat nikdy jsme nebyli sami. Omlouvám se,že jsem to napsala předtím tak blbě. A děkuju :)

Gabinka94
Kecalka 165 příspěvků 07.12.18 09:37

Podle tvého příspěvku to působí, že se na to necítíš. Neměla by ses do ničeho nutit a spíš bych počkala na někoho kdo o tebe bude mít vážně zájem. Tvůj popis toho kluka působí, že o romantické chození nemá zájem. Času máš na všechno dost, nemusí se o panenství přijít hned po 15 narozeninam :)

Náměsíčná
Závislačka 4083 příspěvků 07.12.18 09:49

Jste 2 roky pár nebo jste kámoši? Nějak nechápu. Pokud spolu nechodíte tak bych o sexu ani neuvažovala. Proč bys měla spát s kámošem?

salubriter
Kecalka 130 příspěvků 07.12.18 09:54

Pokud Ti kluci obecně přijdou nechutný, tak počkej. Uděláš to jen kvůli němu a ne sobě. Není kam spěchat. Až to budeš skutečně chtít, nebudeš psát sem a uděláš to ;)

andelka83
Generální žvanilka 20146 příspěvků 07.12.18 09:56

Kdyby šlo o moji dceru ( je trochu mladší než ty), tak bych jí poradila,ať nedělá něco čím si není jistá,a s někým s kým ani nechodí. Začít v podstatě od konce mi nepřijde dobré. Určitě ti to lichotí,že po tobě ( nebo po tom) touží. Ale my když jsme o tom mluvili s dcerkou, zdůrazňovali jsme,že nejlepší je,být s někým z lásky, být oba zamilovaní,chtít pro sebe to nejlepší, pro druhého,mít k sobě důvěru. Podle nás není jedno jak a s kým se se sexem začne. Prvním vztah,první zkušenosti znamenají hodně. Aspoň u nás ano a vzpomínáme na to i po mnoha letech. I když první vztahy nevyjdou,tak znamenají dost. Zvlášť v tak nízkém věku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 09:57

@Náměsíčná známe se od mala,ale poslední dva roky to není přátelství jako dřív prostě.. sama to nechápu,protože prostě v pohodě si s ním dám pusu a tak..není to jako s jiným kamarádem protože s tím bych se jen tak nelíbila,neříkala bych mu všechno. Když jsme se o tom bavili,tak ani jeden z nás nechce vážnější vztah,ale zase to jak to vypadá když jsme spustili taky není úplně kamarádský..já nevím kamarádi z výhodama? Ale to mi přijde strašně debilni.. On říká že mě rozhodně nebere jako kamarádku protože s tou by tohle všechno nedělal,ale že by to byl vztah..to si taky nemyslím.

andelka83
Generální žvanilka 20146 příspěvků 07.12.18 09:59
@Anonymní píše:
@Russet teprve teď mi doslo,že jsem nenapsala,že se známe už odmala a chodime spolu ven často,hlavně v létě jsme chodili právě do kina,nebo prostě po městě a jednou byl i u nás proto jsem psala že si prostě hlídal že mi nebylo 15,ale kdykoliv byla možnost něco udělat nikdy jsme nebyli sami. Omlouvám se,že jsem to napsala předtím tak blbě. A děkuju :)

Jste kamarádi, chodíte ven s partou..ale nejste pár, nemáte vztah jen mezi sebou..chce s tebou jen spát. A to mi přijde hodně málo na to,abys o tom měla byť jen uvažovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 09:59

@andelka83 Já si všechno tohle uvědomuju,ale pořád v tom mám prostě zmatek..moc děkuju

andelka83
Generální žvanilka 20146 příspěvků 07.12.18 10:00

Na kamarádství s výhodami máš minimálně 10 let čas. Pokud vůbec by se něco takového mělo provozovat.
Tohle bych pro svoji dceru teda rozhodně nechtěla.

salubriter
Kecalka 130 příspěvků 07.12.18 10:01
@Anonymní píše:
@Náměsíčná známe se od mala,ale poslední dva roky to není přátelství jako dřív prostě.. sama to nechápu,protože prostě v pohodě si s ním dám pusu a tak..není to jako s jiným kamarádem protože s tím bych se jen tak nelíbila,neříkala bych mu všechno. Když jsme se o tom bavili,tak ani jeden z nás nechce vážnější vztah,ale zase to jak to vypadá když jsme spustili taky není úplně kamarádský..já nevím kamarádi z výhodama? Ale to mi přijde strašně debilni.. On říká že mě rozhodně nebere jako kamarádku protože s tou by tohle všechno nedělal,ale že by to byl vztah..to si taky nemyslím.

nemusíš s ním chodit, nehledáš manžela, na to máš ještě čas… ale jdi do toho, jen když budeš mít Ty chuť, náladu a budeš si jistá, že chceš, nedělej to kvůli němu, abys mu udělala radost ;)
A vůbec nevadí když začneš pomalu :D… sem tam pohlazení, pusa, ruka na intimním místě, přitulení…
Užij si to tempem, které Ti vyhovuje, uvědom si kolik Ti je, všechno je ještě před Tebou holka. Neříkám, aby jsi dělala drahoty, jen to dělej podle sebe. On si Tě pak bude víc vážit.

andelka83
Generální žvanilka 20146 příspěvků 07.12.18 10:09
@Anonymní píše:
@andelka83 Já si všechno tohle uvědomuju,ale pořád v tom mám prostě zmatek..moc děkuju

Dokud v tom máš zmatek,tak to nechám jak to je. Resp bych možná utla ty intimnosti v rámci kamarádství. Akorát to mate.

Lulina999
Kecalka 148 příspěvků 07.12.18 10:15

Na tvém místě bych se s nim vyspala, pokud bych s ním už chvíli chodila.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 6 inzerátů 07.12.18 10:18

Počkej si až se budeš cítít. Musíš to chtít ty, ne že se mu podvolíš. Kamarádka takhle chodila s klukem dva roky, než mu dala. já čekala 7 měsíců, no a stejně jsem mu nedala :-D..pustila jsem ho k vodě :-D kluka si neudržíš jen tím že se sním vyspíš, ten pravej počká, můj manžel si taky počkal :-D.. tak po třech měsících,(znali jsme se ovšem už dřív..) ale to už jsem fakt chtěla, sním, a necítila žádné pochyby :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >