Reklama

První vztah/první sexuální partner na celý život

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:25
První vztah/první sexuální partner na celý život

Ahoj lidičky :mavam:, je mi 22 a mám už 5 let stálého mého prvního sexuálního přítele a celkově první vztah. Jsme pořád stále zamilovaní, děláme pro sebe hezké věci, vše klape, občas hádky o kraviny (ale to mě baví, aspoň je co zlepšovat). Máme spoustu starostí, jako každý. Už spolu bydlíme 3 roky, milujeme se a tolerujeme. Koupili jsme si společně dům. Já jsem taky jeho úplně první sexuální partnerka (jemu je 24). Máme šanci zůstat spolu na celý život v téhle době? Je tu někdo, kdo je také několik let se svým prvním a klape to? Nebo je tu někdo, kdo takový vztah prožil dlouhodobě se svým prvním a může se podělit o to, proč to zkrachovalo?
Taky hodně dám na znamení, já jsem váha, on střelec. Když připíšete vaše znamení a partnera, tak budu ráda. :dance:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

debra.morgan
Závislačka 3269 příspěvků 02.08.18 20:28

:lol: od mych 14 let, už deset let spolu, 2 roky manželé. :srdce: stále ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:30
Zakladatelka

@debra.morgan To je krásné, tak to moc gratuluji! A po kolika letech vztahu tě požádal o ruku? :hug: Děti nemáte?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:34

Ahoj, my jsme spolu od 19. Ted to bude 21 roku. On byl, ja blizenec. Deti mame male, skolkove :D

Pidulka1991
Závislačka 2739 příspěvků 02.08.18 20:35

My jsme spolu 8 let mame skoro dvouletou holcicku, necele 4 roky manzele :) … a stalek krasne. Obcas se taky hadame, ale i tak se stale milujeme. Jinak co se tyce znameni, tak blizenec a vahy. Vtipne je, ze nasi nejlepsi pratele jsou taky blizenec a vahy, jen to mame prohozene :lol:

Uživatel je onlinexstrasilka
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 30 inzerátů 02.08.18 20:35

My jsme spolu od mých 16, jeho 17. Letos jsme měli 11 let od svatby, předtím jsme spolu chodili 8 let, takže budeme mít 19 let spolu, to je hrozný číslo :* Děti jsme pořídili před 6 a 4 lety. ;)

Jo, jsme štír a beran.

Edit. 2: klape nám to ;) samozřejmě občas nějaké neshody malé se najdou, ale více je to harmonické a pohodové, máme se pořád rádi.

Příspěvek upraven 02.08.18 v 20:39

annasmyc
Kecalka 225 příspěvků 02.08.18 20:37

my jsme svoji první -oba dva a jsme manželé 20 let, pět dětí. Vztah máme pořád pěkný, ale chce to oboustrannou práci ne něm, není to samo od sebe. Tak ať vám to taky vydrží a klape :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:38

Prosím anonymně, je to osobní.
Jsme spolu 12 let, z toho 11 let manželé, děti školou povinné. A stále jsme zamilovaní. :srdce: Jedni naši kamarádi jsou na tom podobně, jen jsou spolu kratší dobu a děti mají maličké, miminko a školkáčka.
A pak další kupa známých, hodně párů, ale ti jsou silně věřící, se sexem čekali do svatby. Ale mají fungující vztahy, super děti, klape jim to. Jen jsou jejich životní postoje atd. postaveny na něčem jiném než u nevěřících.

geileenka
Extra třída :D 11190 příspěvků 02.08.18 20:38

Také to tak máme. Jsme spolu od mých 17, jeho 19. On je tedy můj první, já jsem jeho druhá. Letos jsme oslavili 15 let spolu, 8 let od svatby, máme dvě děti a chtěli bychom třetí. Jsme pořád šťastní a neměnila bych. Jsem blíženec, on býk.

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 02.08.18 20:40

Jsem s mým chlapem od mých 15. Letos mi bylo 32, jsme manželé a čekáme dítě

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:44

Nám je oběma 21, jsme spolu od 18, je I můj první sexuální partner, on jich měl předemnou už několik..Ja sem lev, on rak. Máme jedno dítě..Neklape to, a brzy asi dojde na rozchod. Takže tak. Nakonec sem ráda, že ještě něco zažiju, potkam nové lidi, přeci jen sem neměla jiný vztah tak mě zajímá jak to chodí :think: anonym, specifické informace

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:46

Já nemám osobní zkušenost, a rodiče spolu jsou od maminčiných 16 a tátových 19. Brali se, když jim bylo 19 a 22, já a sestra jsme se narodily tři roky po svatbě a brácha 14 let po nás. Jsou spolu už 47 let a zdá se, že jsou spokojený. Nezažila jsem v dětství nějaké extra velké hádky, když se občas pohádali, bylo to tak vzácný, že jsem se bála, že se rozvedou :mrgreen: Ustáli pracovní krize táty i mámy, krize s bydlením, když jim byl odebrán dost hnusně nájemný byt, po revoluci. Pak spolužití s babičkou, tátovou tchyní. Asi to chtělo dost tolerance na obou stranách. Taky bych chtěla takový, podle mě harmonický, vztah.

Markéta80
Hvězda diskuse 39291 příspěvků 02.08.18 20:55

taky první vztah, u nás pro oba první. Rok chození pak jsme šli spolu bydlet a pak svatba a pár let po svatbě postupně i děti. Letos spolu budeme už 20 let. Neskutečné jak to letí. Já jsme v blížencích a manžel ve lvu ;) Doma mne říkali že to nemá šanci když je to první vztah a já říkala že to neví nikdo ale přece se nerozejdu s někým s kým je mne fakt fajn. Co když po letech zjistím že zrovna ten první byl ten pravý ;)

mrav
Extra třída :D 14033 příspěvků 02.08.18 21:07

My jsme s ženou spolu byli 14 let, loni ukončeno její tragickou smrtí. Byl jsem její první sexuální partner, ona moje pátá. Mám tříletou holčičku.Žena byla ve znamení vah, já jsem lev

PupuP
Kecalka 488 příspěvků 02.08.18 21:14

10 let spolu, od 15 let :srdce: a zatim je to nadherne. Svatbu ani deti ale zatim neplanujeme :srdce: vaha a vodnar

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama