První zoubky nebo hlad?

2
12.10.21 10:22

První zoubky nebo hlad?

Dobrý den,
podobná diskuze tu sice už je, ale nedozvěděla jsem se to, co jsem potřebovala, proto zakládám novou.
Jsem mladá maminka a mám tříměsíčního syna a už od narození je to hrozné zlatíčko, v noci krásně spinká a ani tolik nepláče, ale teď nás ale pár dní něco trápí a já nemůžu přijít na to, co by to bylo.
Před nedávnem jsme začali přikrmovat mléčkem, po kojení býval furt nespokojený a měl hladovou stoličku. Po přidání mléka se vše spravilo, ale dokrmuju jen přes den, v noci stále jen kojím.
Už tak měsíc si furt cpe ručičky do pusinky (to je normální) a hrozně poslední dny začal slintat, taky v noci se častěji budí a hrozně řve, dokonce má i ucpaný nosík trochu, ale nic hrozného. Včera ráno měl zas průjem takový a už asi týden má dole na dásních na jednom místě takové bílé tečičky, ale nic zarudlého. Myslíte, že by to mohl být zoubek nebo mám hledat problém jinde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15244
12.10.21 11:01

Vykaslala bych se na ten dokrm, hlady to evidentne nebylo, tak at mu to nedela v brisku paseku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
12.10.21 11:28

Už v porodnici nám říkali, že nic jako hladová stolice neexistuje. To by moje dcera musela umřít hlady. Taky bych se vykašlala na dokrm.
Zuby to klidně být mohou. Syn měl nateklé dásně už v porodnici a ve 4 měsících první zuby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.10.21 12:12

No právě nad tím dokrmem jsem uvažovala měsíc. Dokonce jsme byli i u doktorky a ta doporučila probiotika a pro mě nemléčnou dietu a nic nezabralo. Furt se chtěl kojit a ten průjem měl furt. Před dvěma týdny jsme ho začali používat a od té doby se vše spravilo. Teď se začal čaštěji v noci budit a hrozně řvát, jsou to asi 3 dny, co to začalo. Nevím teda čím to může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat